Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · New England Revolution
3P
0N
2I
4. mesto · 46 bodova
Forma · Columbus Crew
2P
0N
3I
13. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
79%
vs
100%
BTTS
50% /
86% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 4 —
4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili nerešeno
New England Revolution 84,6%
· Columbus Crew 84,6%
84,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Gillette Stadium
Grad
Foxborough
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
11 / 14
78,6%
Over 1.5
14 / 14
100,0%
9 / 14
64,3%
Over 2.5
12 / 14
85,7%
3 / 14
21,4%
Over 3.5
8 / 14
57,1%
3 / 14
21,4%
Under 1.5
0 / 14
0,0%
5 / 14
35,7%
Under 2.5
2 / 14
14,3%
11 / 14
78,6%
Under 3.5
6 / 14
42,9%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
New England Revolution pobede
4
Nerešeno
4
Columbus Crew pobede
30.08.2026.
Columbus Crew - New England Revolution
Major League Soccer
1:3
24.08.2025.
Columbus Crew - New England Revolution
Major League Soccer
1:2
02.03.2025.
New England Revolution - Columbus Crew
Major League Soccer
0:1
13.10.2024.
Columbus Crew - New England Revolution
Major League Soccer
4:0
30.06.2024.
New England Revolution - Columbus Crew
Major League Soccer
1:5
05.10.2023.
New England Revolution - Columbus Crew
Major League Soccer
1:2
16.04.2023.
Columbus Crew - New England Revolution
Major League Soccer
1:1
24.07.2022.
Columbus Crew - New England Revolution
Major League Soccer
0:0
08.05.2022.
New England Revolution - Columbus Crew
Major League Soccer
2:2
19.09.2021.
New England Revolution - Columbus Crew
Major League Soccer
1:1
Utakmica New England Revolution - Columbus Crew donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Major League Soccer, USA.
17'
New England Revolution
B. Ceballos
Izmena · P. Miller
24'
Columbus Crew
M. Arfsten
Gol · D. Rossi
54'
New England Revolution
D. Turgeman
Gol · L. Langoni
67'
Columbus Crew
H. Picard
Izmena · A. Herrera
67'
Columbus Crew
D. Gazdag
Izmena · J. Thiare
71'
New England Revolution
Matt Turner
Žuti karton · Argument
71'
Columbus Crew
Andre Gomes
Žuti karton · Foul
85'
New England Revolution
C. Gil
Gol iz penala
86'
New England Revolution
L. Langoni
Izmena · D. Fagundez
87'
Columbus Crew
Maximilian Arfsten
Žuti karton · Argument
87'
Columbus Crew
A. Gomes
Izmena · S. Bangoura
88'
Columbus Crew
S. Moreira
Izmena · N. Akhundzade
90+4'
New England Revolution
D. Turgeman
Izmena · E. Klein
90+6'
Columbus Crew
Rudy Camacho
Žuti karton · Foul
48%
Ball Possession
52%
10
Total Shots
11
3
Shots on Goal
4
4
Shots off Goal
3
3
Blocked Shots
4
9
Shots insidebox
8
1
Shots outsidebox
3
3
Corner Kicks
7
2
Offsides
1
8
Fouls
12
1
Yellow Cards
3
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
1
545
Total passes
598
493
Passes accurate
537
90%
Passes %
90%
1.23
expected_goals
0.95
-0.77
goals_prevented
-0.77
Analiza tipova · New England Revolution
Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Columbus Crew
Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
New England Revolution kod kuće · Columbus Crew u gostima · Major League Soccer 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
84,6%New England Revolution 84,6% (13) · Columbus Crew 84,6% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
84,6%New England Revolution 84,6% (13) · Columbus Crew 84,6% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
84,6%New England Revolution 84,6% (13) · Columbus Crew 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
88,5%New England Revolution 76,9% (13) · Columbus Crew 100,0% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
88,5%New England Revolution 76,9% (13) · Columbus Crew 100,0% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
88,5%New England Revolution 76,9% (13) · Columbus Crew 100,0% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,5%New England Revolution 76,9% (13) · Columbus Crew 100,0% (13)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,6%New England Revolution 76,9% (13) · Columbus Crew 92,3% (13)
Bolji uzorak
| Tip | New England Revolution kod kuće | Columbus Crew u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
84,6% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
84,6% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
84,6% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
84,6% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
84,6% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
84,6% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
100,0% uzorak 13 |
88,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
100,0% uzorak 13 |
88,5% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
76,9% uzorak 13 |
100,0% uzorak 13 |
88,5% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
76,9% uzorak 13 |
100,0% uzorak 13 |
88,5% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
84,6% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
84,6% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
80,8% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
80,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
80,8% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
76,9% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
76,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 13 |
84,6% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
80,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
76,9% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
73,1% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
73,1% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
73,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
73,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
73,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
73,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
69,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
69,2% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
69,2% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
65,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
65,4% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
65,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
65,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
64,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
69,2% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
69,2% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
65,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
65,4% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
57,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
57,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
57,7% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
57,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
57,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
57,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
67,9% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
60,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
57,1% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
57,1% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
53,6% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
61,5% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
61,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
61,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
61,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
57,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
46,2% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
46,2% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
50,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
46,2% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
46,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
60,7% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
46,2% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
38,5% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
38,5% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
42,3% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
42,3% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
38,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
38,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
38,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
38,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
38,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
34,6% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
34,6% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
35,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
32,1% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
38,5% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
38,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
38,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
38,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
34,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
30,8% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
30,8% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
30,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
30,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
30,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
26,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
26,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
26,9% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
23,1% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
23,1% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
23,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
35,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
32,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
32,1% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
28,6% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
25,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
25,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
30,8% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
26,9% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
26,9% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
23,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
23,1% |
Nerešeno X Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
19,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
19,2% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
15,4% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
15,4% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
15,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
15,4% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
15,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
15,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
28,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
21,4% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
19,2% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
19,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
19,2% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
15,4% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
15,4% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
15,4% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
15,4% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
15,4% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
15,4% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
11,5% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
11,5% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
11,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
11,5% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
7,7% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
7,7% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
7,7% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
7,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
10,7% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
0,0% uzorak 13 |
11,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
0,0% uzorak 13 |
11,5% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
0,0% uzorak 13 |
11,5% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
7,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
0,0% uzorak 13 |
3,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
3,8% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

New England Revolution
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Marko Mitrovic
Startna postava 11
30M. TurnerG
12I. FeingoldD
3B. CeballosD
2M. FofanaD
23W. SandsD
21B. RainesM
22E. KohlerM
41L. LangoniM
10C. GilM
80A. YusufM
11D. TurgemanF
Klupa 9
73J. GunnG
77D. FagundezM
7G. YowF
17M. ZambranoF
88A. FarrellD
4T. BeasonD
25P. MillerD
38E. KleinM
35C. OliveiraM

Columbus Crew
Formacija: 4-4-2 · Trener: Laurent Courtois
Startna postava 11
28P. SchulteG
31S. MoreiraD
4R. CamachoD
25S. ZawadzkiD
18M. AmundsenD
30H. PicardM
7D. ChambostM
20A. GomesM
27M. ArfstenM
10D. RossiF
8D. GazdagF
Klupa 9
1N. HagenG
2A. HerreraD
90N. AkhundzadeF
45O. PresthusD
19J. ThiareF
21Y. CheberkoD
14A. SejdicM
17S. BangouraM
12C. RuvalcabaD
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
