Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:1
Kraj
HT 2:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Mirassol
2P 1N 2I
14. mesto · 40 bodova
Forma · Gremio
2P 1N 2I
18. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
82% vs 71%
BTTS 71% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 1 — 1
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Mirassol 94,1% · Gremio 88,2%
91,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 19
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
2:0
Stadion
Estádio José Maria de Campos Maia
Grad
Mirassol

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Mirassol
14. mesto · 40 bodova
Gremio
18. mesto · 37 bodova
Utakmica Mirassol - Gremio donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie A, Brazil.
16'
Mirassol
Bruno Santos
Gol · Igor Formiga
37'
Mirassol
Denilson
VAR
38'
Mirassol
Denilson
Žuti karton · Foul
40'
Mirassol
Edson Carioca
Gol · Denilson
41'
Gremio
Walter Kannemann
Žuti karton · Foul
46'
Gremio
F. Amuzu
Izmena · Willian
46'
Gremio
Gabriel Mec
Izmena · M. Braithwaite
46'
Gremio
Caio Paulista
Izmena · Pedro Gabriel
46'
Gremio
M. Villasanti
Izmena · L. Perez
65'
Gremio
Gustavo Martins
Žuti karton · Foul
72'
Mirassol
Edson Carioca
Izmena · Carlos Eduardo
75'
Mirassol
Bruno Santos
Izmena · Andre Luis
76'
Mirassol
Japa
Izmena · Shaylon
77'
Gremio
Carlos Vinicius
Gol · C. Pavon
79'
Gremio
Leonel Pérez
Žuti karton · Foul
80'
Gremio
J. Nardoni
Izmena · Riquelme
83'
Mirassol
Alesson
Izmena · Fernandinho
83'
Mirassol
Denilson
Izmena · Chico Kim
86'
Gremio
Tete
Izmena · Marcos Rocha
45%
Ball Possession
55%
14
Total Shots
9
3
Shots on Goal
4
9
Shots off Goal
3
2
Blocked Shots
2
10
Shots insidebox
5
4
Shots outsidebox
4
5
Corner Kicks
4
0
Offsides
1
14
Fouls
9
1
Yellow Cards
3
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
1
340
Total passes
445
273
Passes accurate
371
80%
Passes %
83%
1.38
expected_goals
0.52
-0.79
goals_prevented
-0.79

Analiza tipova · Mirassol

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Gremio

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Mirassol kod kuće · Gremio u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
91,2%
Mirassol 94,1% (17) · Gremio 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,2%
Mirassol 88,2% (17) · Gremio 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
85,3%
Mirassol 88,2% (17) · Gremio 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
85,3%
Mirassol 76,5% (17) · Gremio 94,1% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
82,4%
Mirassol 76,5% (17) · Gremio 88,2% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
82,4%
Mirassol 76,5% (17) · Gremio 88,2% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
82,4%
Mirassol 88,2% (17) · Gremio 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
79,4%
Mirassol 82,4% (17) · Gremio 76,5% (17)
Bolji uzorak
TipMirassol
kod kuće
Gremio
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
91,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
88,2%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
88,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
85,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,5%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
85,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
82,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
82,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
82,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
79,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
76,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
73,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
70,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
64,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
64,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
55,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
55,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
47,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
44,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
35,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno
X Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
38,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
32,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
23,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
14,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
14,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
5,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
2,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
2,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Mirassol

Formacija: 4-3-3 · Trener: Guanaes Rafael
Startna postava 11
22WalterG
32Igor FormigaD
34João VictorD
44Gabriel KnesowitschD
6ReinaldoD
8DenilsonM
21José AldoM
5JapaM
95Edson CariocaF
30Bruno SantosF
77AlessonF
Klupa 12
96Carlos EduardoF
9André LuisF
7ShaylonM
10ChicoM
17FernandinhoF
1GeorgemyG
90ThomazellaG
2Lucas OliveiraD
18EliasD
12Victor LuisD
20Daniel BorgesD
27Antonio GaleanoF

Gremio

Formacija: 4-3-3 · Trener: Luis Castro
Startna postava 11
1WevertonG
7Cristian PavónD
6Gustavo MartinsD
4Walter KannemannD
38Caio PaulistaD
5Juan NardoniM
20Mathias VillasantiM
37Gabriel MecM
21TetêF
95Carlos ViníciusF
9Francis AmuzuF
Klupa 12
54Pedro GabrielD
10WillianM
33Leonel PérezM
22Martin BraithwaiteF
65Riquelme FreitasM
14Marcos RochaD
12Gabriel GrandoG
43Luis GuedesD
3Wagner LeonardoD
17DodiM
19Erick NoriegaM
11Miguel MonsalveM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.