Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · IK brage
1P
2N
2I
14. mesto · 26 bodova
Forma · Varbergs BoIS FC
2P
2N
1I
3. mesto · 45 bodova
Golovi · Over 1.5
83%
vs
92%
BTTS
75% /
67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5
— 2 —
2
9 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Ukupno golova 2+
IK brage 81,8%
· Varbergs BoIS FC 90,9%
86,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
0:2
Stadion
Domnarvsvallen
Grad
Borlange
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
10 / 12
83,3%
Over 1.5
11 / 12
91,7%
8 / 12
66,7%
Over 2.5
8 / 12
66,7%
6 / 12
50,0%
Over 3.5
4 / 12
33,3%
2 / 12
16,7%
Under 1.5
1 / 12
8,3%
4 / 12
33,3%
Under 2.5
4 / 12
33,3%
6 / 12
50,0%
Under 3.5
8 / 12
66,7%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 9 završenih utakmica
5
IK brage pobede
2
Nerešeno
2
Varbergs BoIS FC pobede
19.09.2026.
Varbergs BoIS FC - IK brage
Superettan
3:2
01.11.2025.
Varbergs BoIS FC - IK brage
Superettan
1:2
13.04.2025.
IK brage - Varbergs BoIS FC
Superettan
1:1
22.09.2024.
Varbergs BoIS FC - IK brage
Superettan
0:1
01.04.2024.
IK brage - Varbergs BoIS FC
Superettan
1:0
19.08.2019.
Varbergs BoIS FC - IK brage
Superettan
0:0
28.04.2019.
IK brage - Varbergs BoIS FC
Superettan
1:2
05.11.2018.
Varbergs BoIS FC - IK brage
Superettan
1:2
09.06.2018.
IK brage - Varbergs BoIS FC
Superettan
1:0
Utakmica IK brage - Varbergs BoIS FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Superettan, Sweden.
5'
Varbergs BoIS FC
W. Arlig
Gol · O. Silverholt
9'
Varbergs BoIS FC
Noah Johansson
Žuti karton · Foul
10'
IK brage
Anton Lundin
Žuti karton · Foul
43'
Varbergs BoIS FC
S. Borgelin
Gol · W. Arlig
56'
IK brage
A. Mortensen
Izmena · J. Skille
59'
IK brage
F. Horberg
Gol · A. Lundin
63'
Varbergs BoIS FC
W. Arlig
Izmena · J. Nilsson
63'
Varbergs BoIS FC
N. Johansson
Izmena · I. Vidjeskog
67'
Varbergs BoIS FC
Isak Vidjeskog
Žuti karton · Foul
70'
IK brage
Alexander Zetterstrom
Žuti karton · Foul
74'
IK brage
G. Granstrom
Izmena · P. Jonsson
74'
IK brage
J. Skille
Gol
78'
Varbergs BoIS FC
S. Borgelin
Izmena · A. Bitiqi
80'
Varbergs BoIS FC
Severin Nioule
Žuti karton · Foul
83'
IK brage
A. Hellblom
Izmena · M. Persson
83'
IK brage
A. Lundin
Izmena · H. Brkic
90+2'
Varbergs BoIS FC
A. Winbo
Izmena · J. Lindner
90+2'
Varbergs BoIS FC
O. Silverholt
Izmena · N. Dahlstrom
56%
Ball Possession
44%
13
Total Shots
10
3
Shots on Goal
2
3
Shots off Goal
3
7
Blocked Shots
5
7
Shots insidebox
8
6
Shots outsidebox
2
3
Corner Kicks
2
2
Offsides
2
14
Fouls
15
2
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
0
Goalkeeper Saves
1
462
Total passes
317
370
Passes accurate
231
80%
Passes %
73%
1.79
expected_goals
1.02
goals_prevented
Analiza tipova · IK brage
Superettan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Varbergs BoIS FC
Superettan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
12 | 10 | 2 | 83,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
IK brage kod kuće · Varbergs BoIS FC u gostima · Superettan 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
86,4%IK brage 81,8% (11) · Varbergs BoIS FC 90,9% (11)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
86,4%IK brage 81,8% (11) · Varbergs BoIS FC 90,9% (11)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
81,8%IK brage 81,8% (11) · Varbergs BoIS FC 81,8% (11)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
81,8%IK brage 90,9% (11) · Varbergs BoIS FC 72,7% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,8%IK brage 72,7% (11) · Varbergs BoIS FC 90,9% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%IK brage 72,7% (11) · Varbergs BoIS FC 90,9% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
81,8%IK brage 72,7% (11) · Varbergs BoIS FC 90,9% (11)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
77,3%IK brage 81,8% (11) · Varbergs BoIS FC 72,7% (11)
Bolji uzorak
| Tip | IK brage kod kuće | Varbergs BoIS FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
86,4% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
86,4% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
81,8% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
81,8% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
72,7% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
81,8% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
72,7% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
81,8% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
81,8% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
77,3% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
72,7% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
72,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
72,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
72,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
72,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
72,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
72,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
68,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
68,2% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
63,6% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
63,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
63,6% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
63,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
63,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
63,6% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
63,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
63,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
83,3% uzorak 12 |
70,8% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
63,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
63,6% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
59,1% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
59,1% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
59,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
59,1% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
54,6% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
54,6% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
54,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
54,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
58,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
58,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
54,2% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
72,7% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
72,7% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
59,1% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
45,5% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
59,1% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
54,5% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
50,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
50,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
45,8% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 12 |
41,7% uzorak 12 |
45,8% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
45,5% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
40,9% |
Nerešeno X Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
54,2% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
33,3% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
41,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
33,3% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
40,9% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
40,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
36,4% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
36,4% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
31,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
31,8% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
41,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
41,7% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
41,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
29,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
36,4% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
22,7% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
33,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
25,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
25,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
16,7% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
18,2% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
18,2% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
13,6% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
13,6% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
13,6% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
13,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
13,6% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
9,1% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

IK brage
Formacija: 4-3-3 · Trener: Anders Baath-Sjoblom
Startna postava 11
1V. FrodigG
23F. HorbergD
2A. ZetterstromD
22T. StagaardD
24A. HellblomD
10G. BerggrenM
28G. GranstromM
8A. SporrongM
11A. LundinF
12A. MortensenF
20G. NordhF
Klupa 9
13A. EngdahlG
30J. GuadagnoG
4M. PerssonD
7M. LarsenM
14J. SkilleF
15O. StarkM
17P. JonssonF
19H. BrkicM
21N. OstbergD

Varbergs BoIS FC
Formacija: 4-3-3 · Trener: Victor Salwen
Startna postava 11
1O. EkmanG
6O. SilverholtD
17E. TellgrenD
2G. BromanD
5E. HellmanD
15N. JohanssonM
28E. SadikuM
8A. WinboM
7W. ArligF
49S. BorgelinF
12S. NiouleF
Klupa 8
3H. ZackrissonD
9A. BitiqiF
16A. ThorssonM
18J. LindnerM
19J. NilssonF
21I. VidjeskogM
22N. DahlstromM
29D. StrindholmG
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
