Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Internacional
2P 1N 2I
16. mesto · 38 bodova
Forma · Remo
1P 2N 2I
19. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 76%
BTTS 53% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 0
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Internacional 94,1% · Remo 88,2%
91,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 23
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Estádio Beira-Rio
Grad
Porto Alegre

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Internacional
16. mesto · 38 bodova
Remo
19. mesto · 29 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Internacional - Remo donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie A, Brazil.
3'
Internacional
J. Carbonero
Gol · Matheus Bahia
46'
Remo
L. Picco
Izmena · Vitor Bueno
46'
Remo
Marcelinho
Izmena · A. Galeano
49'
Remo
Marllon
Žuti karton · Foul
58'
Remo
Jajá
Žuti karton · Foul
63'
Internacional
Bruno Henrique
Izmena · Paulinho Paula
64'
Internacional
Alan Patrick
Izmena · Calebe
64'
Remo
Ze Welison
Izmena · Patrick
64'
Remo
Jaja
Izmena · Alef Manga
66'
Remo
Zé Ricardo
Žuti karton · Foul
75'
Internacional
J. Carbonero
Izmena · Alerrandro
82'
Internacional
Matheus Bahia
Žuti karton · Foul
83'
Remo
Marllon
Izmena · David Braga
87'
Internacional
Vitinho
Izmena · F. Torres
87'
Internacional
A. Bernabei
Izmena · Allex
90'
Remo
Vitor Bueno
Gol
90+5'
Remo
Vitor Bueno
Žuti karton
40%
Ball Possession
60%
11
Total Shots
12
3
Shots on Goal
3
6
Shots off Goal
7
2
Blocked Shots
2
7
Shots insidebox
6
4
Shots outsidebox
6
4
Corner Kicks
5
2
Offsides
2
13
Fouls
12
1
Yellow Cards
4
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
2
339
Total passes
522
242
Passes accurate
451
71%
Passes %
86%
1.39
expected_goals
0.90
-0.15
goals_prevented
-0.15

Analiza tipova · Internacional

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Remo

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Internacional kod kuće · Remo u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
91,2%
Internacional 94,1% (17) · Remo 88,2% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
82,4%
Internacional 82,4% (17) · Remo 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
82,4%
Internacional 82,4% (17) · Remo 82,4% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,3%
Internacional 94,1% (17) · Remo 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,4%
Internacional 76,5% (17) · Remo 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
79,4%
Internacional 82,4% (17) · Remo 76,5% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
79,4%
Internacional 82,4% (17) · Remo 76,5% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
79,4%
Internacional 88,2% (17) · Remo 70,6% (17)
Bolji uzorak
TipInternacional
kod kuće
Remo
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,1%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
91,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
85,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
82,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
79,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
64,7%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
76,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
70,6%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
67,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
67,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
67,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
64,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
64,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
55,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
52,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
41,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
38,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Nerešeno
X Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
23,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Internacional

Formacija: 3-4-3 · Trener: Paulo Pezzolano
Startna postava 11
23Matheus CunhaG
15Bruno GomesD
3G. MaripanD
25G. MercadoD
28VitinhoM
8Bruno HenriqueM
5R. VillagraM
6Matheus BahiaM
7J. CarboneroF
10Alan PatrickF
26A. BernabeiF
Klupa 12
12AnthoniG
18JuninhoD
35B. AguirreD
4F. TorresD
29Thiago MaiaM
27Paulinho PaulaM
16RonaldoM
30CalebeM
31AllexM
51J. Gabriel Kempes GoncalvesM
52G. ViniciusM
9AlerrandroF

Remo

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Conde Leo
Startna postava 11
88Marcelo RangelG
22Yago PikachuD
27Ze IvaldoD
18D. TchambaD
6MarllonD
28Ze WelisonM
14L. PiccoM
79MarcelinhoM
55Ze RicardoM
7JajaM
19Gabriel TaliariF
Klupa 12
97IvanG
94Ygor VinhasG
5Leo AndradeD
2Matheus AlexandreD
4Matheus FelipeD
8PatrickM
26David BragaM
15Vitor BuenoF
21A. GaleanoF
10JadersonF
11Alef MangaF
9Gabriel PovedaF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.