Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Minnesota United FC
0P 1N 4I
14. mesto · 30 bodova
Forma · Houston Dynamo
1P 2N 2I
5. mesto · 45 bodova
Golovi · Over 1.5
64% vs 71%
BTTS 57% / 43% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 1 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals

Minnesota United FC 92,9% · Houston Dynamo 78,6%
85,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Allianz Field
Grad
Sao Paulo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Minnesota United FC
14. mesto · 30 bodova
Houston Dynamo
5. mesto · 45 bodova
U utakmici 28. kola MLS-a, Minnesota United FC i Houston Dynamo odigrali su nerešeno 2:2 na Allianz Field stadionu u Sao Paulu. Pogledajte ključne momente i statistiku meča.
18'
Houston Dynamo
Lyle Foster
Gol
48'
Minnesota United FC
Kelvin Yeboah
Gol · Morris Duggan
63'
Houston Dynamo
Lyle Foster
Izmena · Nick Markanich
63'
Houston Dynamo
Felipe·De Andrade Vieira
Izmena · Franco Negri
63'
Minnesota United FC
Bongokuhle Hlongwane
Izmena · Marcus Caldeira
63'
Minnesota United FC
Aziel Jackson
Izmena · Mauricio González Carabalí
63'
Minnesota United FC
Owen Gene
Izmena · Nectarios Triantis
66'
Minnesota United FC
Mauricio González Carabalí
Žuti karton · Foul
75'
Houston Dynamo
Jonathan Bond
Izmena · Blake Gillingham
78'
Minnesota United FC
Marcus Caldeira
Gol · Cherrion Valerius
82'
Minnesota United FC
Wil Trapp
Žuti karton · Foul
84'
Houston Dynamo
Lawrence Ennali
Izmena · Duane Holmes
84'
Houston Dynamo
Diadie Samassekou
Izmena · Matthew Arana
88'
Minnesota United FC
Tomás Chancalay
Izmena · Carlos Harvey
88'
Minnesota United FC
Cherrion Valerius
Izmena · Kyle Duncan
89'
Houston Dynamo
Agustín Bouzat
Izmena · Duncan McGuire
90+2'
Houston Dynamo
Duncan McGuire
Gol · Nick Markanich
90+6'
Minnesota United FC
Kelvin Yeboah
Izmena · Maurice Malone
46%
Ball Possession
54%
15
Total Shots
15
6
Shots on Goal
6
7
Shots off Goal
7
2
Blocked Shots
2
11
Shots insidebox
12
4
Shots outsidebox
3
2
Corner Kicks
5
0
Offsides
1
16
Fouls
4
2
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
4
438
Total passes
513
374
Passes accurate
446
1.35
expected_goals
1.59
4
Free Kicks
15

Analiza tipova · Minnesota United FC

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno
X Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Houston Dynamo

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Minnesota United FC kod kuće · Houston Dynamo u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
85,7%
Minnesota United FC 92,9% (14) · Houston Dynamo 78,6% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
82,1%
Minnesota United FC 85,7% (14) · Houston Dynamo 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,8%
Minnesota United FC 76,9% (13) · Houston Dynamo 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,9%
Minnesota United FC 76,9% (13) · Houston Dynamo 76,9% (13)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
76,9%
Minnesota United FC 76,9% (13) · Houston Dynamo 76,9% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
69,2%
Minnesota United FC 69,2% (13) · Houston Dynamo 69,2% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
69,2%
Minnesota United FC 69,2% (13) · Houston Dynamo 69,2% (13)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
69,2%
Minnesota United FC 69,2% (13) · Houston Dynamo 69,2% (13)
Bolji uzorak
TipMinnesota United FC
kod kuće
Houston Dynamo
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
73,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
65,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
65,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
69,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Nerešeno
X Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
15,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
11,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Minnesota United FC

Formacija: 3-4-3 · Trener: C. Knowles
Startna postava 11
12D. CallenderG
52Cherrion ValeriusD
15M. BoxallD
23M. DugganD
21B. HlongwaneM
30O. GeneM
20W. TrappM
13A. MarkanichM
16A. JacksonF
9K. YeboahF
8T. ChancalayF
Klupa 9
25N. TriantisD
3K. DuncanD
18M. GonzalezF
67C. HarveyM
11M. MaloneF
94Kayne RizvanovichG
5N. RomeroD
27D. TaylorD
22Marcus CaldeiraF

Houston Dynamo

Formacija: 5-3-2 · Trener: Ben Olsen
Startna postava 11
31J. BondG
36Felipe AndradeD
5Lucas HalterD
6ArturD
3Antônio CarlosD
11L. EnnaliD
19M. BoguszM
18D. SamassékouM
30A. BouzatM
9L. FosterF
20GuilhermeF
Klupa 8
22M. AranaM
24A. IbrahimF
17N. MarkanichF
26B. GillinghamG
14D. HolmesM
23D. McGuireF
21F. NegriD
37G. RiveraM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 4 min čitanja

Minnesota United FC i Houston Dynamo odigrali nerešeno 2:2 u MLS-u

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 28. kolu Major League Soccer lige, odigrana je utakmica između Minnesota United FC i Houston Dynamo na stadionu Allianz Field u Sao Paulu. Meč je završen rezultatom 2:2, što je pokazalo izjednačenost između dva tima u ovom susretu.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Lyle Foster za gostujući tim Houston Dynamo u 18. minutu. Na poluvremenu je rezultat bio 0:1 u korist gostiju. U nastavku susreta, već u 48. minutu, Kelvin Yeboah je izjednačio rezultat za Minnesota United FC, a asistenciju je imao Morris Duggan. Promene u igri usledile su u 63. minutu, kada su oba tima izvršila po nekoliko izmena: Lyle Foster je izašao iz igre, a umesto njega ušao je Nick Markanich, dok je Felipe De Andrade Vieira ušao umesto Franca Negrija za goste. Sa druge strane, Minnesota je uvela Bongokuhle Hlongwane umesto Marcusa Caldeire, Aziel Jackson ušao je umesto Mauricio Gonzáleza Carabalíja, a Owen Gene zamenio je Nectariosa Triantisa. U 66. minutu, Mauricio González Carabalí je dobio žuti karton zbog prekršaja, dok je Wil Trapp dobio žuti karton u 82. minutu. U 78. minutu, Marcus Caldeira je doveo domaće u vođstvo od 2:1, uz asistenciju Cherriona Valeriusa. Gostujući tim je nastavio sa izmenama, a u 75. minutu Jonathan Bond je ušao umesto Blakea Gillinghama. Dalje izmene za Houston Dynamo usledile su u 84. minutu kada su Lawrence Ennali i Diadie Samassekou ušli umesto Duanea Holmesa i Matthew Arane. Minnesota je u 88. minutu uvela Tomása Chancalaya umesto Carlosa Harveya i Cherriona Valeriusa umesto Kylea Dunana. U 89. minutu, Agustín Bouzat je ušao umesto Duncana McGuirea za goste. U samom finišu utakmice, u drugom minutu nadoknade (90+2'), Duncan McGuire je izjednačio za Houston Dynamo, a asistenciju je imao Nick Markanich. Poslednja izmena na utakmici desila se u 90+6. minutu kada je Kelvin Yeboah ušao umesto Mauricea Malonea za Minnesota United FC.

Ključni momenti
  • Lyle Foster je doveo Houston Dynamo u vođstvo u 18. minutu.
  • Kelvin Yeboah je izjednačio u 48. minutu, a Marcus Caldeira doveo Minnesota United FC u vođstvo u 78. minutu.
  • Duncan McGuire je postigao gol za izjednačenje Houston Dynamo u 90+2. minutu.
  • Žuti kartoni za Mauricio González Carabalí (66') i Wil Trapp (82') uticali su na ritam igre domaćina.
  • Brojne izmene sa obe strane u drugom poluvremenu, naročito u 63. minutu, značajno su uticale na tok utakmice.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Houston Dynamo 5-3-2 Ben Olsen
Minnesota United FC 3-4-3 C. Knowles
Tim Broj Igrač Pozicija
Houston Dynamo 31 J. Bond G
Houston Dynamo 36 Felipe Andrade D
Houston Dynamo 5 Lucas Halter D
Houston Dynamo 6 Artur D
Houston Dynamo 3 Antônio Carlos D
Houston Dynamo 11 L. Ennali D
Houston Dynamo 19 M. Bogusz M
Houston Dynamo 18 D. Samassékou M
Houston Dynamo 30 A. Bouzat M
Houston Dynamo 9 L. Foster F
Houston Dynamo 20 Guilherme F
Minnesota United FC 12 D. Callender G
Minnesota United FC 52 Cherrion Valerius D
Minnesota United FC 15 M. Boxall D
Minnesota United FC 23 M. Duggan D
Minnesota United FC 21 B. Hlongwane M
Minnesota United FC 30 O. Gene M
Minnesota United FC 20 W. Trapp M
Minnesota United FC 13 A. Markanich M
Minnesota United FC 16 A. Jackson F
Minnesota United FC 9 K. Yeboah F
Minnesota United FC 8 T. Chancalay F
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 46% 54%
Blokirani šutevi 2 2
Korneri 2 5
Očekivani golovi (xG) 1.35 1.59
Prekršaji 16 4
Slobodni udarci 4 15
Odbrane golmana 4 4
Ofsajdi 0 1
Precizni pasovi 374 446
Crveni kartoni 0 0
Šutevi unutar šesnaesterca 11 12
Šutevi van okvira gola 7 7
Šutevi u okvir gola 6 6
Šutevi van šesnaesterca 4 3
Ukupni pasovi 438 513
Ukupni šutevi 15 15
Žuti kartoni 2 0
Zaključak

Utakmica između Minnesota United FC i Houston Dynamo završena je nerešenim rezultatom 2:2, što potvrđuje izjednačenost oba tima na terenu. Statistički podaci pokazuju da je Houston Dynamo imao nešto veći posed lopte (54%) i više preciznih pasova (446 naspram 374), kao i veći broj kornera (5 prema 2). Sa druge strane, Minnesota United FC je napravila znatno više prekršaja (16 u odnosu na 4) i dobila dva žuta kartona, što je moglo uticati na dinamiku meča. Broj šuteva po oba tima je bio identičan (15), kao i broj šuteva u okvir gola (6). Očekivani golovi su bili blizu, s tim što je Houston imao nešto viši xG (1.59 prema 1.35). Izmene su odigrale važnu ulogu u drugom poluvremenu, naročito u finišu kada je Duncan McGuire postigao gol za izjednačenje u 90+2. minutu. Sve u svemu, rezultat odražava ravnopravnost u ovom susretu, a detaljna statistika pruža uvid u to kako su se timovi nadmetali tokom utakmice.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.