Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Minnesota United FC
0P 1N 4I
14. mesto · 30 bodova
Forma · Colorado Rapids
1P 3N 1I
8. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
64% vs 71%
BTTS 57% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Minnesota United FC 71,4% · Colorado Rapids 85,7%
78,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 14
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Allianz Field
Grad
Saint Paul

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Minnesota United FC
14. mesto · 30 bodova
Colorado Rapids
8. mesto · 37 bodova
Utakmica Minnesota United FC - Colorado Rapids donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Major League Soccer, USA.
1'
Minnesota United FC
Morris Duggan
Žuti karton · Foul
21'
Minnesota United FC
Kelvin Yeboah
Žuti karton · Foul
26'
Colorado Rapids
Rafael Navarro
Gol · P. Aaronson
46'
Minnesota United FC
M. Boxall
Izmena · N. Romero
49'
Colorado Rapids
Connor Ronan
Žuti karton · Foul
51'
Colorado Rapids
Jackson Travis
Žuti karton · Time wasting
64'
Minnesota United FC
K. Duncan
Izmena · B. Hlongwane
64'
Minnesota United FC
J. Rodriguez
Izmena · T. Chancalay
64'
Minnesota United FC
O. Gene
Izmena · N. Triantis
64'
Colorado Rapids
J. Travis
Izmena · K. Thompson
64'
Colorado Rapids
C. Ronan
Izmena · D. Sealy
69'
Colorado Rapids
Kosi Thompson
Žuti karton · Foul
75'
Minnesota United FC
Jefferson Díaz
Žuti karton · Foul
81'
Colorado Rapids
G. Minoungou
Izmena · R. Cannon
82'
Minnesota United FC
Tomás Chancalay
Žuti karton · Foul
83'
Minnesota United FC
A. Markanich
Izmena · M. Dieng
84'
Minnesota United FC
Wil Trapp
Žuti karton · Foul
85'
Colorado Rapids
Rafael Navarro
Žuti karton · Persistent fouling
90'
Colorado Rapids
P. Aaronson
Izmena · D. Yapi
55%
Ball Possession
45%
12
Total Shots
5
2
Shots on Goal
2
8
Shots off Goal
2
2
Blocked Shots
1
8
Shots insidebox
2
4
Shots outsidebox
3
5
Corner Kicks
5
5
Offsides
0
18
Fouls
24
5
Yellow Cards
4
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
2
481
Total passes
405
391
Passes accurate
314
81%
Passes %
78%
1.16
expected_goals
0.64
0.16
goals_prevented
0.16

Analiza tipova · Minnesota United FC

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno
X Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Colorado Rapids

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Minnesota United FC kod kuće · Colorado Rapids u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
78,6%
Minnesota United FC 71,4% (14) · Colorado Rapids 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,6%
Minnesota United FC 71,4% (14) · Colorado Rapids 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,6%
Minnesota United FC 71,4% (14) · Colorado Rapids 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,6%
Minnesota United FC 71,4% (14) · Colorado Rapids 85,7% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,6%
Minnesota United FC 85,7% (14) · Colorado Rapids 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
71,4%
Minnesota United FC 71,4% (14) · Colorado Rapids 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
71,4%
Minnesota United FC 71,4% (14) · Colorado Rapids 71,4% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
75,0%
Minnesota United FC 64,3% (14) · Colorado Rapids 85,7% (14)
Bolji uzorak
TipMinnesota United FC
kod kuće
Colorado Rapids
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
78,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
78,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
78,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
78,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
64,3%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
75,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
71,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
67,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
92,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
75,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
64,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
46,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
46,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
39,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
35,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
35,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
35,7%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
32,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Minnesota United FC

Formacija: 3-4-3 · Trener: Cameron Knowles
Startna postava 11
12D. CallenderG
28J. DiazD
15M. BoxallD
23M. DugganD
3K. DuncanM
30O. GeneM
20W. TrappM
13A. MarkanichM
26J. PereyraF
9K. YeboahF
10J. RodriguezF
Klupa 9
1A. SmirG
21B. HlongwaneF
5N. RomeroD
2D. PadelfordD
27D. TaylorD
8T. ChancalayF
25N. TriantisD
18M. GonzalezF
29M. DiengF

Colorado Rapids

Formacija: 4-2-2-2 · Trener: Matt Wells
Startna postava 11
41N. HansenG
2K. RosenberryD
24N. CobbD
22L. HerringtonD
29M. NavarroD
20C. RonanM
13W. FrederickM
10P. AaronsonM
99J. TravisM
9Rafael NavarroF
93G. MinoungouF
Klupa 9
31A. BeaudryG
77D. YapiF
33K. ThompsonD
15A. FadalM
16A. HarrisF
4R. CannonD
7D. SealyF
11A. ManyomaM
19I. MurphyD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.