Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Las Palmas
0P 1N 4I
16. mesto · 11 bodova
Forma · Castellón
3P 1N 1I
2. mesto · 23 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 67%
BTTS 60% / 33% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 2
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Las Palmas 100,0% · Castellón 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:2
Stadion
Gran Canaria
Grad
Las Palmas de Gran Canaria

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Las Palmas
16. mesto · 11 bodova
Castellón
2. mesto · 23 bodova
Utakmica 10. kola Segunda División između Las Palmas i Castellóna završila je pobedom gostiju sa 3:0. Pogledajte pregled ključnih događaja, formacije i statistiku meča.
17'
Las Palmas
Alex Suárez
Žuti karton · Foul
18'
Castellón
Israel Suero Fernández
Gol
19'
Las Palmas
Iñaki González Zambrano
Žuti karton · Foul
22'
Castellón
Agustín Sienra
Gol · Pablo Santiago
26'
Las Palmas
Iñaki González Zambrano
Izmena · Enzo Loiodice
44'
Las Palmas
Iván Jaime
Žuti karton · Foul
45'
Castellón
Alberto Jiménez
Izmena · Ilias Kostis
45'
Las Palmas
Kirian Rodríguez
Izmena · Elías Romero
49'
Castellón
Matías Orozco
Žuti karton · Foul
54'
Castellón
Pablo Santiago
Gol
55'
Las Palmas
Aboubacar Bassinga
Izmena · Manu Fuster
56'
Las Palmas
Jefte Betancor Sanchez
Izmena · Mateo Acimovic
58'
Castellón
Matías Orozco
Izmena · Jari Vlak
70'
Las Palmas
Taisei Miyashiro
Izmena · Jesé Rodríguez
72'
Las Palmas
Juanma Herzog
Žuti karton · Foul
75'
Castellón
Israel Suero Fernández
Izmena · David Muale Nzanza
83'
Las Palmas
Elías Romero
Žuti karton · Foul
83'
Castellón
Adam Jakobsen
Izmena · Michal Willmann
83'
Castellón
Pablo Santiago
Izmena · Martín Conde Gómez
87'
Las Palmas
Andrés Rodríguez Martínez
Žuti karton · Dissent
88'
Las Palmas
Jesé Rodríguez
Žuti karton · Foul
37%
Ball Possession
63%
5
Total Shots
14
1
Shots on Goal
7
4
Shots off Goal
4
0
Blocked Shots
3
1
Shots insidebox
10
4
Shots outsidebox
4
3
Corner Kicks
6
4
Offsides
2
14
Fouls
15
7
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
1
321
Total passes
568
246
Passes accurate
499
0.31
expected_goals
2.35
14
Free Kicks
14

Analiza tipova · Las Palmas

Segunda División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Castellón

Segunda División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Las Palmas kod kuće · Castellón u gostima · Segunda División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Las Palmas 100,0% (5) · Castellón 100,0% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,9%
Las Palmas 80,0% (5) · Castellón 100,0% (6)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,9%
Las Palmas 80,0% (5) · Castellón 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
90,9%
Las Palmas 80,0% (5) · Castellón 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
90,9%
Las Palmas 80,0% (5) · Castellón 100,0% (6)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
90,9%
Las Palmas 80,0% (5) · Castellón 100,0% (6)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,9%
Las Palmas 80,0% (5) · Castellón 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
90,9%
Las Palmas 80,0% (5) · Castellón 100,0% (6)
Bolji uzorak
TipLas Palmas
kod kuće
Castellón
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
100,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
90,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
90,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
90,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
90,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
90,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
90,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
90,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
81,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
81,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
81,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
81,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
81,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
54,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
54,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
54,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
63,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
63,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
45,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Nerešeno
X Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
18,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
18,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
18,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
18,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Las Palmas

Formacija: 5-4-1 · Trener: Juan Manuel Rodríguez
Startna postava 11
13José CaroG
25Valentín PezzolesiD
4Álex SuárezD
15Juan HerzogD
23A. RodriguezD
26A. BassingaD
11T. MiyashiroM
20Kirian RodríguezM
6Iñaki González ZambranoM
24Iván JaimeM
7Jefté BetancorF
Klupa 12
14Manu FusterM
29Elías RomeroF
32Rafa CruzF
21G. BonfantiD
16Mateo AcimovicM
12E. LoiodiceM
30I. MedinaF
43Eduard Mohedano SerranoG
3N. OpokuD
10JeséF
44Adrián Rodríguez del RosarioD
35Adrián SuárezG

Castellón

Formacija: 4-4-2 · Trener: Pablo Hernández
Startna postava 11
13R. MatthysG
22J. MellotD
5Alberto JiménezD
4A. SienraD
14Iñigo CórdobaD
18Pablo SantiagoM
8BarriM
6M. OrozcoM
21Álvaro MartínM
10Israel SueroF
16A. JakobsenF
Klupa 12
12Lucas AlcázarD
19Hamza BellariF
11F. CeccheriniD
20Martín CondeD
27A. GalaM
23Varo GarcíaF
15I. KostisD
24D. Muale NzanzaF
1A. SaipiG
7Raúl SánchezF
25J. VlakM
30M. WillmannD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 18.10.2026. 3 min čitanja

Las Palmas - Castellón 0:3, Segunda División analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 10. kola španske Segunda División, na stadionu Gran Canaria u Las Palmasu odigrana je utakmica između domaćeg tima Las Palmas i gostujućeg Castellóna. Gostujući sastav ostvario je ubedljivu pobedu rezultatom 3:0, sa dva gola u prvom i jednim u drugom poluvremenu.

Tok utakmice

Već u 18. minutu, Israel Suero Fernández je dva puta zatresao mrežu domaćina, donoseći Castellónu rani dvostruki vođstvo. Samo nekoliko minuta kasnije, u 22. minutu, Agustín Sienra je postigao treći gol za goste uz asistenciju Pabla Santiga, čime je rezultat na poluvremenu glasio 0:2 u korist Castellóna.

U drugom poluvremenu, u 54. minutu, Pablo Santiago je povećao prednost gostiju na 3:0. Tokom utakmice viđene su brojne izmene na obe strane, kao i žuti kartoni koji su uglavnom pogađali domaćina, što je uticalo na ritam meča.

Ključni momenti
  • 17' - Domaćin Alex Suárez dobija dva žuta kartona zbog prekršaja.
  • 18' - Dva gola Israela Suera za Castellón.
  • 19' - Iñaki González Zambrano iz Las Palmasa dobija dva žuta kartona.
  • 22' - Gol Agustína Sienre uz asistenciju Pabla Santiga.
  • 26' - Iñaki González Zambrano izlazi iz igre, u igru ulazi Enzo Loiodice.
  • 44' - Iván Jaime iz domaćeg tima dobija dva žuta kartona.
  • 45' - Izmene na obe strane: Alberto Jiménez ulazi umesto Ilias Kostis (Castellón), Kirian Rodríguez ulazi umesto Elías Romero (Las Palmas).
  • 49' - Matías Orozco iz gostujućeg tima dobija dva žuta kartona.
  • 54' - Pablo Santiago postiže gol za Castellón.
  • 55'-56' - Izmene u Las Palmasu: Aboubacar Bassinga i Jefte Betancor ulaze umesto Manu Fustera i Matea Acimovića.
  • 58' - Matías Orozco izlazi, Jari Vlak ulazi u igru za Castellón.
  • 70' - Taisei Miyashiro ulazi umesto Jesé Rodrígueza u domaćem timu.
  • 72' - Juanma Herzog iz Las Palmasa dobija dva žuta kartona.
  • 75' - Izmene u Castellónu: Israel Suero izlazi, David Muale Nzanza ulazi.
  • 83' - Elías Romero iz Las Palmasa dobija dva žuta kartona; Adam Jakobsen i Pablo Santiago ulaze umesto Michal Willmanna i Martín Conde Gómeza u gostujućem timu.
  • 87'-88' - Andrés Rodríguez Martínez i Jesé Rodríguez iz domaćeg tima dobijaju po dva žuta kartona.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Las Palmas 5-4-1 Juan Manuel Rodríguez
Castellón 4-4-2 Pablo Hernández
Tim Broj Igrač Pozicija
Las Palmas13José CaroG
Las Palmas25Valentín PezzolesiD
Las Palmas4Álex SuárezD
Las Palmas15Juan HerzogD
Las Palmas23A. RodriguezD
Las Palmas26A. BassingaD
Las Palmas11T. MiyashiroM
Las Palmas20Kirian RodríguezM
Las Palmas6Iñaki González ZambranoM
Las Palmas24Iván JaimeM
Las Palmas7Jefté BetancorF
Castellón13R. MatthysG
Castellón22J. MellotD
Castellón5Alberto JiménezD
Castellón4A. SienraD
Castellón14Iñigo CórdobaD
Castellón18Pablo SantiagoM
Castellón8BarriM
Castellón6M. OrozcoM
Castellón21Álvaro MartínM
Castellón10Israel SueroF
Castellón16A. JakobsenF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession37%63%
Blocked Shots03
Corner Kicks36
Expected Goals (xG)0.312.35
Fouls1415
Free Kicks1414
Goalkeeper Saves41
Offsides42
Passes accurate246499
Red Cards00
Shots inside box110
Shots off Goal44
Shots on Goal17
Shots outside box44
Total passes321568
Total Shots514
Yellow Cards71
Zaključak

U ovom susretu Segunda División, Castellón je potvrdio efikasnost i kvalitet igre ostvarivši ubedljivu pobedu rezultatom 3:0 na gostovanju kod Las Palmasa. Statistički podaci ukazuju na veću aktivnost gostiju u svim segmentima igre, uključujući veći broj preciznih pasa, šuteva i udaraca u okvir gola. Domaći tim je imao znatno manji broj pokušaja i niži expected goals (xG) indeks, što se odrazilo i na konačni rezultat. Pored toga, Las Palmas je dobio sedam žutih kartona, što može ukazivati na agresivniju igru u odbrani, ali nije bilo crvenih kartona. Izmene su bile učestale, što je pokazalo pokušaje oba trenera da utiču na tok utakmice. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim podacima i statistici sa utakmice odigrane na stadionu Gran Canaria pod sudijskom palicom Germana Cid Camacha.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.