Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Landskrona BoIS
4P
0N
1I
5. mesto · 43 bodova
Forma · Osters IF
1P
0N
4I
7. mesto · 36 bodova
Golovi · Over 1.5
75%
vs
92%
BTTS
58% /
69% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 4 —
4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin - 1+ gol
Landskrona BoIS 90,9%
· Osters IF 91,7%
91,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
2:1
Stadion
Landskrona Idrottsplats
Grad
Landskrona
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
9 / 12
75,0%
Over 1.5
12 / 13
92,3%
5 / 12
41,7%
Over 2.5
9 / 13
69,2%
3 / 12
25,0%
Over 3.5
6 / 13
46,2%
3 / 12
25,0%
Under 1.5
1 / 13
7,7%
7 / 12
58,3%
Under 2.5
4 / 13
30,8%
9 / 12
75,0%
Under 3.5
7 / 13
53,9%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
Landskrona BoIS pobede
4
Nerešeno
4
Osters IF pobede
08.08.2026.
Osters IF - Landskrona BoIS
Superettan
0:1
13.09.2024.
Landskrona BoIS - Osters IF
Superettan
0:0
22.05.2024.
Osters IF - Landskrona BoIS
Superettan
2:1
23.09.2023.
Landskrona BoIS - Osters IF
Superettan
2:2
26.05.2023.
Osters IF - Landskrona BoIS
Superettan
2:1
08.10.2022.
Osters IF - Landskrona BoIS
Superettan
0:0
04.04.2022.
Landskrona BoIS - Osters IF
Superettan
1:3
02.11.2021.
Landskrona BoIS - Osters IF
Superettan
1:4
18.04.2021.
Osters IF - Landskrona BoIS
Superettan
1:1
30.09.2020.
Landskrona BoIS - Osters IF
Svenska Cupen
1:0
Utakmica Landskrona BoIS - Osters IF donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Superettan, Sweden.
7'
Landskrona BoIS
G. Bruzelius
Gol · C. Capotondi
9'
Landskrona BoIS
S. Starke
Autogol
30'
Osters IF
S. Burakovsky
Gol · D. Ask
39'
Landskrona BoIS
André Álvarez Pérez
Žuti karton
46'
Landskrona BoIS
G. Bruzelius
Izmena · E. Moungam
55'
Osters IF
L. Carlstrand
Izmena · M. Tamminen
61'
Landskrona BoIS
E. Hebibovic
Izmena · X. Odhiambo
62'
Landskrona BoIS
Gustaf Weststrom
Žuti karton
68'
Osters IF
D. Ask
Izmena · K. Wendt
70'
Osters IF
O. Uddenas
Gol
72'
Landskrona BoIS
A. Smajic
Izmena · G. Elezaj
73'
Landskrona BoIS
M. Bjorkqvist
Izmena · E. Sylisufaj
78'
Landskrona BoIS
Gent Elezaj
Žuti karton
81'
Osters IF
Raymond Adjei
Žuti karton
82'
Osters IF
R. Adjei
Izmena · A. Maenpaa
82'
Osters IF
S. Burakovsky
Izmena · M. Njie
85'
Osters IF
Aapo Mäenpää
Žuti karton
86'
Landskrona BoIS
C. Capotondi
Izmena · Z. Loukili
90'
Landskrona BoIS
Xavier Odhiambo
Žuti karton
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Landskrona BoIS
Superettan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
11 | 11 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
11 | 11 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
11 | 11 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Osters IF
Superettan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Landskrona BoIS kod kuće · Osters IF u gostima · Superettan 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
91,3%Landskrona BoIS 90,9% (11) · Osters IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,6%Landskrona BoIS 81,8% (11) · Osters IF 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,6%Landskrona BoIS 81,8% (11) · Osters IF 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,3%Landskrona BoIS 81,8% (11) · Osters IF 75,0% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
78,3%Landskrona BoIS 81,8% (11) · Osters IF 75,0% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,6%Landskrona BoIS 72,7% (11) · Osters IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,6%Landskrona BoIS 72,7% (11) · Osters IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
73,9%Landskrona BoIS 72,7% (11) · Osters IF 75,0% (12)
Bolji uzorak
| Tip | Landskrona BoIS kod kuće | Osters IF u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
91,7% uzorak 12 |
91,3% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
83,3% uzorak 12 |
82,6% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
83,3% uzorak 12 |
82,6% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
78,3% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
78,3% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
91,7% uzorak 12 |
82,6% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
91,7% uzorak 12 |
82,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
73,9% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
91,7% uzorak 12 |
69,2% uzorak 13 |
80,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
82,6% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
69,6% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
69,6% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
83,3% uzorak 12 |
73,9% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
83,3% uzorak 12 |
73,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
69,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
83,3% uzorak 12 |
61,5% uzorak 13 |
72,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
69,6% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
69,2% uzorak 13 |
64,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
60,9% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
65,2% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
65,2% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
56,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
56,5% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
100,0% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
73,9% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
73,9% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
65,2% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
65,2% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
56,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
56,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
56,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
56,5% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
46,2% uzorak 13 |
56,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
60,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
52,2% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
47,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
75,0% uzorak 12 |
38,5% uzorak 13 |
56,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
38,5% uzorak 13 |
52,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
38,5% uzorak 13 |
52,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
56,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
56,5% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
56,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
52,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
47,8% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
43,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
43,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
39,1% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
61,5% uzorak 13 |
48,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
46,2% uzorak 13 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
39,1% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
33,3% uzorak 12 |
38,5% uzorak 13 |
36,0% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
75,0% uzorak 12 |
30,8% uzorak 13 |
52,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
30,8% uzorak 13 |
44,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
30,8% uzorak 13 |
36,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
47,8% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
47,8% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
47,8% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
43,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
39,1% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
34,8% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
30,4% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
30,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
43,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
43,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
43,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
39,1% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
34,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
34,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
34,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
30,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
23,1% uzorak 13 |
40,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
23,1% uzorak 13 |
32,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
34,8% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
34,8% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
34,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
34,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
30,4% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
30,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
30,4% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
30,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
30,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
26,1% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
39,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
34,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
30,4% |
Nerešeno X Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
26,1% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
26,1% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
26,1% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
26,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
26,1% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
21,7% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
18,2% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
17,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
15,4% uzorak 13 |
28,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
15,4% uzorak 13 |
24,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
21,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
21,7% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
13,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
38,5% uzorak 13 |
24,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
30,8% uzorak 13 |
20,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
17,4% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
17,4% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
17,4% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
17,4% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
8,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
8,7% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
7,7% uzorak 13 |
8,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
7,7% uzorak 13 |
8,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
26,1% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
26,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
17,4% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
17,4% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
17,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
17,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
17,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
17,4% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
17,4% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
13,0% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
13,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
13,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
13,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
13,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
8,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
8,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
8,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
8,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
8,7% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
8,7% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
0,0% uzorak 12 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Landskrona BoIS
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Robin Asterhed
Startna postava 11
1A. KaddouraG
4G. BruzeliusD
26A. MurbeckD
6T. KarlssonD
3G. WeststromD
18A. PerezD
8A. SmajicM
11M. BjorkqvistM
5A. EgnellM
10C. CapotondiM
36E. Hebibovic
Klupa 9
30M. PetterssonG
9E. SylisufajF
12E. MoungamD
13K. Sakurai
15M. MohamedM
17G. ElezajM
20X. OdhiamboF
23Z. LoukiliM
28M. MilosevicD

Osters IF
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Roberth Bjorknesjo
Startna postava 11
1C. Lundahl
16R. AdjeiD
5M. AdolfssonD
4S. Starke
14D. OlssonD
8D. AskM
17H. Bladh PijacaM
10O. UddenasF
11F. OlssonM
23S. Burakovsky
9L. CarlstrandF
Klupa 9
33M. HartmannG
2A. MaenpaaD
3K. GyamfiD
18M. NjieF
19M. TamminenF
20M. JattaD
21V. LindD
24A. ShakirM
29K. WendtM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
