Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Juventude
2P 3N 0I
2. mesto · 65 bodova
Forma · Avai
2P 1N 2I
17. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
59% vs 65%
BTTS 18% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 1 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Juventude 94,1% · Avai 94,1%
94,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 20
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Alfredo Jaconi
Grad
Caxias do Sul

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Juventude
2. mesto · 65 bodova
Avai
17. mesto · 37 bodova
Utakmica Juventude - Avai donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Brazil.
47'
Avai
Allyson
Žuti karton · Foul
61'
Juventude
Fabio Lima
Izmena · Alan Kardec
61'
Juventude
Nathan Santos
Izmena · Aderlan
62'
Juventude
Rodrigo Sam
Žuti karton · Foul
66'
Avai
Ze Ricardo
Izmena · Paulo Vitor
66'
Avai
Allyson
Izmena · Reynaldo
68'
Juventude
MP
Izmena · Luan Martins
78'
Juventude
Patryck
Izmena · Diogo Barbosa
78'
Juventude
Alisson Safira
Izmena · Lucas Alves
82'
Avai
Daniel Penha
Žuti karton · Argument
83'
Avai
Thayllon
Izmena · Gabriel Cipriano
83'
Avai
Jean Lucas
Izmena · William
90'
Juventude
Lucas Alves
Gol · Rodrigo Sam
90+5'
Juventude
Lucas Alves
VAR
90+7'
Avai
Wallison
Izmena · Isaias
55%
Ball Possession
45%
11
Total Shots
8
6
Shots on Goal
0
2
Shots off Goal
4
3
Blocked Shots
4
7
Shots insidebox
2
4
Shots outsidebox
6
3
Corner Kicks
3
1
Offsides
2
10
Fouls
20
1
Yellow Cards
2
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
5
263
Total passes
220
159
Passes accurate
112
60%
Passes %
51%
0.78
expected_goals
0.16
0.82
goals_prevented
0.82

Analiza tipova · Juventude

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 12 5 70,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Avai

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Juventude kod kuće · Avai u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
94,1%
Juventude 94,1% (17) · Avai 94,1% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,2%
Juventude 100,0% (17) · Avai 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
82,4%
Juventude 88,2% (17) · Avai 76,5% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
79,4%
Juventude 82,4% (17) · Avai 76,5% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
79,4%
Juventude 82,4% (17) · Avai 76,5% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
82,4%
Juventude 94,1% (17) · Avai 70,6% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
79,4%
Juventude 70,6% (17) · Avai 88,2% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
79,4%
Juventude 70,6% (17) · Avai 88,2% (17)
Bolji uzorak
TipJuventude
kod kuće
Avai
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
94,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
88,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
88,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
82,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
82,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
79,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
79,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
76,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
67,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
82,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
67,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
64,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
64,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
70,6%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno
X Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
17,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
5,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Juventude

Formacija: - · Trener: Barbieri Mauricio
Startna postava 11
93JandreiG
34Rodrigo SamD
4MessiasD
47Marcos PauloD
22NathanM
75RaíM
8Lucas MineiroM
30PatryckM
11Fábio LimaF
10Marcos PauloF
25Alisson SafiraF
Klupa 12
13AderlanD
9Alan KardecF
5Luan Martins GonçalvesD
16Diogo BarbosaD
72Lucas AlvesF
12Pedro RochaG
3TitiD
97Gabriel Barbosa PinheiroD
2Raí RamosD
17Manuel CastroF
26Iba LyD
7PabloM

Avai

Formacija: - · Trener: Allan Aal
Startna postava 11
1Igor BohnG
2WallisonD
3AllysonD
38Jefferson MacielD
36Douglas TeixeiraD
77Zé RicardoM
8Luiz HenriqueM
43Thayllon RoberthM
14Daniel PenhaM
10Jean LucasM
9Léo GamalhoF
Klupa 12
40ReynaldoD
25Paulo VitorM
56William FernandoD
39Gabriel CiprianoF
20Isaías PereiraF
21OtávioG
66Mateus QuaresmaD
4Gabriel Pereira SimplesD
5Romildo Del PiageM
95WendersonM
11SorrisoF
17Juan Sousa Rocha LeandroF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.