Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Louisville City
2P 2N 1I
5. mesto · 40 bodova
Forma · Hartford Athletic
2P 2N 1I
6. mesto · 39 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 60%
BTTS 58% / 40% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 4 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Louisville City 91,7% · Hartford Athletic 100,0%
96,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Group Stage
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Lynn Family Stadium
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Louisville City
5. mesto · 40 bodova
Hartford Athletic
6. mesto · 39 bodova
Utakmica Louisville City - Hartford Athletic donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja USL Championship, USA.
38'
Hartford Athletic
G. Flynn
Žuti karton · Foul
46'
Hartford Athletic
G. Flynn
Izmena · B. Njie
46'
Hartford Athletic
B. Coffey
Izmena · A. Williams
54'
Louisville City
S. Totsch
Žuti karton · Foul
58'
Louisville City
K. Lambert
Izmena · Z. Duncan
58'
Louisville City
S. Gleadle
Izmena · J. Wilson
67'
Louisville City
J. Wilson
Gol · C. Donovan
73'
Hartford Athletic
J. Scarlett
Žuti karton · Foul
74'
Hartford Athletic
T. Presthus
Izmena · S. Anaku
78'
Hartford Athletic
E. Samadia
Izmena · A. Taofeek
78'
Hartford Athletic
J. Moreira
Izmena · A. Hernandez
83'
Louisville City
C. Donovan
Izmena · T. Showunmi
83'
Louisville City
J. Morris
Izmena · A. Dia
89'
Louisville City
M. Akale
Izmena · Q. Huerman
90+3'
Hartford Athletic
A. Taofeek
Žuti karton · Foul
90+8'
Hartford Athletic
A. Williams
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Louisville City

USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Hartford Athletic

USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Louisville City kod kuće · Hartford Athletic u gostima · USL Championship 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
96,2%
Louisville City 91,7% (12) · Hartford Athletic 100,0% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
85,2%
Louisville City 83,3% (12) · Hartford Athletic 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
80,8%
Louisville City 83,3% (12) · Hartford Athletic 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
80,8%
Louisville City 83,3% (12) · Hartford Athletic 78,6% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
88,9%
Louisville City 75,0% (12) · Hartford Athletic 100,0% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,9%
Louisville City 75,0% (12) · Hartford Athletic 100,0% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
88,5%
Louisville City 75,0% (12) · Hartford Athletic 100,0% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
88,5%
Louisville City 75,0% (12) · Hartford Athletic 100,0% (14)
Bolji uzorak
TipLouisville City
kod kuće
Hartford Athletic
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
91,7%
uzorak 12
100,0%
uzorak 14
96,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
86,7%
uzorak 15
85,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
78,6%
uzorak 14
80,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
78,6%
uzorak 14
80,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 15
88,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 15
88,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 14
88,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 14
88,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 12
71,4%
uzorak 14
73,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
80,0%
uzorak 15
74,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 15
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 15
66,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
64,3%
uzorak 14
73,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
64,3%
uzorak 14
73,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
64,3%
uzorak 14
69,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
64,3%
uzorak 14
69,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
64,3%
uzorak 14
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
64,3%
uzorak 14
65,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
86,7%
uzorak 15
74,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
57,1%
uzorak 14
65,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
57,1%
uzorak 14
65,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
57,1%
uzorak 14
65,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
57,1%
uzorak 14
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
92,9%
uzorak 14
73,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
92,9%
uzorak 14
73,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
92,9%
uzorak 14
73,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
78,6%
uzorak 14
65,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
78,6%
uzorak 14
65,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
71,4%
uzorak 14
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
71,4%
uzorak 14
61,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
61,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 15
59,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
64,3%
uzorak 14
57,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
53,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
53,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,3%
uzorak 15
51,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,3%
uzorak 15
51,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,7%
uzorak 15
48,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
64,3%
uzorak 14
53,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
57,1%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
57,1%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
57,1%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
57,1%
uzorak 14
50,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
42,9%
uzorak 14
42,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
42,9%
uzorak 14
42,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
40,0%
uzorak 15
44,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
35,7%
uzorak 14
46,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
58,3%
uzorak 12
35,7%
uzorak 14
46,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
35,7%
uzorak 14
46,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
35,7%
uzorak 14
42,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
35,7%
uzorak 14
42,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
46,7%
uzorak 15
40,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
28,6%
uzorak 14
38,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
28,6%
uzorak 14
38,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 14
38,5%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 12
42,9%
uzorak 14
34,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
42,9%
uzorak 14
34,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
42,9%
uzorak 14
34,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 12
35,7%
uzorak 14
30,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
28,6%
uzorak 14
26,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
28,6%
uzorak 14
26,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
25,0%
uzorak 12
28,6%
uzorak 14
26,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
34,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
34,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
34,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
30,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
30,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
30,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
26,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
26,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
23,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
23,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
42,9%
uzorak 14
30,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
35,7%
uzorak 14
26,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
28,6%
uzorak 14
23,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
19,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
19,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
19,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
19,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
19,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
20,0%
uzorak 15
18,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
30,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
30,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
26,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
23,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
23,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
23,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
15,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
15,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
13,3%
uzorak 15
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
13,3%
uzorak 15
18,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
13,3%
uzorak 15
18,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
13,3%
uzorak 15
18,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
15,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
15,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
15,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
20,0%
uzorak 15
14,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
11,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
11,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
14,3%
uzorak 14
11,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
7,1%
uzorak 14
26,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
7,1%
uzorak 14
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
7,1%
uzorak 14
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
7,1%
uzorak 14
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
7,1%
uzorak 14
19,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,1%
uzorak 14
11,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
19,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
15,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
15,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
11,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
21,4%
uzorak 14
11,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
11,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
11,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
11,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
11,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
11,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
7,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
7,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
7,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
7,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
7,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
7,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
7,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
3,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
3,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 14
3,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
7,1%
uzorak 14
3,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 15
3,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 15
3,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.