Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:3
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Necaxa
1P 1N 3I
17. mesto · 13 bodova
Forma · Cruz Azul
5P 0N 0I
1. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
78% vs 88%
BTTS 67% / 88% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 3 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Necaxa 88,9% · Cruz Azul 87,5%
88,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 8
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:3
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Victoria
Grad
Aguascalientes

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Necaxa
17. mesto · 13 bodova
Cruz Azul
1. mesto · 32 bodova
Utakmica Necaxa - Cruz Azul donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga MX, Mexico.
23'
Cruz Azul
J. Marquez
Gol · C. Rodriguez
32'
Necaxa
C. Vargas
Izmena · M. Zaleta
43'
Necaxa
Danny Leyva
Žuti karton · Foul
46'
Necaxa
Naves
Izmena · R. Martinez
46'
Necaxa
M. Espindola
Izmena · J. P. Torres Patino
46'
Cruz Azul
N. Ibanez
Gol · C. Rodriguez
53'
Cruz Azul
W. Ditta
Gol · J. Paradela
54'
Cruz Azul
Willer Ditta
Žuti karton
59'
Cruz Azul
Amaury Garcia
Žuti karton · Foul
61'
Necaxa
L. Faravelli
Izmena · P. Pedraza
61'
Necaxa
O. Gonzalez
Izmena · E. Rodriguez
67'
Necaxa
Javier Ruiz
Žuti karton · Foul
73'
Cruz Azul
R. Gonzalez
Izmena · J. Rodarte
73'
Cruz Azul
N. Ibanez
Izmena · G. Fernandez
73'
Cruz Azul
J. Marquez
Izmena · L. Romero
78'
Necaxa
D. Leyva
Izmena · R. Cortez
83'
Necaxa
E. Rodriguez
Gol · P. Pedraza
84'
Necaxa
Emilio Rodriguez
Žuti karton
84'
Cruz Azul
A. Garcia
Izmena · A. Montes
84'
Cruz Azul
J. Paradela
Izmena · C. Ebere
86'
Cruz Azul
O. Campos
Izmena · J. Diaz
90+4'
Necaxa
Juan Torres
Žuti karton · Argument
90+4'
Necaxa
Pedro Pedraza
Žuti karton · Foul
46%
Ball Possession
54%
13
Total Shots
22
4
Shots on Goal
8
5
Shots off Goal
10
4
Blocked Shots
4
2
Shots insidebox
8
11
Shots outsidebox
14
7
Corner Kicks
7
0
Offsides
1
15
Fouls
14
5
Yellow Cards
2
Red Cards
5
Goalkeeper Saves
3
403
Total passes
478
333
Passes accurate
396
83%
Passes %
83%
0.44
expected_goals
1.91
-0.20
goals_prevented
-0.20

Analiza tipova · Necaxa

Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cruz Azul

Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Necaxa kod kuće · Cruz Azul u gostima · Liga MX 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
88,2%
Necaxa 88,9% (9) · Cruz Azul 87,5% (8)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
88,2%
Necaxa 88,9% (9) · Cruz Azul 87,5% (8)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
88,2%
Necaxa 77,8% (9) · Cruz Azul 100,0% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,4%
Necaxa 77,8% (9) · Cruz Azul 87,5% (8)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,4%
Necaxa 77,8% (9) · Cruz Azul 87,5% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,4%
Necaxa 88,9% (9) · Cruz Azul 75,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,4%
Necaxa 88,9% (9) · Cruz Azul 75,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
76,5%
Necaxa 77,8% (9) · Cruz Azul 75,0% (8)
Bolji uzorak
TipNecaxa
kod kuće
Cruz Azul
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
88,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
88,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
100,0%
uzorak 8
88,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
82,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
82,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
88,9%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
82,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
88,9%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
82,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
76,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
76,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
76,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
76,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
76,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
70,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
70,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
70,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
76,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
64,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
70,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
70,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
70,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
87,5%
uzorak 8
70,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
64,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
64,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
64,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
64,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
64,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
58,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
58,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
58,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
70,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
64,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
58,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
52,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
52,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
52,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
58,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
52,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
52,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
52,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
52,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
44,4%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
47,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
44,4%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
47,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
47,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
47,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
47,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
88,9%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
64,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
58,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
58,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
55,6%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
47,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
47,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
47,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
44,4%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
41,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
41,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
41,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
41,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
41,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
41,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
75,0%
uzorak 8
52,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
47,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
47,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
47,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
41,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
41,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
58,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
35,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
35,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
35,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
29,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
29,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
29,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
29,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
29,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
29,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
29,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
29,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
41,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
41,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
41,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
22,2%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
35,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
35,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
35,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
29,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
29,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
23,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
23,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
23,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
23,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
47,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
35,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
29,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
29,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
29,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
29,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
23,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
23,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
17,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
17,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
17,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
17,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
17,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
17,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
17,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22,2%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
17,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11,1%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11,1%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
62,5%
uzorak 8
35,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
29,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
23,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
23,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
37,5%
uzorak 8
23,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11,1%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
17,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
17,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
17,6%
Nerešeno
X Ceo meč
11,1%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
11,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11,1%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
11,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
11,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
11,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
23,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
50,0%
uzorak 8
23,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
0,0%
uzorak 8
23,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
11,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
11,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
25,0%
uzorak 8
11,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22,2%
uzorak 9
0,0%
uzorak 8
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
0,0%
uzorak 8
11,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
12,5%
uzorak 8
5,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 8
5,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 8
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Necaxa

Formacija: 3-5-2 · Trener: Martin Varini
Startna postava 11
12L. JimenezG
5NavesD
4A. PenaD
3A. OliverosD
13O. GonzalezM
21M. EspindolaM
6D. LeyvaM
8L. FaravelliM
88C. VargasM
9J. CarranzaF
10J. RuizF
Klupa 10
1C. AndradeG
33R. MartinezD
15D. OchoaD
14M. ZaletaM
20F. MendezD
11J. P. Torres PatinoM
17R. CortezM
16P. PedrazaM
90J. ValenciaF
99E. RodriguezM

Cruz Azul

Formacija: 5-4-1 · Trener: Joel Huiqui
Startna postava 11
23K. MierG
55R. GonzalezD
4W. DittaD
17A. GarciaD
5J. OrozcoD
3O. CamposD
20J. ParadelaM
8A. PalavecinoM
16J. MarquezM
19C. RodriguezM
7N. IbanezF
Klupa 10
1A. GudinoG
49J. Diaz
12A. MontesD
22J. Rodarte
10A. MontanoM
70I. Silva
27B. GamboaF
21G. FernandezF
11C. EbereF
18L. RomeroF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.