Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Ituano
1P 0N 4I
15. mesto · 22 bodova
Forma · Botafogo PB
1P 2N 2I
1. mesto · 33 bodova
Golovi · Over 1.5
44% vs 77%
BTTS 22% / 46% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals

Ituano 88,9% · Botafogo PB 92,3%
90,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 9
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
-
Grad
Itu

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Ituano
15. mesto · 22 bodova
Botafogo PB
1. mesto · 33 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 3 završenih utakmica
Utakmica Ituano - Botafogo PB donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C, Brazil.

Događaji nisu dostupni

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Ituano

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W7
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Botafogo PB

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Ituano kod kuće · Botafogo PB u gostima · Serie C 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
90,9%
Ituano 88,9% (9) · Botafogo PB 92,3% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
86,4%
Ituano 88,9% (9) · Botafogo PB 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
86,4%
Ituano 88,9% (9) · Botafogo PB 84,6% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
86,4%
Ituano 88,9% (9) · Botafogo PB 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,4%
Ituano 77,8% (9) · Botafogo PB 92,3% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,8%
Ituano 77,8% (9) · Botafogo PB 84,6% (13)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,8%
Ituano 77,8% (9) · Botafogo PB 84,6% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
81,8%
Ituano 77,8% (9) · Botafogo PB 84,6% (13)
Bolji uzorak
TipItuano
kod kuće
Botafogo PB
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
92,3%
uzorak 13
90,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
88,9%
uzorak 9
84,6%
uzorak 13
86,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
84,6%
uzorak 13
86,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
84,6%
uzorak 13
86,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 9
92,3%
uzorak 13
86,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
84,6%
uzorak 13
81,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
84,6%
uzorak 13
81,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
84,6%
uzorak 13
81,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
76,9%
uzorak 13
77,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
76,9%
uzorak 13
77,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
76,9%
uzorak 13
77,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
77,8%
uzorak 9
69,2%
uzorak 13
72,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
69,2%
uzorak 13
72,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
69,2%
uzorak 13
72,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
84,6%
uzorak 13
77,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
84,6%
uzorak 13
77,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
69,2%
uzorak 13
68,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
61,5%
uzorak 13
68,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
61,5%
uzorak 13
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
61,5%
uzorak 13
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
69,2%
uzorak 13
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
69,2%
uzorak 13
63,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
61,5%
uzorak 13
59,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
53,9%
uzorak 13
63,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
77,8%
uzorak 9
53,9%
uzorak 13
63,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
53,9%
uzorak 13
63,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
66,7%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
54,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
55,6%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
50,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
76,9%
uzorak 13
63,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
76,9%
uzorak 13
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
76,9%
uzorak 13
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
69,2%
uzorak 13
59,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
61,5%
uzorak 13
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
61,5%
uzorak 13
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
61,5%
uzorak 13
54,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
53,9%
uzorak 13
50,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
69,2%
uzorak 13
54,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 9
53,9%
uzorak 13
45,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 9
53,9%
uzorak 13
45,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
40,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
40,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
36,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
36,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
36,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
66,7%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
45,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
31,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
31,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
31,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
31,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
31,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
36,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
36,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
44,4%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
31,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
53,9%
uzorak 13
40,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
36,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
36,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
31,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
31,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
31,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
31,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
31,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
27,3%
Nerešeno
X Ceo meč
22,2%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
22,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
22,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
22,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
22,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
18,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
18,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
18,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
18,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
31,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
31,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
46,2%
uzorak 13
31,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
27,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
38,5%
uzorak 13
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
22,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
22,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
30,8%
uzorak 13
22,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
18,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
18,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11,1%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
18,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
18,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11,1%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
13,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11,1%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
13,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
13,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
13,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
13,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
13,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
13,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
13,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
13,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
13,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
9,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
23,1%
uzorak 13
13,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
0,0%
uzorak 13
9,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 9
15,4%
uzorak 13
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 13
4,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 13
4,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 13
4,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 13
4,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 13
4,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 13
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 13
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
7,7%
uzorak 13
4,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Ituano

Formacija: - · Trener: Junior Mazola
Startna postava 11
1Saulo
2Lucas Mota
3Leo Coltro
4Matheus Mancini
5Martha
6Tiaguinho
7Thassio
8Richard
9Gabriel Razera
10Guilherme Xavier
11Neto Berola
Klupa 12
12Pantera
13Victor Reis
14Carlao
15Leandro Sergipe
16Guilherme Dal Pian
17Alason Carioca
18Nelsinho
19Bruno Mezenga
20Lucas Stefanello
21Bruno Alves
22Leo Souza
23Leo Passos

Botafogo PB

Formacija: - · Trener: Lisca
Startna postava 11
27Luiz Daniel
12Erick
3Yan Souto
35Octavio
16Bull
22Dudu Nardini
8Igor Maduro
5Jhonata Varela
10Nene
31Gustavo
77R. Bastos
Klupa 11
21Leandro Mathias
2Diogo Mateus
6Patric Calmon
7Dudu Hatamoto
9Henrique Dourado
14Igor Morais
18Giovanni
20Thallyson
29Anderson Chaves
30L. M. Alves
88Gabriel Tota

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.