Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Incheon United
2P
2N
1I
7. mesto · 42 bodova
Forma · Gangwon FC
1P
3N
1I
3. mesto · 46 bodova
Golovi · Over 1.5
69%
vs
67%
BTTS
56% /
40% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3
— 3 —
4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Incheon United 93,8%
· Gangwon FC 93,3%
93,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Sungui Arena Park
Grad
Incheon
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
11 / 16
68,8%
Over 1.5
10 / 15
66,7%
7 / 16
43,8%
Over 2.5
8 / 15
53,3%
2 / 16
12,5%
Over 3.5
3 / 15
20,0%
5 / 16
31,3%
Under 1.5
5 / 15
33,3%
9 / 16
56,3%
Under 2.5
7 / 15
46,7%
14 / 16
87,5%
Under 3.5
12 / 15
80,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
3
Incheon United pobede
3
Nerešeno
4
Gangwon FC pobede
27.09.2026.
Gangwon FC - Incheon United
K League 1
0:0
06.10.2024.
Incheon United - Gangwon FC
K League 1
1:3
30.06.2024.
Incheon United - Gangwon FC
K League 1
0:1
21.04.2024.
Gangwon FC - Incheon United
K League 1
4:1
24.09.2023.
Gangwon FC - Incheon United
K League 1
1:1
02.07.2023.
Incheon United - Gangwon FC
K League 1
1:0
16.04.2023.
Gangwon FC - Incheon United
K League 1
0:2
08.10.2022.
Gangwon FC - Incheon United
K League 1
0:0
02.09.2022.
Incheon United - Gangwon FC
K League 1
0:1
22.06.2022.
Incheon United - Gangwon FC
K League 1
4:1
Utakmica Incheon United - Gangwon FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja K League 1, South-Korea.
9'
Gangwon FC
Dae-won Kim
Žuti karton · Foul
44'
Gangwon FC
Kim Dae-Won
Gol · Kang Joon-Hyuck
46'
Incheon United
Lee Dong-Ryul
Izmena · Gerso
66'
Gangwon FC
Goh Young-Jun
Izmena · Kim Gun-Hee
66'
Gangwon FC
Choe Byeong-Chan
Izmena · A. Hleihel
67'
Incheon United
S. Mugosa
Izmena · Jeong Chi-In
81'
Gangwon FC
Lee You-Hyeon
Izmena · Kim Dong-Hyun
83'
Incheon United
Myung Joo Lee
Žuti karton · Foul
85'
Incheon United
Lee Ju-Yong
Izmena · Lee Sang-Gi
90+1'
Gangwon FC
Kang Joon-hyuk
Žuti karton · Foul
90+5'
Incheon United
Park Kyung-sub
Izmena · Choi Seung-gu
90+5'
Incheon United
Kim Myung-soon
Izmena · Park Ho-Min
90+5'
Gangwon FC
Mo Jae-Hyeon
Izmena · Y. Kang
90+8'
Gangwon FC
Kang Joon-Hyuck
Izmena · H. Park
90+8'
Gangwon FC
Kim Dae-Won
Izmena · Park Sang-Hyeok
90+9'
Incheon United
Gerso Fernandes
Žuti karton · Foul
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Incheon United
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Gangwon FC
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Incheon United kod kuće · Gangwon FC u gostima · K League 1 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
93,5%Incheon United 93,8% (16) · Gangwon FC 93,3% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,5%Incheon United 93,8% (16) · Gangwon FC 93,3% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
87,1%Incheon United 87,5% (16) · Gangwon FC 86,7% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
83,9%Incheon United 87,5% (16) · Gangwon FC 80,0% (15)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
83,9%Incheon United 87,5% (16) · Gangwon FC 80,0% (15)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
74,2%Incheon United 81,3% (16) · Gangwon FC 66,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
71,0%Incheon United 75,0% (16) · Gangwon FC 66,7% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
71,0%Incheon United 75,0% (16) · Gangwon FC 66,7% (15)
Bolji uzorak
| Tip | Incheon United kod kuće | Gangwon FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
93,8% uzorak 16 |
93,3% uzorak 15 |
93,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
93,8% uzorak 16 |
93,3% uzorak 15 |
93,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
86,7% uzorak 15 |
87,1% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
80,0% uzorak 15 |
83,9% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
80,0% uzorak 15 |
83,9% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
74,2% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
71,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
71,0% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
71,0% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
71,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
71,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
71,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
67,7% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
67,7% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
68,8% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
67,7% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
68,8% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
67,7% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
73,3% uzorak 15 |
67,7% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
68,8% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
64,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
64,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
64,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
64,5% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
64,5% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
61,3% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
61,3% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
61,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
61,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
58,1% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
67,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
58,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
58,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
58,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
54,8% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
51,6% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
51,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
51,6% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
51,6% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
51,6% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
51,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
48,4% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
48,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
41,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
45,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
41,9% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
38,7% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
38,7% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
38,7% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
38,7% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
45,2% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
41,9% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
41,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
41,9% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
38,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
35,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
35,5% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
38,7% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
35,5% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
31,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
35,5% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
31,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
35,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
35,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
35,5% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
32,3% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
32,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
32,3% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
32,3% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
31,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
32,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
32,3% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
32,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
32,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
32,3% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
29,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
32,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
32,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
29,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
29,0% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
29,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
29,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
29,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
29,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
29,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
25,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
25,8% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
25,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
32,3% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
29,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
22,6% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
22,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
22,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
22,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
22,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
19,4% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
16,1% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
16,1% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
12,9% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
12,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
12,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
12,9% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
12,9% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
12,9% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
6,3% uzorak 16 |
6,7% uzorak 15 |
6,5% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
6,3% uzorak 16 |
6,7% uzorak 15 |
6,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
9,7% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,7% uzorak 15 |
3,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
0,0% uzorak 15 |
0,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
0,0% uzorak 15 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Incheon United
Formacija: 4-4-2 · Trener: Jong-Hwan Yoon
Startna postava 11
21Lee Tae-HuiG
39Kim Myung-soonD
20Park Kyung-subD
2IbizaD
32Lee Ju-YongD
10Lee Dong-RyulM
5Lee Myoung-JooM
15Seo Jae-MinM
72Lee Chung-YongM
9S. MugosaF
99M. FerrierF
Klupa 9
1Kim Dong-HeonG
3Lee Sang-GiD
4Kim Gun-HeeD
13Choi Seung-guD
8I. UndabarrenaD
11GersoF
23Jeong Chi-InM
19Park Ho-MinF
77Park Seung-HoF

Gangwon FC
Formacija: 4-4-2 · Trener: Kyung-Ho Chung
Startna postava 11
1Park Cheong-HyoG
99Kang Joon-HyuckD
47Shin Min-HaD
13Lee Gi-HyukD
27Kim Do-HyunD
10Mo Jae-HyeonM
97Lee You-HyeonM
4Seo Min-WooM
7Kim Dae-WonM
96Choe Byeong-ChanF
11Goh Young-JunF
Klupa 9
51Cho Min-KyuG
24H. ParkD
3Jeong Seung-BinD
6Kim Dong-HyunM
25H. Lee
14Y. KangM
9Kim Gun-HeeF
19Park Sang-HyeokF
77A. HleihelF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
