Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Lexington
2P 3N 0I
4. mesto · 48 bodova
Forma · Monterey Bay
2P 0N 3I
12. mesto · 24 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 73%
BTTS 44% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 1
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Lexington 87,5% · Monterey Bay 93,3%
90,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Group Stage
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
2:2
Stadion
Toyota Stadium
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Lexington
4. mesto · 48 bodova
Monterey Bay
12. mesto · 24 bodova
Utakmica Lexington - Monterey Bay donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja USL Championship, USA.
2'
Monterey Bay
S. Lletget
Gol · O. Glasgow
6'
Lexington
X. Zengue
Žuti karton · Foul
14'
Monterey Bay
R. Nakamura
Žuti karton · Foul
26'
Monterey Bay
F. Barajas
Gol · S. Lletget
29'
Lexington
B. P. Rodrigues
Gol · A. Molloy
42'
Lexington
R. Nakamura
Autogol
45+2'
Monterey Bay
N. Ross
Izmena · J. Belmar
55'
Lexington
B. P. Rodrigues
Izmena · T. Scott
57'
Lexington
M. Hemmi
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
71'
Lexington
B. Ferri
Izmena · M. Tschantret
75'
Monterey Bay
F. Barajas
Izmena · W. Leggett
75'
Monterey Bay
A. Saidi
Izmena · D. Otoya
81'
Lexington
T. Scott
Gol
82'
Monterey Bay
I. Paul
Izmena · S. Ritchie
84'
Monterey Bay
R. Nakamura
Izmena · Q. Elliot
86'
Monterey Bay
Q. Elliot
Žuti karton · Foul
88'
Monterey Bay
J. Garcia
Žuti karton · Foul

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Lexington

USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Monterey Bay

USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Lexington kod kuće · Monterey Bay u gostima · USL Championship 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,3%
Lexington 87,5% (16) · Monterey Bay 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,1%
Lexington 87,5% (16) · Monterey Bay 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,1%
Lexington 87,5% (16) · Monterey Bay 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,1%
Lexington 81,3% (16) · Monterey Bay 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,9%
Lexington 87,5% (16) · Monterey Bay 80,0% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,6%
Lexington 81,3% (16) · Monterey Bay 80,0% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
83,9%
Lexington 75,0% (16) · Monterey Bay 93,3% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
77,4%
Lexington 75,0% (16) · Monterey Bay 80,0% (15)
Bolji uzorak
TipLexington
kod kuće
Monterey Bay
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
93,3%
uzorak 15
90,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
87,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
87,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
93,3%
uzorak 15
87,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
83,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
80,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 16
93,3%
uzorak 15
83,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
77,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
74,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
74,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
74,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
74,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
74,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
64,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
64,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
64,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
61,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
61,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
58,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
58,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
58,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
58,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
54,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
54,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
54,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
61,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
58,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
54,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
48,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
48,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
48,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
54,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
54,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
45,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
45,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
51,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
41,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
51,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
48,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
48,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
45,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
45,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
45,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
41,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
41,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
38,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
35,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
35,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
35,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
35,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
32,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
35,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
32,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
25,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
25,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
32,3%
Nerešeno
X Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
19,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
16,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
16,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
12,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
9,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
9,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
9,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 15
6,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 15
6,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 15
3,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 15
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Lexington

Formacija: - · Trener: Masaki Hemmi
Startna postava 11
17O. Semmle
12X. Zengue
5K. Burks
23J. Brown
2J. Greene
16B. Ferri
6A. Molloy
8Nick Firmino
27B. P. Rodrigues
7M. Epps
9P. Goodrum
Klupa 9
31B. Thompson
40G. Addams
21M. Muir
4A. Ordonez
19T. Scott
22J. Hafferty
13M. Tschantret
18M. Henry-Scott
14A. Caborn

Monterey Bay

Formacija: - · Trener: Alex Covelo
Startna postava 11
98J. Jackson
22J. Garcia
5N. Gordon
32Z. Farnsworth
17O. Glasgow
4N. Ross
14R. Nakamura
15F. Barajas
88S. Lletget
20I. Paul
24A. Saidi
Klupa 7
31C. Dalton
3S. Ritchie
11W. Leggett
25K. Egwu
18J. Belmar
21D. Otoya
47Q. Elliot

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.