Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · New York Red Bulls
2P
0N
3I
8. mesto · 36 bodova
Forma · Orlando City SC
2P
1N
2I
7. mesto · 41 bodova
Golovi · Over 1.5
87%
vs
100%
BTTS
53% /
67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3
— 3 —
4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
New York Red Bulls 93,3%
· Orlando City SC 100,0%
96,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 18
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
2:0
Stadion
Sports Illustrated Stadium
Grad
Harrison
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
13 / 15
86,7%
Over 1.5
15 / 15
100,0%
8 / 15
53,3%
Over 2.5
13 / 15
86,7%
6 / 15
40,0%
Over 3.5
13 / 15
86,7%
2 / 15
13,3%
Under 1.5
0 / 15
0,0%
7 / 15
46,7%
Under 2.5
2 / 15
13,3%
9 / 15
60,0%
Under 3.5
2 / 15
13,3%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
3
New York Red Bulls pobede
3
Nerešeno
4
Orlando City SC pobede
22.02.2026.
Orlando City SC - New York Red Bulls
Major League Soccer
1:2
12.04.2025.
Orlando City SC - New York Red Bulls
Major League Soccer
0:0
15.03.2025.
New York Red Bulls - Orlando City SC
Major League Soccer
2:2
01.12.2024.
Orlando City SC - New York Red Bulls
Major League Soccer
0:1
02.06.2024.
New York Red Bulls - Orlando City SC
Major League Soccer
1:0
31.03.2024.
Orlando City SC - New York Red Bulls
Major League Soccer
1:1
04.06.2023.
New York Red Bulls - Orlando City SC
Major League Soccer
0:3
26.02.2023.
Orlando City SC - New York Red Bulls
Major League Soccer
1:0
14.08.2022.
New York Red Bulls - Orlando City SC
Major League Soccer
0:1
28.07.2022.
Orlando City SC - New York Red Bulls
US Open Cup
5:1
Utakmica New York Red Bulls - Orlando City SC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Major League Soccer, USA.
23'
New York Red Bulls
M. Jimenez
Gol · G. Berggren
27'
New York Red Bulls
Dylan Nealis
Žuti karton · Foul
43'
New York Red Bulls
E. Forsberg
Gol · C. Cowell
46'
Orlando City SC
Tiago
Izmena · T. Spicer
46'
Orlando City SC
A. Gomez
Izmena · B. Rhein
52'
Orlando City SC
T. Spicer
Gol · B. Ojeda
59'
New York Red Bulls
Justin Che
Žuti karton · Time wasting
60'
New York Red Bulls
M. Jimenez
Gol · C. Cowell
62'
Orlando City SC
E. Atuesta
Izmena · Luis Otavio
63'
Orlando City SC
G. Dorsey
Gol · A. Griezmann
69'
Orlando City SC
Iván Angulo
Žuti karton · Argument
70'
New York Red Bulls
M. Jimenez
Izmena · M. Sofo
72'
Orlando City SC
G. Dorsey
Izmena · Z. Taifi
75'
New York Red Bulls
D. Nealis
Izmena · T. Parker
75'
New York Red Bulls
M. Dos Santos
Izmena · J. Marshall-Rutty
85'
New York Red Bulls
C. Cowell
Izmena · C. Harper
85'
New York Red Bulls
E. Forsberg
Izmena · N. Benedetti
87'
Orlando City SC
J. Ellis
Izmena · H. Sarajian
88'
Orlando City SC
Harvey Sarajian
Žuti karton · Foul
90+6'
New York Red Bulls
Jahkeele Marshall-Rutty
Žuti karton · Time wasting
40%
Ball Possession
60%
18
Total Shots
19
8
Shots on Goal
5
4
Shots off Goal
6
6
Blocked Shots
8
14
Shots insidebox
16
4
Shots outsidebox
3
5
Corner Kicks
4
2
Offsides
2
11
Fouls
10
3
Yellow Cards
2
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
5
399
Total passes
599
332
Passes accurate
532
83%
Passes %
89%
3.60
expected_goals
3.20
0.14
goals_prevented
0.14
Analiza tipova · New York Red Bulls
Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W14 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Orlando City SC
Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 15 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 15 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 15 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 15 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
15 | 15 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
New York Red Bulls kod kuće · Orlando City SC u gostima · Major League Soccer 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
96,7%New York Red Bulls 93,3% (15) · Orlando City SC 100,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
96,7%New York Red Bulls 93,3% (15) · Orlando City SC 100,0% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
93,3%New York Red Bulls 86,7% (15) · Orlando City SC 100,0% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
93,3%New York Red Bulls 86,7% (15) · Orlando City SC 100,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
90,0%New York Red Bulls 80,0% (15) · Orlando City SC 100,0% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
86,7%New York Red Bulls 80,0% (15) · Orlando City SC 93,3% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,7%New York Red Bulls 80,0% (15) · Orlando City SC 93,3% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
86,7%New York Red Bulls 80,0% (15) · Orlando City SC 93,3% (15)
Bolji uzorak
| Tip | New York Red Bulls kod kuće | Orlando City SC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
93,3% uzorak 15 |
100,0% uzorak 15 |
96,7% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
93,3% uzorak 15 |
100,0% uzorak 15 |
96,7% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
100,0% uzorak 15 |
93,3% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
100,0% uzorak 15 |
93,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
100,0% uzorak 15 |
90,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
80,0% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
86,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
80,0% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
86,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
86,7% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
80,0% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
93,3% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
83,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
83,3% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
76,7% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
73,3% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
66,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
76,7% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
70,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
70,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
70,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
70,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
70,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
70,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
66,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
66,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
60,0% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
60,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
56,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
63,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
63,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
63,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
63,3% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
60,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
56,7% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
56,7% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
63,3% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
63,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
63,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
63,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
60,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
56,7% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
53,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
53,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
53,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
53,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
53,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
50,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
50,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
50,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
50,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
50,0% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
46,7% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
60,0% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
56,7% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
53,3% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
73,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
53,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
50,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
46,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
46,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
46,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
46,7% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
46,7% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
43,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
43,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
36,7% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
26,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
46,7% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
26,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
46,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
46,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
43,3% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
43,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
43,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
40,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
36,7% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
30,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
30,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
30,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
30,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
30,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
40,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
36,7% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
36,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
33,3% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
33,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
33,3% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
33,3% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
30,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
30,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
26,7% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
26,7% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
23,3% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
23,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
23,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
23,3% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
23,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
36,7% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
36,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
33,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
33,3% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
30,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
30,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
30,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
30,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
30,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
30,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
30,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
26,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
16,7% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
16,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
16,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
26,7% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
23,3% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
23,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
23,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
20,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
20,0% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
16,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
16,7% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
16,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
13,3% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
10,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
10,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
6,7% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
6,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
6,7% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
6,7% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
3,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

New York Red Bulls
Formacija: 4-3-3
Startna postava 11
34Ethan HorvathG
12Dylan NealisD
2Justin CheD
14Julián BazánD
56Matthew Dos SantosD
48Ronald DonkorM
4Gustav BerggrenM
10Emil ForsbergM
7Cade CowellF
91Mijahir JimenezF
16Julian HallF
Klupa 9
37Mohammed SofoF
3Jahkeele Marshall-RuttyD
26Tim ParkerD
17Cameron HarperF
39Nehuen BenedettiM
77John McCarthyG
6Robert VoloderD
80Nathan WorthM
33Roald MitchellF

Orlando City SC
Formacija: 4-4-2 · Trener: Oscar Pareja
Startna postava 11
71Maxime CrépeauG
24Griffin DorseyD
4David BrekaloD
6Robin JanssonD
3Adrián MarínD
77Iván AnguloM
8Braian OjedaM
20Eduard AtuestaM
11Tiago SouzaM
22Justin EllisF
7Antoine GriezmannF
Klupa 9
44Bernardo RheinF
14Tyrese SpicerF
5Luis OtávioM
19Zakaria TaifiM
23Harvey SarajianF
12Javier OteroG
57Iago SilvaD
16Wilder CartagenaM
65Gustavo CaraballoM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
