Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Houston Dynamo
1P
2N
2I
5. mesto · 45 bodova
Forma · DC United
1P
2N
2I
12. mesto · 30 bodova
Golovi · Over 1.5
57%
vs
69%
BTTS
36% /
54% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4
— 3 —
3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili nerešeno
Houston Dynamo 78,6%
· DC United 83,3%
80,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Shell Energy Stadium
Grad
Houston
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
8 / 14
57,1%
Over 1.5
9 / 13
69,2%
5 / 14
35,7%
Over 2.5
6 / 13
46,2%
2 / 14
14,3%
Over 3.5
5 / 13
38,5%
6 / 14
42,9%
Under 1.5
4 / 13
30,8%
9 / 14
64,3%
Under 2.5
7 / 13
53,9%
12 / 14
85,7%
Under 3.5
8 / 13
61,5%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
4
Houston Dynamo pobede
3
Nerešeno
3
DC United pobede
15.02.2025.
Houston Dynamo - DC United
Friendlies Clubs
1:3
23.06.2024.
DC United - Houston Dynamo
Major League Soccer
1:4
08.05.2022.
DC United - Houston Dynamo
Major League Soccer
2:0
19.05.2019.
Houston Dynamo - DC United
Major League Soccer
2:1
17.03.2018.
DC United - Houston Dynamo
Major League Soccer
2:2
23.07.2017.
DC United - Houston Dynamo
Major League Soccer
1:3
19.06.2016.
Houston Dynamo - DC United
Major League Soccer
0:0
19.04.2015.
DC United - Houston Dynamo
Major League Soccer
1:1
12.10.2014.
Houston Dynamo - DC United
Major League Soccer
1:3
04.08.2014.
Houston Dynamo - DC United
Major League Soccer
1:0
Utakmica Houston Dynamo - DC United donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Major League Soccer, USA.
40'
Houston Dynamo
H. Herrera
Gol
53'
DC United
J. Hopkins
Izmena · M. Peltola
59'
Houston Dynamo
D. McGuire
Izmena · E. Ponce
61'
Houston Dynamo
Lucas Halter
Izmena · E. Sviatchenko
67'
DC United
Silvan Hefti
Žuti karton · Foul
68'
DC United
B. Servania
Izmena · J. Stroud
68'
DC United
L. Munteanu
Izmena · N. Ordaz
68'
DC United
Peglow
Izmena · H. Kijima
70'
Houston Dynamo
Artur
Žuti karton · Foul
71'
DC United
Tai Baribo
Žuti karton · Argument
72'
DC United
Andre Dozzell
Žuti karton · Foul
77'
Houston Dynamo
L. Ennali
Izmena · F. Negri
78'
Houston Dynamo
H. Herrera
Izmena · D. Samassekou
78'
DC United
T. Baribo
Gol · N. Ordaz
88'
Houston Dynamo
Felipe Andrade
Izmena · D. Holmes
88'
Houston Dynamo
M. Bogusz
Izmena · O. Lingr
88'
DC United
A. Dozzell
Izmena · N. Markovic
90+5'
DC United
Jared Stroud
Žuti karton · Foul
90+7'
Houston Dynamo
Erik Sviatchenko
Žuti karton · Handball
64%
Ball Possession
36%
20
Total Shots
7
5
Shots on Goal
1
8
Shots off Goal
3
7
Blocked Shots
3
13
Shots insidebox
3
7
Shots outsidebox
4
3
Corner Kicks
3
2
Offsides
1
8
Fouls
15
2
Yellow Cards
4
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
4
537
Total passes
306
486
Passes accurate
259
91%
Passes %
85%
1.04
expected_goals
0.85
-0.12
goals_prevented
-0.12
Analiza tipova · Houston Dynamo
Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 14 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W14 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · DC United
Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Houston Dynamo kod kuće · DC United u gostima · Major League Soccer 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
80,8%Houston Dynamo 78,6% (14) · DC United 83,3% (12)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,5%Houston Dynamo 85,7% (14) · DC United 76,9% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
80,8%Houston Dynamo 85,7% (14) · DC United 75,0% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,1%Houston Dynamo 71,4% (14) · DC United 75,0% (12)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
85,2%Houston Dynamo 100,0% (14) · DC United 69,2% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
74,1%Houston Dynamo 78,6% (14) · DC United 69,2% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
70,4%Houston Dynamo 71,4% (14) · DC United 69,2% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,9%Houston Dynamo 85,7% (14) · DC United 66,7% (12)
Bolji uzorak
| Tip | Houston Dynamo kod kuće | DC United u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
83,3% uzorak 12 |
80,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
76,9% uzorak 13 |
81,5% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
85,7% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
80,8% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
73,1% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 14 |
69,2% uzorak 13 |
85,2% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
69,2% uzorak 13 |
74,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
69,2% uzorak 13 |
70,4% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
76,9% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
76,9% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
78,6% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
73,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
73,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
69,2% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
64,3% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
69,2% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
64,3% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
69,2% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
70,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
61,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
61,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
61,5% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
61,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
61,5% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
61,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
53,9% uzorak 13 |
63,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
53,9% uzorak 13 |
55,6% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
64,3% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
57,7% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
64,3% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
57,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
57,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
57,1% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
53,8% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
57,1% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
53,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
51,8% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
57,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
53,8% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
46,2% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
46,2% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
42,9% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
44,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
44,4% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
61,5% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
53,9% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
50,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
42,3% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
40,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
46,2% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
46,2% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
46,2% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
35,7% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
42,3% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
35,7% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
42,3% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
37,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
42,3% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
42,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
29,6% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
42,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
42,3% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
34,6% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
35,7% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
30,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
30,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
30,8% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Nerešeno X Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
38,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
29,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
21,4% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
26,9% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
21,4% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
26,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
26,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
23,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
23,1% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
23,1% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
34,6% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
26,9% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
23,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
23,1% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
30,8% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
26,9% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
26,9% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
23,1% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
23,1% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
23,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
23,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
23,1% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
22,2% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
14,3% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
19,2% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
14,3% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
19,2% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
19,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
19,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
19,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
15,4% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
15,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
15,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
15,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
14,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
19,2% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
15,4% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
15,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
15,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
15,4% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
11,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
11,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
11,5% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
19,2% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
15,4% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
11,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
11,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
7,7% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
7,7% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
7,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
11,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
11,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
11,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
11,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
11,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
11,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
11,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
11,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
7,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
7,4% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
7,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
7,4% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
3,8% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
3,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
3,8% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Houston Dynamo
Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Ben Olsen
Startna postava 11
31Jonathan BondG
36Felipe AndradeD
5Lucas HalterD
34Agustin ReschD
11Lawrence EnnaliD
6ArturM
19Mateusz BoguszM
8Jack McGlynnM
16Héctor HerreraM
20GuilhermeM
23Duncan McGuireF
Klupa 9
10Ezequiel PonceF
28Erik SviatchenkoD
21Franco NegriD
18Diadié SamassékouM
14Duane HolmesM
9Ondrej LingrM
26Blake GillinghamG
30Agustín BouzatM
24Ibrahim AliyuF

DC United
Formacija: 4-4-2 · Trener: Rene Weiler
Startna postava 11
1Sean JohnsonG
5Silvan HeftiD
3Lucas BartlettD
13Sean NealisD
6Keisuke KurokawaD
25Jackson HopkinsM
21Andre DozzellM
23Brandon ServaniaM
7João PeglowM
9Tai BariboF
11Louis MunteanuF
Klupa 9
4Matti PeltolaD
77Hosei KijimaM
8Jared StroudM
22Nathan OrdazF
27Nikola MarkovicD
26Alex BonoG
20Grant LeveilleG
32Oscar AvilezF
17Jacob MurrellF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
