Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Nantong Zhiyun
4P 0N 1I
2. mesto · 48 bodova
Forma · Dalian Huayi
1P 2N 2I
11. mesto · 30 bodova
Golovi · Over 1.5
54% vs 69%
BTTS 38% / 54% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Nantong Zhiyun 92,3% · Dalian Huayi 92,3%
92,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Rugao Olympic Sports Center
Grad
Rugao

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Nantong Zhiyun
2. mesto · 48 bodova
Dalian Huayi
11. mesto · 30 bodova
Utakmica Nantong Zhiyun - Dalian Huayi donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja League One, China.
6'
Nantong Zhiyun
An Yifei
Gol
16'
Dalian Huayi
Wang Wenxuan
Žuti karton · Foul
46'
Dalian Huayi
Cui Ming'an
Izmena · C. Bayala
46'
Dalian Huayi
Lin Longchang
Izmena · Long Tingwei
46'
Dalian Huayi
Xu Dongdong
Izmena · Lu Kun
58'
Nantong Zhiyun
R. Dujardin
Žuti karton · Foul
60'
Nantong Zhiyun
Deng Yubiao
Izmena · Liu Weicheng
61'
Dalian Huayi
C. Bayala
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
73'
Dalian Huayi
K. Hansen
Izmena · P. Yan
78'
Nantong Zhiyun
Jia Boyan
Izmena · Ruan Yang
78'
Nantong Zhiyun
R. Dujardin
Izmena · Zhang Jingzhe
78'
Nantong Zhiyun
A. Kalulu
Izmena · Ling Jie
80'
Dalian Huayi
Liu Yun
Izmena · You Sihan
82'
Nantong Zhiyun
Li Guanxi
Žuti karton · Delay of game
90+5'
Nantong Zhiyun
Ruan Yang
Žuti karton · Foul
90+6'
Nantong Zhiyun
Izmena
Izmena · Zhou Zhiheng

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Nantong Zhiyun

League One · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Dalian Huayi

League One · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Nantong Zhiyun kod kuće · Dalian Huayi u gostima · League One 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
92,3%
Nantong Zhiyun 92,3% (13) · Dalian Huayi 92,3% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
88,5%
Nantong Zhiyun 92,3% (13) · Dalian Huayi 84,6% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
84,6%
Nantong Zhiyun 84,6% (13) · Dalian Huayi 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
84,6%
Nantong Zhiyun 84,6% (13) · Dalian Huayi 84,6% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,6%
Nantong Zhiyun 84,6% (13) · Dalian Huayi 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,8%
Nantong Zhiyun 76,9% (13) · Dalian Huayi 84,6% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
80,8%
Nantong Zhiyun 84,6% (13) · Dalian Huayi 76,9% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
80,8%
Nantong Zhiyun 84,6% (13) · Dalian Huayi 76,9% (13)
Bolji uzorak
TipNantong Zhiyun
kod kuće
Dalian Huayi
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
92,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
88,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
65,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
61,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno
X Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Nantong Zhiyun

Formacija: - · Trener: Dae-Eui Kim
Startna postava 11
25Li Guanxi
5Shen Chao
23R. Dujardin
4Luo Xin
2Xu Hui
21Lucas Kal
26Deng Yubiao
37Jia Boyan
10A. Kalulu
9A. Kolev
28An Yifei
Klupa 12
1Nie Xuran
16Lu Jin
11Ruan Yang
13Lin Guoyu
22Zhang Jingzhe
19Nan Xiaoheng
8Liu Weicheng
24Li Xingxian
17Ling Jie
33Meng Junjie
44Kang Ruiyang
3Zhou Zhiheng

Dalian Huayi

Formacija: -
Startna postava 11
1P. Chen
18Xu Dongdong
13Wang Yaopeng
5Lin Longchang
2Wang Wenxuan
37Zhao Jianan
22Liu Yun
8Y. Wu
26Cui Ming'an
10K. Hansen
30N. Mushekwi
Klupa 12
33Ma Kunyue
27Zhang Hongjiang
7Feng Zeyuan
6Ji Zhengyu
11C. Bayala
9P. Yan
15Zhao Jianbo
14Long Tingwei
3Lu Kun
19C. Lu
16Hu Zhengjun
21You Sihan

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.