Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Jubilo Iwata
2P 0N 3I
11. mesto · 13 bodova
Forma · Consadole Sapporo
1P 2N 2I
20. mesto · 8 bodova
Golovi · Over 1.5
60% vs 80%
BTTS 60% / 80% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 0 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Jubilo Iwata 100,0% · Consadole Sapporo 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Yamaha Stadium
Grad
Iwata

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Jubilo Iwata
11. mesto · 13 bodova
Consadole Sapporo
20. mesto · 8 bodova
Utakmica Jubilo Iwata - Consadole Sapporo donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja J2 League, Japan.
38'
Jubilo Iwata
K. Yamazaki
Žuti karton
41'
Consadole Sapporo
S. Nishino
Žuti karton
42'
Jubilo Iwata
Iago Teles
Gol iz penala
63'
Consadole Sapporo
T. Hasegawa
Izmena · Vini Peixoto
66'
Jubilo Iwata
R. Yoshimura
Žuti karton
69'
Jubilo Iwata
T. Inui
Izmena · M. Ohara
69'
Jubilo Iwata
J. Victor
Izmena · R. Ota
73'
Consadole Sapporo
Y. Horigome
Izmena · Park Min-Gyu
73'
Consadole Sapporo
S. Kido
Izmena · H. Miyazawa
79'
Jubilo Iwata
D. Sato
Izmena · I. Kawasaki
80'
Jubilo Iwata
Iago Teles
Izmena · L. Nozawa
80'
Consadole Sapporo
S. Omori
Izmena · S. Sarachat
80'
Consadole Sapporo
H. Kawahara
Izmena · S. Toyama
86'
Jubilo Iwata
S. Inoue
Izmena · K. Fujiwara

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Jubilo Iwata

J2 League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Consadole Sapporo

J2 League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Jubilo Iwata kod kuće · Consadole Sapporo u gostima · J2 League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Jubilo Iwata 100,0% (5) · Consadole Sapporo 100,0% (5)
Bolji uzorak
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Jubilo Iwata 100,0% (5) · Consadole Sapporo 100,0% (5)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
89,3%
Jubilo Iwata 92,9% (14) · Consadole Sapporo 85,7% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
89,3%
Jubilo Iwata 92,9% (14) · Consadole Sapporo 85,7% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
90,0%
Jubilo Iwata 100,0% (5) · Consadole Sapporo 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
90,0%
Jubilo Iwata 100,0% (5) · Consadole Sapporo 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
90,0%
Jubilo Iwata 100,0% (5) · Consadole Sapporo 80,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%
Jubilo Iwata 92,9% (14) · Consadole Sapporo 78,6% (14)
Bolji uzorak
TipJubilo Iwata
kod kuće
Consadole Sapporo
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
100,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
100,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
89,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
89,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
92,9%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
85,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
71,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
71,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
67,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
64,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
64,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
60,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
60,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
60,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
57,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
42,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
42,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
42,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Nerešeno
X Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.