Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Legia Warszawa
4P
0N
1I
6. mesto · 49 bodova
Forma · Raków Częstochowa
4P
0N
1I
4. mesto · 55 bodova
Golovi · Over 1.5
53%
vs
82%
BTTS
47% /
71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1
— 4 —
5
10 prethodnih mečeva u bazi
Još nema dovoljno podataka za izdvojeni signal
Forma, H2H i detaljna statistika utakmice i dalje su dostupni u karticama ispod.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 26
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Stadion Wojska Polskiego
Grad
Warsaw
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
9 / 17
52,9%
Over 1.5
14 / 17
82,4%
7 / 17
41,2%
Over 2.5
10 / 17
58,8%
4 / 17
23,5%
Over 3.5
7 / 17
41,2%
8 / 17
47,1%
Under 1.5
3 / 17
17,7%
10 / 17
58,8%
Under 2.5
7 / 17
41,2%
13 / 17
76,5%
Under 3.5
10 / 17
58,8%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
1
Legia Warszawa pobede
4
Nerešeno
5
Raków Częstochowa pobede
20.09.2025.
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Ekstraklasa
1:1
16.03.2025.
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Ekstraklasa
3:2
15.09.2024.
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Ekstraklasa
0:1
13.04.2024.
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Ekstraklasa
1:1
08.10.2023.
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Ekstraklasa
1:2
15.07.2023.
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Super Cup
0:0
02.05.2023.
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Cup
0:0
01.04.2023.
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Ekstraklasa
3:1
11.09.2022.
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Ekstraklasa
4:0
06.04.2022.
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Cup
1:0
Utakmica Legia Warszawa - Raków Częstochowa donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Ekstraklasa, Poland.
6'
Raków Częstochowa
L. Diaby-Fadiga
Gol
28'
Raków Częstochowa
I. Brusberg
Izmena · M. Bulat
49'
Raków Częstochowa
Adriano
Žuti karton · Foul
53'
Raków Częstochowa
Marko Bulat
Žuti karton · Foul
59'
Legia Warszawa
Paweł Wszołek
Žuti karton
63'
Raków Częstochowa
K. Struski
Izmena · P. Dawidowicz
63'
Raków Częstochowa
L. Diaby-Fadiga
Izmena · I. Lopez
69'
Legia Warszawa
Jean-Pierre Nsame
VAR
71'
Legia Warszawa
J. Nsame
Gol iz penala
73'
Legia Warszawa
P. Wszolek
Izmena · K. Chodyna
73'
Legia Warszawa
J. Nsame
Izmena · M. Rajovic
82'
Raków Częstochowa
Z. Arsenic
Izmena · S. Svarnas
83'
Raków Częstochowa
Oskar Repka
Žuti karton · Foul
85'
Legia Warszawa
V. Bichakhchyan
Izmena · K. Urbanski
86'
Legia Warszawa
P. Kun
Izmena · A. Reca
54%
Ball Possession
46%
17
Total Shots
11
2
Shots on Goal
4
7
Shots off Goal
4
8
Blocked Shots
3
9
Shots insidebox
6
8
Shots outsidebox
5
7
Corner Kicks
3
2
Offsides
0
18
Fouls
11
1
Yellow Cards
3
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
1
413
Total passes
379
341
Passes accurate
295
83%
Passes %
78%
1.71
expected_goals
1.52
-0.02
goals_prevented
-0.02
Analiza tipova · Legia Warszawa
Ekstraklasa · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Raków Częstochowa
Ekstraklasa · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Legia Warszawa kod kuće · Raków Częstochowa u gostima · Ekstraklasa 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Još nema tipova sa najmanje 2 obrađene utakmice na obe strane. Kompletna uporedna tabela je dostupna ispod.
| Tip | Legia Warszawa kod kuće | Raków Częstochowa u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
94,1% uzorak 17 |
94,4% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
94,1% uzorak 17 |
94,4% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
82,4% uzorak 17 |
83,3% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
82,4% uzorak 17 |
83,3% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
82,4% uzorak 17 |
83,3% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
82,4% uzorak 17 |
83,3% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
82,4% uzorak 17 |
83,3% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
70,6% uzorak 17 |
72,2% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
64,7% uzorak 17 |
66,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
64,7% uzorak 17 |
66,7% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
61,1% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
61,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
61,1% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
61,1% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
61,1% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
52,9% uzorak 17 |
55,6% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
47,1% uzorak 17 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
47,1% uzorak 17 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
47,1% uzorak 17 |
50,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
44,4% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
44,4% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
44,4% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
44,4% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
44,4% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
38,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
38,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
38,9% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
38,9% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
29,4% uzorak 17 |
33,3% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
23,5% uzorak 17 |
27,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
23,5% uzorak 17 |
27,8% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
23,5% uzorak 17 |
27,8% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
23,5% uzorak 17 |
27,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
23,5% uzorak 17 |
27,8% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
22,2% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
22,2% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
11,8% uzorak 17 |
16,7% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
82,4% uzorak 17 |
77,8% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
70,6% uzorak 17 |
66,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
70,6% uzorak 17 |
66,7% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
64,7% uzorak 17 |
61,1% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
55,6% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
55,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
55,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
55,6% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
0,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
55,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
58,8% uzorak 17 |
55,6% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
47,1% uzorak 17 |
44,4% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
47,1% uzorak 17 |
44,4% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
47,1% uzorak 17 |
44,4% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
47,1% uzorak 17 |
44,4% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
47,1% uzorak 17 |
44,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
38,9% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
38,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
38,9% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
0,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
38,9% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 1 |
41,2% uzorak 17 |
38,9% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
33,3% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
33,3% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
33,3% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
33,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
33,3% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
35,3% uzorak 17 |
33,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
29,4% uzorak 17 |
27,8% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
29,4% uzorak 17 |
27,8% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
29,4% uzorak 17 |
27,8% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
29,4% uzorak 17 |
27,8% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
23,5% uzorak 17 |
22,2% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
23,5% uzorak 17 |
22,2% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
16,7% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
16,7% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
16,7% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
16,7% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
16,7% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
16,7% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
16,7% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 1 |
17,7% uzorak 17 |
16,7% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
11,8% uzorak 17 |
11,1% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
11,8% uzorak 17 |
11,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
11,8% uzorak 17 |
11,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
11,8% uzorak 17 |
11,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
5,9% uzorak 17 |
5,6% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 1 |
5,9% uzorak 17 |
5,6% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
