Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Miami FC
4P
0N
1I
8. mesto · 36 bodova
Forma · Louisville City
2P
2N
1I
6. mesto · 40 bodova
Golovi · Over 1.5
86%
vs
92%
BTTS
64% /
83% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 0 —
8
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Gost - 1+ gol
Miami FC 85,7%
· Louisville City 100,0%
92,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Group Stage
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:3
Poluvreme
2:1
Stadion
Riccardo Silva Stadium
Grad
-
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
12 / 14
85,7%
Over 1.5
11 / 12
91,7%
9 / 14
64,3%
Over 2.5
9 / 12
75,0%
7 / 14
50,0%
Over 3.5
6 / 12
50,0%
2 / 14
14,3%
Under 1.5
1 / 12
8,3%
5 / 14
35,7%
Under 2.5
3 / 12
25,0%
7 / 14
50,0%
Under 3.5
6 / 12
50,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
Miami FC pobede
0
Nerešeno
8
Louisville City pobede
14.03.2026.
Louisville City - Miami FC
USL Championship
4:1
12.10.2025.
Louisville City - Miami FC
USL Championship
1:0
17.08.2025.
Miami FC - Louisville City
USL Championship
2:4
03.10.2024.
Louisville City - Miami FC
USL Championship
3:0
02.06.2024.
Miami FC - Louisville City
USL Championship
1:2
21.09.2023.
Miami FC - Louisville City
USL Championship
4:3
14.05.2023.
Louisville City - Miami FC
USL Championship
3:1
28.08.2022.
Miami FC - Louisville City
USL Championship
1:0
20.03.2022.
Louisville City - Miami FC
USL Championship
2:0
07.11.2021.
Louisville City - Miami FC
USL Championship
1:0
Utakmica Miami FC - Louisville City donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja USL Championship, USA.
13'
Miami FC
A. Calfo
Žuti karton · Foul
13'
Miami FC
A. Calfo
Žuti karton · Foul
20'
Miami FC
J. Locadia
Gol · M. Romero
20'
Miami FC
J. Locadia
Gol · M. Romero
29'
Miami FC
J. Locadia
Gol · M. Tunbridge
29'
Miami FC
J. Locadia
Gol · M. Tunbridge
40'
Miami FC
M. Romero
Izmena · B. Bent
40'
Miami FC
M. Romero
Izmena · B. Bent
41'
Louisville City
C. Donovan
Gol · R. Serrano
41'
Louisville City
C. Donovan
Gol · R. Serrano
46'
Miami FC
M. Tunbridge
Izmena · T. Musto
46'
Miami FC
M. Tunbridge
Izmena · T. Musto
57'
Louisville City
A. McFadden
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
57'
Louisville City
A. McFadden
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
60'
Miami FC
T. Musto
Žuti karton · Foul
60'
Miami FC
T. Musto
Žuti karton · Foul
65'
Miami FC
R. Da Costa
Izmena · G. Diaz
65'
Miami FC
R. Da Costa
Izmena · G. Diaz
65'
Louisville City
A. McFadden
Izmena · S. Gleadle
65'
Louisville City
A. McFadden
Izmena · S. Gleadle
65'
Louisville City
R. Serrano
Izmena · B. Niang
65'
Louisville City
R. Serrano
Izmena · B. Niang
72'
Miami FC
K. Adams
Autogol
72'
Miami FC
K. Adams
Autogol
73'
Miami FC
J. Sonora
Izmena · M. Ndongo
73'
Miami FC
J. Sonora
Izmena · M. Ndongo
73'
Louisville City
E. Davila
Izmena · T. Showunmi
73'
Louisville City
E. Davila
Izmena · T. Showunmi
82'
Louisville City
T. Showunmi
Gol · T. Davila
82'
Louisville City
T. Showunmi
Gol · T. Davila
83'
Miami FC
J. Locadia
Gol
83'
Miami FC
J. Locadia
Gol
84'
Louisville City
E. Perez
Izmena · Q. Huerman
84'
Louisville City
E. Perez
Izmena · Q. Huerman
84'
Louisville City
K. Adams
Izmena · A. Dia
84'
Louisville City
K. Adams
Izmena · A. Dia
86'
Miami FC
E. Room
Žuti karton · Delay of game
86'
Miami FC
E. Room
Žuti karton · Delay of game
89'
Louisville City
C. Donovan
Gol · Q. Huerman
89'
Louisville City
C. Donovan
Gol · Q. Huerman
90'
Miami FC
A. Milesi
Žuti karton · Foul
90'
Miami FC
A. Milesi
Žuti karton · Foul
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Miami FC
USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Louisville City
USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
12 | 12 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W12 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
12 | 12 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W12 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
12 | 12 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W12 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
12 | 11 | 1 | 91,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Miami FC kod kuće · Louisville City u gostima · USL Championship 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
92,3%Miami FC 85,7% (14) · Louisville City 100,0% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,3%Miami FC 85,7% (14) · Louisville City 100,0% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,3%Miami FC 85,7% (14) · Louisville City 100,0% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
88,5%Miami FC 85,7% (14) · Louisville City 91,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
88,5%Miami FC 85,7% (14) · Louisville City 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
88,5%Miami FC 85,7% (14) · Louisville City 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
80,8%Miami FC 85,7% (14) · Louisville City 75,0% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
80,8%Miami FC 85,7% (14) · Louisville City 75,0% (12)
Bolji uzorak
| Tip | Miami FC kod kuće | Louisville City u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
100,0% uzorak 12 |
92,3% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
85,7% uzorak 14 |
100,0% uzorak 12 |
92,3% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
85,7% uzorak 14 |
100,0% uzorak 12 |
92,3% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
91,7% uzorak 12 |
88,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
91,7% uzorak 12 |
88,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
91,7% uzorak 12 |
88,5% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
85,7% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
80,8% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
85,7% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
80,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
76,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
76,9% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
83,3% uzorak 12 |
76,9% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
73,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
71,4% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
73,1% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
71,4% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
73,1% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
73,1% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
83,3% uzorak 12 |
73,1% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
83,3% uzorak 12 |
73,1% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
69,2% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
69,2% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
69,2% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
65,4% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
65,4% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
65,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
65,4% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
65,4% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
71,4% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
65,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
65,4% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
61,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
61,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
65,4% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
65,4% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
57,1% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
61,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
61,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
61,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
61,5% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
61,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
57,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
57,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
57,7% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
75,0% uzorak 12 |
61,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
57,7% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
57,7% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
53,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
53,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
53,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
53,8% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
66,7% uzorak 12 |
53,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
46,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
46,2% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
53,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
50,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
46,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
46,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
46,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
46,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
42,3% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
58,3% uzorak 12 |
46,2% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
42,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
42,3% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
38,5% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
34,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
50,0% uzorak 12 |
38,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
28,6% uzorak 14 |
41,7% uzorak 12 |
34,6% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
30,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
30,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
30,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
34,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
34,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
34,6% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
30,8% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
30,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
30,8% |
Nerešeno X Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
26,9% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
26,9% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
33,3% uzorak 12 |
26,9% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
23,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
23,1% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
23,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
30,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
30,8% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
26,9% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
23,1% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
23,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
23,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
23,1% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
19,2% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
25,0% uzorak 12 |
19,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
16,7% uzorak 12 |
15,4% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
19,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
19,2% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
15,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
15,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
15,4% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
11,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
11,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
11,5% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
11,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
0,0% uzorak 12 |
15,4% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
0,0% uzorak 12 |
7,7% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
14,3% uzorak 14 |
0,0% uzorak 12 |
7,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
8,3% uzorak 12 |
3,8% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
0,0% uzorak 12 |
3,8% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
0,0% uzorak 12 |
3,8% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Miami FC
Formacija: - · Trener: Gaston Maddoni
Startna postava 11
1E. Room
8M. Romero
12B. Ndiaye
13D. Knutson
4A. Calfo
21A. Milesi
22R. Da Costa
5R. Tori
9J. Sonora
7M. Tunbridge
10J. Locadia
Klupa 9
31F. Rodriguez
6Tulu
35B. Bent
23T. Musto
16G. Diaz
37D. Mello
27M. Ndongo
18M. Diallo
34T. Celdran

Louisville City
Formacija: - · Trener: Simon Bird
Startna postava 11
1H. Fauroux
4S. Totsch
24J. Jones
32K. Adams
15E. Perez
8T. Davila
27E. Davila
2A. McFadden
25J. Wilson
7R. Serrano
9C. Donovan
Klupa 7
12D. Faundez
3J. Morris
14T. Showunmi
21Q. Huerman
13A. Dia
23S. Gleadle
19B. Niang
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
