Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Lyngby
1P 1N 3I
11. mesto · 11 bodova
Forma · FC Midtjylland
4P 1N 0I
1. mesto · 31 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 86% / 86% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 1 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Lyngby 100,0% · FC Midtjylland 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Lyngby Stadium
Grad
Lyngby

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Lyngby
11. mesto · 11 bodova
FC Midtjylland
1. mesto · 31 bodova
Utakmica Lyngby - FC Midtjylland donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Superliga, Denmark.
46'
FC Midtjylland
P. Bravo
Izmena · D. Castillo
46'
FC Midtjylland
V. Byskov
Izmena · S. Iheanacho
48'
FC Midtjylland
Darío Osorio
Žuti karton · Foul
50'
FC Midtjylland
S. Iheanacho
Gol · D. Beni
56'
Lyngby
J. Thomasen
Izmena · O. Hojer
59'
Lyngby
G. Fraulo
Gol · I. Thorvaldsson
68'
FC Midtjylland
D. Beni
Izmena · J. Emefile
72'
Lyngby
Renzo Tytens
Žuti karton · Foul
75'
Lyngby
I. Thorvaldsson
Izmena · F. Gytkjaer
75'
Lyngby
S. Colyn
Izmena · A. Bondergaard
77'
FC Midtjylland
Magnus Jensen
Žuti karton · Foul
78'
FC Midtjylland
Franculino
Izmena · F. Etim
80'
FC Midtjylland
Philip Billing
Žuti karton · Foul
84'
Lyngby
Asbjorn Bøndergaard
Žuti karton · Foul
87'
Lyngby
R. Tytens
Izmena · D. F. Kristjansson
87'
Lyngby
G. Fraulo
Izmena · M. Hebo
43%
Ball Possession
57%
9
Total Shots
9
2
Shots on Goal
2
1
Shots off Goal
4
6
Blocked Shots
3
4
Shots insidebox
9
5
Shots outsidebox
0
3
Corner Kicks
5
3
Offsides
3
19
Fouls
18
2
Yellow Cards
3
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
1
329
Total passes
443
239
Passes accurate
354
73%
Passes %
80%
0.49
expected_goals
1.05
-0.25
goals_prevented
-0.25

Analiza tipova · Lyngby

Superliga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · FC Midtjylland

Superliga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno
X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Lyngby kod kuće · FC Midtjylland u gostima · Superliga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
Lyngby 100,0% (7) · FC Midtjylland 100,0% (7)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
Lyngby 100,0% (7) · FC Midtjylland 100,0% (7)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
100,0%
Lyngby 100,0% (7) · FC Midtjylland 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Lyngby 100,0% (7) · FC Midtjylland 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Lyngby 100,0% (7) · FC Midtjylland 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
100,0%
Lyngby 100,0% (7) · FC Midtjylland 100,0% (7)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
92,9%
Lyngby 85,7% (7) · FC Midtjylland 100,0% (7)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
92,9%
Lyngby 85,7% (7) · FC Midtjylland 100,0% (7)
Bolji uzorak
TipLyngby
kod kuće
FC Midtjylland
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
92,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
92,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
92,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
92,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
85,7%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
64,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
64,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
64,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
64,3%
Nerešeno
X Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
21,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Lyngby

Formacija: 4-4-2
Startna postava 11
31Diego KochenG
2Oskar BuurD
30Mikkel FischerD
24Munashe GaranangaD
25Renzo TytensD
19Gustav FrauloM
18Jens Jakob ThomasenM
13Casper WintherM
14Lauge SandgravM
10Ísak Snær ÞorvaldssonF
7Simon ColynF
Klupa 9
5Oliver HøjerM
16Asbjorn BøndergaardF
26Frederik GytkjærF
6Daniel Freyr KristjanssonD
8Mathias HeboM
1Jonathan ÆgidiusG
12David AronssonD
4Cornelius AllenD
17William SteindorssonM

FC Midtjylland

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Mike Tullberg
Startna postava 11
1Elías ÓlafssonG
3Magnus JensenD
6Martin ErlićD
22Mads Bech SørensenD
5Rasmus KristensenM
8Philip BillingM
19Pedro BravoM
15Beni JuniorM
11Darío OsorioF
20Valdemar ByskovF
7Franculino DjúF
Klupa 9
21Denil CastilloM
18Stanley IheanachoF
38Julius EmefileM
90Friday EtimF
25Nordin BakkerG
13Adam GabrielD
29Kjell WätjenM
27Sofus JohannesenM
10Gue-sung ChoF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.