Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Jeju United FC
2P
1N
2I
6. mesto · 46 bodova
Forma · Gimcheon Sangmu FC
1P
3N
1I
10. mesto · 34 bodova
Golovi · Over 1.5
71%
vs
71%
BTTS
53% /
53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 3 —
5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Jeju United FC 94,1%
· Gimcheon Sangmu FC 100,0%
97,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Jeju World Cup Stadium
Grad
Seogwipo
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
12 / 17
70,6%
Over 1.5
12 / 17
70,6%
7 / 17
41,2%
Over 2.5
5 / 17
29,4%
2 / 17
11,8%
Over 3.5
4 / 17
23,5%
5 / 17
29,4%
Under 1.5
5 / 17
29,4%
10 / 17
58,8%
Under 2.5
12 / 17
70,6%
15 / 17
88,2%
Under 3.5
13 / 17
76,5%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
Jeju United FC pobede
3
Nerešeno
5
Gimcheon Sangmu FC pobede
22.08.2026.
Jeju United FC - Gimcheon Sangmu FC
K League 1
0:0
05.07.2026.
Gimcheon Sangmu FC - Jeju United FC
K League 1
1:1
26.07.2025.
Gimcheon Sangmu FC - Jeju United FC
K League 1
3:1
17.05.2025.
Gimcheon Sangmu FC - Jeju United FC
K League 1
1:1
22.02.2025.
Jeju United FC - Gimcheon Sangmu FC
K League 1
2:3
01.09.2024.
Jeju United FC - Gimcheon Sangmu FC
K League 1
1:0
18.05.2024.
Gimcheon Sangmu FC - Jeju United FC
K League 1
1:0
13.04.2024.
Jeju United FC - Gimcheon Sangmu FC
K League 1
0:2
10.09.2022.
Gimcheon Sangmu FC - Jeju United FC
K League 1
1:2
05.07.2022.
Gimcheon Sangmu FC - Jeju United FC
K League 1
4:0
Utakmica Jeju United FC - Gimcheon Sangmu FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja K League 1, South-Korea.
28'
Gimcheon Sangmu FC
T. Park
Gol
44'
Gimcheon Sangmu FC
Hyeon-uh Kim
Žuti karton · Foul
46'
Jeju United FC
Italo
Izmena · Nam Tae-Hee
46'
Jeju United FC
Kim Jae-Woo
Izmena · Oh Jae-Hyeok
48'
Jeju United FC
Oh Jae-Hyeok
Gol
59'
Gimcheon Sangmu FC
Kim Hyun-Woo
Izmena · Byeon Jun-Soo
60'
Jeju United FC
Kim Jun-ha
Izmena · Kwon Chang-Hoon
61'
Jeju United FC
Kim Shin-Jin
Izmena · G. Paulauskas
66'
Gimcheon Sangmu FC
Park Cheol-woo
Žuti karton · Foul
67'
Gimcheon Sangmu FC
Lee Sang-Heon
Izmena · Yoon Jae-Seok
67'
Gimcheon Sangmu FC
Go Jae-Hyeon
Izmena · Jeon Byung-Kwan
74'
Gimcheon Sangmu FC
Byeon Jun-soo
Žuti karton · Foul
75'
Jeju United FC
Emerson Negueba
Izmena · Park Chang-Jun
75'
Gimcheon Sangmu FC
Lee Soo-Bin
Izmena · Min Kyeong-Hyeon
75'
Gimcheon Sangmu FC
Hong Yun-Sang
Izmena · Jung Jae-Min
36%
Ball Possession
64%
7
Total Shots
6
4
Shots on Goal
3
1
Shots off Goal
1
2
Blocked Shots
2
5
Shots insidebox
3
2
Shots outsidebox
3
1
Corner Kicks
4
0
Offsides
2
17
Fouls
23
0
Yellow Cards
3
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
3
332
Total passes
609
254
Passes accurate
527
77%
Passes %
87%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Jeju United FC
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
17 | 13 | 4 | 76,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
17 | 15 | 2 | 88,2% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
17 | 14 | 3 | 82,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
17 | 11 | 6 | 64,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Gimcheon Sangmu FC
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
17 | 11 | 6 | 64,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
17 | 15 | 2 | 88,2% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
17 | 17 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W17 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
17 | 12 | 5 | 70,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Jeju United FC kod kuće · Gimcheon Sangmu FC u gostima · K League 1 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
97,1%Jeju United FC 94,1% (17) · Gimcheon Sangmu FC 100,0% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,2%Jeju United FC 88,2% (17) · Gimcheon Sangmu FC 88,2% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
85,3%Jeju United FC 82,4% (17) · Gimcheon Sangmu FC 88,2% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
85,3%Jeju United FC 94,1% (17) · Gimcheon Sangmu FC 76,5% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
82,4%Jeju United FC 88,2% (17) · Gimcheon Sangmu FC 76,5% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
82,4%Jeju United FC 88,2% (17) · Gimcheon Sangmu FC 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
73,5%Jeju United FC 70,6% (17) · Gimcheon Sangmu FC 76,5% (17)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
73,5%Jeju United FC 70,6% (17) · Gimcheon Sangmu FC 76,5% (17)
Bolji uzorak
| Tip | Jeju United FC kod kuće | Gimcheon Sangmu FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
94,1% uzorak 17 |
100,0% uzorak 17 |
97,1% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
88,2% uzorak 17 |
88,2% uzorak 17 |
88,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
82,4% uzorak 17 |
88,2% uzorak 17 |
85,3% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
94,1% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
85,3% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
82,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
82,4% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
73,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
73,5% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
70,6% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
70,6% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
88,2% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
76,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
76,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
70,6% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
67,7% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
64,7% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
67,7% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
64,7% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
67,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
64,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
76,5% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
67,6% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
64,7% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
64,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
64,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
64,7% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
61,8% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
64,7% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
61,8% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
61,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
58,8% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
58,8% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
52,9% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
58,8% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
52,9% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
58,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
58,8% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
47,1% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
55,9% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
52,9% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
52,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
52,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
52,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
52,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
52,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
52,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
50,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
50,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
50,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Nerešeno X Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
47,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
47,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
47,1% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
44,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
41,2% uzorak 17 |
44,1% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
44,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
47,1% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
41,2% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
47,1% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
41,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
41,2% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
41,2% uzorak 17 |
38,2% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
35,3% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
35,3% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
35,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
35,3% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
35,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
35,3% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
32,4% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
32,4% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
32,4% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
35,3% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
32,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
32,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
32,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
32,4% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
29,4% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
29,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
29,4% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
32,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
29,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
29,4% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
26,5% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
26,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
26,5% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
26,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
26,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
26,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
26,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
23,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
29,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
29,4% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
26,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
26,5% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
26,5% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
23,5% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
23,5% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
23,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
20,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
20,6% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
20,6% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
20,6% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
17,7% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
11,8% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
23,5% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
11,8% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
23,5% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
17,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
17,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
17,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
17,6% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
17,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
14,7% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
14,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
14,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
14,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
14,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
14,7% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
11,8% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
11,8% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
11,8% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
11,8% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
11,8% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
11,8% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
11,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
17,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
14,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
14,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
14,7% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
11,8% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
11,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
11,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
11,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
11,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
11,8% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
8,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
8,8% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
5,9% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
5,9% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
11,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
11,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
8,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
8,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
8,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
8,8% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
2,9% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Jeju United FC
Formacija: 5-4-1 · Trener: Sergio Costa
Startna postava 11
1Kim Dong-JunG
40Kim Ryun-sungD
41Kim Jae-WooD
2T. FigueiredoD
3J. CelestineD
17Yu In-SooD
27Kim Jun-haM
20M. JangM
5ItaloM
94Emerson NeguebaM
18Kim Shin-JinF
Klupa 9
13Jeong WoonD
28Kim Geon-UngM
7Park Chang-JunF
10Nam Tae-HeeM
14Oh Jae-HyeokM
22Kwon Chang-HoonM
24Choi Byung-wookM
9G. PaulauskasF
21An Chan-GiG

Gimcheon Sangmu FC
Formacija: 4-4-2 · Trener: Seung-jin Joo
Startna postava 11
1Baek Jong-beomG
11Kim Tae-HwanD
4Kim Hyun-WooD
26Lee Jung-TaekD
3Park Cheol-WooD
7Go Jae-HyeonM
6Lee Soo-BinM
55T. ParkM
48Hong Yun-SangM
47Lee Sang-HeonF
9G. LeeF
Klupa 9
41M. ParkG
45Byeon Jun-SooD
2Min Kyeong-HyeonD
15Lim Dug-KeunD
53Roh Kyung-HoM
17Kim Joo-ChanF
54Yoon Jae-SeokD
10Jeon Byung-KwanM
57Jung Jae-MinF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
