Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · IFK Goteborg
5P 0N 0I
8. mesto · 35 bodova
Forma · Orgryte IS
0P 1N 4I
15. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 92%
BTTS 58% / 25% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

IFK Goteborg 100,0% · Orgryte IS 90,9%
95,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 19
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Gamla Ullevi
Grad
Gothenburg

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

IFK Goteborg
8. mesto · 35 bodova
Orgryte IS
15. mesto · 15 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
1
IFK Goteborg pobede
0
Nerešeno
0
Orgryte IS pobede
19.05.2026.
Orgryte IS - IFK Goteborg
Allsvenskan
2:3
U 19. kolu švedske Allsvenskan lige IFK Goteborg je na stadionu Gamla Ullevi u Geteborgu savladao Orgryte IS sa 1:0. Jedini gol postigao je Hjörtur Hermannsson u 61. minutu.
24'
IFK Goteborg
A. Erlingmark
Izmena · J. Bager
37'
IFK Goteborg
Felix Eriksson
Žuti karton · Foul
61'
IFK Goteborg
H. Hermannsson
Gol · T. Heintz
73'
Orgryte IS
D. Paulson
Izmena · M. Parker
73'
Orgryte IS
W. Hofvander
Izmena · J. Tibbling
81'
Orgryte IS
J. Hammar
Izmena · A. Andreasson
83'
IFK Goteborg
S. Clemmensen
Izmena · M. Fenger
87'
IFK Goteborg
Adam Bergmark Wiberg
Žuti karton · Argument
52%
Ball Possession
48%
20
Total Shots
11
4
Shots on Goal
4
9
Shots off Goal
5
7
Blocked Shots
2
16
Shots insidebox
4
4
Shots outsidebox
7
11
Corner Kicks
5
3
Offsides
0
11
Fouls
14
2
Yellow Cards
0
Red Cards
5
Goalkeeper Saves
3
444
Total passes
402
378
Passes accurate
328
85%
Passes %
82%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · IFK Goteborg

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Orgryte IS

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

IFK Goteborg kod kuće · Orgryte IS u gostima · Allsvenskan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
95,5%
IFK Goteborg 100,0% (11) · Orgryte IS 90,9% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
95,5%
IFK Goteborg 100,0% (11) · Orgryte IS 90,9% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
91,7%
IFK Goteborg 100,0% (12) · Orgryte IS 83,3% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
86,4%
IFK Goteborg 81,8% (11) · Orgryte IS 90,9% (11)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
86,4%
IFK Goteborg 81,8% (11) · Orgryte IS 90,9% (11)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
81,8%
IFK Goteborg 81,8% (11) · Orgryte IS 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
81,8%
IFK Goteborg 81,8% (11) · Orgryte IS 81,8% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
83,3%
IFK Goteborg 91,7% (12) · Orgryte IS 75,0% (12)
Bolji uzorak
TipIFK Goteborg
kod kuće
Orgryte IS
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
95,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
95,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
91,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
86,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
86,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
81,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
81,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
83,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
79,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
100,0%
uzorak 11
86,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
72,7%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
77,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
81,8%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
77,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
77,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
77,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
54,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
54,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
63,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
63,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
63,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
59,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
36,4%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
54,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
54,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
54,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
45,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
63,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
45,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
36,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
40,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Nerešeno
X Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

IFK Goteborg

Formacija: 4-4-2 · Trener: Joachim Bjorklund
Startna postava 11
12Viktor AnderssonG
18Felix ErikssonD
3August ErlingmarkD
6Hjörtur HermannssonD
22Noah TolfD
29Adam Bergmark WibergM
24Oliver MånssonM
15David KruseM
14Tobias HeintzM
7Sebastian ClemmensenF
8Sam LarssonF
Klupa 9
5Jonas BagerD
9Max FengerF
25Elis BishesariG
28Issaka SeiduD
26Emil FasthM
16Filip OttossonM
27Alfons BorénF
21Leo RadakovicM
30Tiago CoimbraF

Orgryte IS

Formacija: 3-4-3 · Trener: Andreas Holmberg
Startna postava 11
44Hampus GustafssonG
25Johan HammarD
6Mikael DyrestamD
5Christoffer StyffeD
18Adam AnderssonM
23Owen Parker-PriceM
8Benjamin LaturnusM
14Daniel PaulsonM
17William HofvanderF
11Noah ChristofferssonF
22Tobias SanaF
Klupa 9
2Michael ParkerD
15Jerome Tibbling UgwoF
19Anton AndreassonD
34Alex RahmG
33Sebastian LagerlundD
3Jonathan AzulayD
21William KenndalM
7Charlie VindehallM
29Marlon EbietomereD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 14.09.2026. 3 min čitanja

IFK Goteborg - Orgryte IS 1:0, Allsvenskan 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 19. kola švedske fudbalske lige Allsvenskan u sezoni 2026, IFK Goteborg je ugostio Orgryte IS na stadionu Gamla Ullevi u Geteborgu. Utakmica je završena pobedom domaćina rezultatom 1:0.

Tok utakmice

Prvi značajniji događaj na utakmici zabeležen je u 24. minutu kada je IFK Goteborg izvršio prvu izmenu – u igru je ušao August Erlingmark umesto Jonasa Bagera. U 37. minutu domaći tim je dobio žuti karton koji je zaradio defanzivac Felix Eriksson zbog prekršaja.

Jedini gol na utakmici postigao je Hjörtur Hermannsson u 61. minutu, nakon asistencije Tobiasa Heintza. Orgryte IS je pokušao da odgovori sa tri izmene u 73. i 81. minutu, kada su ušli Daniel Paulson, William Hofvander i Johan Hammar, dok je domaćin u 83. minutu uveo Sebastiana Clemmensena umesto Maxa Fengera.

U 87. minutu još jedan žuti karton dobio je Adam Bergmark Wiberg iz IFK Goteborga, zbog nesuglasica tokom igre. Utakmica je završena bez dodatnih golova.

Ključni momenti
  • 24' - Ušao je August Erlingmark umesto Jonasa Bagera (IFK Goteborg)
  • 37' - Žuti karton za Felixa Erikssona (IFK Goteborg)
  • 61' - Gol Hjörtura Hermannssona (IFK Goteborg), asistirao Tobias Heintz
  • 73' - Ušli su Daniel Paulson i William Hofvander umesto Michaela Parkera i Jerome Tibblinga (Orgryte IS)
  • 81' - Ušao je Johan Hammar umesto Antona Andreassona (Orgryte IS)
  • 83' - Ušao je Sebastian Clemmensen umesto Maxa Fengera (IFK Goteborg)
  • 87' - Žuti karton za Adama Bergmarka Wiberg (IFK Goteborg)
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
IFK Goteborg 4-4-2 Joachim Bjorklund
Orgryte IS 3-4-3 Andreas Holmberg
Tim Broj Igrač Pozicija
IFK Goteborg12Viktor AnderssonG
IFK Goteborg18Felix ErikssonD
IFK Goteborg3August ErlingmarkD
IFK Goteborg6Hjörtur HermannssonD
IFK Goteborg22Noah TolfD
IFK Goteborg29Adam Bergmark WibergM
IFK Goteborg24Oliver MånssonM
IFK Goteborg15David KruseM
IFK Goteborg14Tobias HeintzM
IFK Goteborg7Sebastian ClemmensenF
IFK Goteborg8Sam LarssonF
Orgryte IS44Hampus GustafssonG
Orgryte IS25Johan HammarD
Orgryte IS6Mikael DyrestamD
Orgryte IS5Christoffer StyffeD
Orgryte IS18Adam AnderssonM
Orgryte IS23Owen Parker-PriceM
Orgryte IS8Benjamin LaturnusM
Orgryte IS14Daniel PaulsonM
Orgryte IS17William HofvanderF
Orgryte IS11Noah ChristofferssonF
Orgryte IS22Tobias SanaF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession52%48%
Blocked Shots72
Corner Kicks115
Fouls1114
Goalkeeper Saves53
Offsides30
Passes %85%82%
Passes accurate378328
Shots insidebox164
Shots off Goal95
Shots on Goal44
Shots outsidebox47
Total passes444402
Total Shots2011
Yellow Cards20
Zaključak

IFK Goteborg je uspeo da ostvari minimalnu pobedu nad Orgryte IS u utakmici bogatoj statističkim pokazateljima. Domaćin je imao nešto više preciznih pasova (85% prema 82%) i ukupno više šuteva (20 prema 11), uključujući i znatno veći broj šuteva unutar šesnaesterca (16 prema 4). Takođe, ostvario je i više blokiranih šuteva i kornera, što ukazuje na aktivniju igru u fazi napada. Orgryte IS je, s druge strane, imao nešto više prekršaja (14 prema 11) i nije dobio nijedan žuti karton. Izmene su bile prisutne sa obe strane, ali nisu dovele do promene rezultata. Na osnovu dostupnih podataka, može se zaključiti da je ključni faktor u pobedi bio gol Hjörtura Hermannssona u 61. minutu, uz solidnu odbrambenu i ofanzivnu organizaciju domaćina tokom cele utakmice.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.