Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Monza
1P 1N 3I
16. mesto · 4 bodova
Forma · Sassuolo
2P 2N 1I
10. mesto · 8 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 100% / 100% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 0
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Monza 100,0% · Sassuolo 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 2
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
0:0
Stadion
U-Power Stadium
Grad
Monza

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Monza
16. mesto · 4 bodova
Sassuolo
10. mesto · 8 bodova
Monza je na svom terenu u U-Power stadionu savladala Sassuolo rezultatom 2:1 u petom kolu italijanske Serie A. Pogotke za domaće postigao je Gustavo Varela.
30'
Monza
E. Kouadio
Žuti karton · Roughing
30'
Monza
Eddy Kouadio
Žuti karton · Foul
51'
Monza
G. Varela
Gol · S. Birindelli
51'
Monza
G. Varela
Gol · S. Birindelli
56'
Monza
P. Cutrone
Izmena · D. Mota
56'
Monza
R. Mangas
Izmena · A. Bakoune
56'
Monza
R. Mangas
Izmena · A. Bakoune
56'
Monza
E. Akinsanmiro
Izmena · F. Ondoa
56'
Monza
E. Akinsanmiro
Izmena · F. Ondoa
56'
Monza
P. Cutrone
Izmena · D. Mota
63'
Monza
G. Varela
Gol iz penala
63'
Monza
G. Varela
Gol iz penala
64'
Sassuolo
K. Thorstvedt
Izmena · K. Bowie
64'
Sassuolo
N. Matic
Izmena · L. Lipani
64'
Sassuolo
N. Matic
Izmena · L. Lipani
64'
Sassuolo
K. Thorstvedt
Izmena · K. Bowie
72'
Sassuolo
D. Berardi
Izmena · B. Dominguez
72'
Sassuolo
S. Esposito
Izmena · V. Adzic
72'
Sassuolo
S. Esposito
Izmena · V. Adzic
72'
Sassuolo
D. Berardi
Izmena · B. Dominguez
74'
Monza
M. Folorunsho
Žuti karton · Tripping
74'
Monza
Michael Folorunsho
Žuti karton · Foul
82'
Monza
J. Robinson
Izmena · M. Mout
82'
Monza
J. Robinson
Izmena · M. Mout
82'
Sassuolo
D. Bakola
Izmena · L. Skjellerup
82'
Sassuolo
D. Bakola
Izmena · L. Skjellerup
85'
Sassuolo
L. Lipani
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
85'
Monza
Samuele Birindelli
Žuti karton · Foul
85'
Monza
S. Birindelli
Žuti karton · Tripping
85'
Sassuolo
Luca Lipani
Žuti karton · Argument
88'
Sassuolo
V. Adzic
Gol
88'
Sassuolo
V. Adzic
Gol
90+2'
Monza
G. Varela
Žuti karton · Holding
90+2'
Monza
Gustavo Varela
Žuti karton · Foul
90+3'
Monza
S. Birindelli
Izmena · Y. Maye
35%
Ball Possession
65%
15
Total Shots
20
6
Shots on Goal
8
6
Shots off Goal
7
3
Blocked Shots
5
8
Shots insidebox
13
7
Shots outsidebox
7
7
Corner Kicks
5
0
Offsides
1
13
Fouls
6
4
Yellow Cards
1
Red Cards
7
Goalkeeper Saves
4
313
Total passes
580
248
Passes accurate
513
79%
Passes %
88%
1.45
expected_goals
1.58
0.15
goals_prevented
0.15

Analiza tipova · Monza

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno
X Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Sassuolo

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Monza kod kuće · Sassuolo u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
Monza 100,0% (2) · Sassuolo 100,0% (3)
Mali uzorak
Ukupno golova 3+
100,0%
Monza 100,0% (2) · Sassuolo 100,0% (3)
Mali uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
Monza 100,0% (2) · Sassuolo 100,0% (3)
Mali uzorak
Više od 2,5 gola
100,0%
Monza 100,0% (2) · Sassuolo 100,0% (3)
Mali uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
100,0%
Monza 100,0% (2) · Sassuolo 100,0% (3)
Mali uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
100,0%
Monza 100,0% (2) · Sassuolo 100,0% (3)
Mali uzorak
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
100,0%
Monza 100,0% (2) · Sassuolo 100,0% (3)
Mali uzorak
Oba tima daju gol - Da
100,0%
Monza 100,0% (2) · Sassuolo 100,0% (3)
Mali uzorak
TipMonza
kod kuće
Sassuolo
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
60,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
60,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Monza

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Ivan Juric
Startna postava 11
1N. TornqvistG
60E. KouadioD
3L. LucchesiD
44A. CarboniD
19S. BirindelliM
90M. FolorunshoM
14E. AkinsanmiroM
7R. MangasM
10P. CutroneF
46J. RobinsonF
9G. VarelaF
Klupa 14
20D. ThiamG
43A. StrajnarG
6V. AntovD
2S. GoglichidzeD
24A. BakouneD
5Y. MayeD
21L. ColomboM
8F. OndoaM
28A. ColpaniM
80M. MoutM
16C. NgongeF
22E. ZeballosF
11O. ForsonF
47D. MotaF

Sassuolo

Formacija: 4-3-3 · Trener: Alberto Aquilani
Startna postava 11
49A. MuricG
46S. CinquegranoD
15D. Caleta-CarD
16F. LeysenD
3J. DoigD
42K. ThorstvedtM
18N. MaticM
50D. BakolaM
10D. BerardiF
94S. EspositoF
45A. LaurienteF
Klupa 13
80S. TuratiG
12G. SatalinoG
26C. OdenthalD
20I. Van der BremptD
33R. ObradorD
8A. GhionM
35L. LipaniM
17V. AdzicM
55I. SulemanaM
77N. PieriniF
19L. SkjellerupF
25B. DominguezF
9K. BowieF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 19.09.2026. 3 min čitanja

Monza vs Sassuolo 2:1 - Serija A analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru petog kola italijanske Serie A, Monza je na U-Power stadionu u Monzi ugostila Sassuolo i ostvarila pobedu rezultatom 2:1. Domaći tim je uspeo da preokrene rezultat u drugom poluvremenu zahvaljujući dvostrukom pogotku Gustava Varele, dok je pogodak za goste postigao Vasilije Adžić u završnici susreta.

Tok utakmice

Prvo poluvreme nije donelo golove, a jedina značajnija situacija bila je žuti karton za Eddyja Kouadija iz Monze u 30. minutu zbog grubosti. U nastavku utakmice, u 51. minutu, Gustavo Varela je doveo Monzu u vođstvo nakon asistencije Samuele Birindellija. Pet minuta kasnije, u 56. minutu, domaći tim je izvršio tri izmene: u igru su ušli Patrick Cutrone umesto Dany Mote, Ricardo Mangas umesto Adama Bakounea i Ebenezer Akinsanmiro umesto Fodéa Ondoe. U 63. minutu Varela je sa penala povećao prednost Monze na 2:0. Sassuolo je odgovorio serijom izmena od 64. do 72. minuta, kada su u igru ušli Kristian Thorstvedt umesto Kierona Bowija, Nemanja Matić umesto Luke Lipanija, Domeniko Berardi umesto Benjamina Domingueza i Sebastiano Esposito umesto Vasilije Adžića. U 74. minutu Monza je dobila još jedan žuti karton, ovaj put za Michaela Folorunsha zbog starta. U 82. minutu Monza je izvršila još jednu izmenu, u igru je ušao Jay Robinson umesto Mathisa Mouta, dok je Sassuolo u istoj minuti uveo Darryla Bakolu umesto Laursa Skjellerupa. U 85. minutu viđeni su žuti kartoni za Lauru Lipanija iz Sassuola zbog nesportskog ponašanja i za Samuelea Birindellija iz Monze zbog starta. U 88. minutu Vasilije Adžić je smanjio rezultat na 2:1 za goste. U nadoknadi vremena Monza je dobila još jedan žuti karton (Gustavo Varela zbog držanja), a Samuele Birindelli je izašao iz igre, a ušao je umesto njega Yvan Maye.

Ključni momenti
  • 30' - Žuti karton za Eddyja Kouadija (Monza) zbog grubog starta.
  • 51' - Gol Gustava Varele (Monza), asistirao Samuele Birindelli.
  • 56' - Tri izmene Monze: Cutrone ušao umesto Mote, Mangas umesto Bakounea, Akinsanmiro umesto Ondoe.
  • 63' - Penal gol Gustava Varele (Monza).
  • 64' i 72' - Četiri izmene Sassuola: Thorstvedt za Bowija, Matić za Lipanija, Berardi za Domingueza, Esposito za Adžića.
  • 74' - Žuti karton za Michaela Folorunsha (Monza) zbog starta.
  • 82' - Izmene: Robinson ušao umesto Mouta (Monza), Bakola umesto Skjellerupa (Sassuolo).
  • 85' - Žuti kartoni za Lipanija (Sassuolo) i Birindellija (Monza).
  • 88' - Gol Vasilije Adžića (Sassuolo).
  • 90+2' - Žuti karton za Gustava Varelu (Monza).
  • 90+3' - Izmena Monze: Birindelli izašao, Maye ušao.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Monza 3-4-2-1 Ivan Juric
Sassuolo 4-3-3 Alberto Aquilani
Tim Broj Igrač Pozicija
Monza1Noel TörnqvistG
Monza60Eddy KouadioD
Monza3Lorenzo LucchesiD
Monza44Andrea CarboniD
Monza19Samuele BirindelliM
Monza90Michael FolorunshoM
Monza14Ebenezer AkinsanmiroM
Monza7Ricardo MangasM
Monza10Patrick CutroneF
Monza46Jay RobinsonF
Monza9Gustavo VarelaF
Sassuolo49Arijanet MurićG
Sassuolo46Simone CinquegranoD
Sassuolo16Fedde LeysenD
Sassuolo15Duje Ćaleta-CarD
Sassuolo3Josh DoigD
Sassuolo42Kristian ThorstvedtM
Sassuolo18Nemanja MatićM
Sassuolo50Darryl BakolaM
Sassuolo10Domenico BerardiF
Sassuolo94Sebastiano EspositoF
Sassuolo45Armand LaurientéF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte35%65%
Blokirani šutevi35
Korneri75
Očekivani golovi (xG)1.451.58
Faulovi136
Odbrane golmana74
Golovi sprečeni0.150.15
Offside01
Preciznost pasova79%88%
Precizni pasovi248513
Ukupni pasovi313580
Šutevi unutar šesnaesterca813
Šutevi van okvira gola67
Šutevi u okvir gola68
Ukupno šutevi1520
Žuti kartoni41
Crveni kartoni--
Zaključak

Monza je na domaćem terenu ostvarila važnu pobedu protiv Sassuola rezultatom 2:1, sa dva gola Gustava Varele, jedan iz igre i jedan sa penala. Iako je Sassuolo imao veći posed lopte (65%) i više preciznih pasova (513 u odnosu na 248 Monze), domaći tim je uspeo da iskoristi svoje prilike efikasnije, što potvrđuju i golovi. Statistički podaci pokazuju da je Sassuolo imao nešto više šuteva (20 prema 15), kao i šuteva unutar šesnaesterca (13 prema 8), ali to nije bilo dovoljno za bodove. Monza je takođe napravila više faulova, što je uticalo na ritam utakmice, dok su žuti kartoni za domaće igrače označili određene trenutke intenziteta igre. Izmene na obe strane bile su značajne u drugom delu susreta i donele su dodatnu dinamiku. Rezultat odražava efikasnost Monze u ključnim trenucima, ali statistika ukazuje na ravnotežu u posedovanju i broju šuteva, pa je utakmica imala svoje izazove za oba tima.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.