Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Northampton
1P 2N 2I
23. mesto · 7 bodova
Forma · Rotherham
1P 2N 2I
20. mesto · 10 bodova
Golovi · Over 1.5
25% vs 40%
BTTS 25% / 40% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 2 — 7
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 0-1 gol

Northampton 100,0% · Rotherham 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Sixfields Stadium
Grad
Northampton

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Northampton
23. mesto · 7 bodova
Rotherham
20. mesto · 10 bodova
U utakmici 7. kola League Two, Rotherham je na gostovanju u Sixfields Stadiumu savladao Northampton sa 1:0. Jedini gol postignut je sa penala u 73. minutu.
48'
Rotherham
Josh Austerfield
Žuti karton · Foul
48'
Rotherham
Josh Austerfield
Žuti karton · Foul
60'
Rotherham
Dominic Iorfa
Izmena · Jili Buyabu
60'
Rotherham
D. Iorfa
Izmena · J. Buyabu
66'
Rotherham
Ossama Ashley
Žuti karton · Foul
66'
Rotherham
Ossama Ashley
Žuti karton · Foul
67'
Rotherham
Fabio Tavares
Izmena · Tom Bradshaw
67'
Northampton
S. Chambers
Izmena · H. Saunders
67'
Rotherham
Ossama Ashley
Izmena · kian spence
67'
Rotherham
O. Ashley
Izmena · K. Spence
67'
Northampton
Sam Chambers
Izmena · Harvey Saunders
67'
Rotherham
F. Tavares
Izmena · T. Bradshaw
72'
Northampton
Max Dyche
Žuti karton · Foul
72'
Northampton
Max Dyche
Žuti karton · Foul
73'
Rotherham
Paul Mullin
Gol iz penala
73'
Rotherham
P. Mullin
Gol iz penala
79'
Rotherham
Paul Mullin
Izmena · Kieran Ngwenya
79'
Rotherham
P. Mullin
Izmena · K. Ngwenya
79'
Rotherham
Aaron Nemane
Izmena · Emmanuel Adegboyega
79'
Rotherham
A. Nemane
Izmena · E. Adegboyega
81'
Northampton
Owen Dale
Izmena · Logan briggs
81'
Northampton
O. Dale
Izmena · L. Briggs
82'
Northampton
Max Dyche
Izmena · M. Warhurst
82'
Northampton
M. Dyche
Izmena · M. Warhurst
85'
Northampton
Tyrese Fornah
Žuti karton · Foul
85'
Northampton
Tyrese Fornah
Žuti karton · Foul
87'
Northampton
Tyrese Fornah
Izmena · Sam Hoskins
87'
Northampton
N. Opoku
Izmena · C. Lemonheigh-Evans
87'
Northampton
Nathaniel Opoku
Izmena · Connor Lemonheigh-Evans
87'
Northampton
T. Fornah
Izmena · S. Hoskins
43%
Ball Possession
57%
17
Total Shots
11
3
Shots on Goal
5
7
Shots off Goal
3
7
Blocked Shots
3
11
Shots insidebox
7
6
Shots outsidebox
4
5
Corner Kicks
7
2
Offsides
1
14
Fouls
11
2
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
3
268
Total passes
357
154
Passes accurate
224
11
Free Kicks
14

Analiza tipova · Northampton

League Two · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno
X Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Rotherham

League Two · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Northampton kod kuće · Rotherham u gostima · League Two 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 0-1 gol
100,0%
Northampton 100,0% (4) · Rotherham 100,0% (5)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
100,0%
Northampton 100,0% (4) · Rotherham 100,0% (5)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Northampton 100,0% (4) · Rotherham 100,0% (5)
Srednji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
100,0%
Northampton 100,0% (4) · Rotherham 100,0% (5)
Srednji uzorak
Ukupno golova 0-3
88,9%
Northampton 100,0% (4) · Rotherham 80,0% (5)
Srednji uzorak
Manje od 3,5 gola
88,9%
Northampton 100,0% (4) · Rotherham 80,0% (5)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,9%
Northampton 100,0% (4) · Rotherham 80,0% (5)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
88,9%
Northampton 100,0% (4) · Rotherham 80,0% (5)
Srednji uzorak
TipNorthampton
kod kuće
Rotherham
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
100,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
100,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
100,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
88,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
88,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
88,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
88,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
88,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
66,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
66,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
66,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
75,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
66,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
66,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
66,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
55,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
44,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
44,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
22,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
11,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
11,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Northampton

Formacija: 4-4-2 · Trener: C. Hogg
Startna postava 11
1Z. JeacockG
16J. WormleightonD
35M. DycheD
6E. MooreD
5J. GuthrieD
19O. DaleM
14T. FornahM
4J. O'Brien-WhitmarshM
22Joshua Alan PowellM
17N. OpokuF
26S. ChambersF
Klupa 7
20L. BriggsM
34R. FitzsimonsG
7S. HoskinsF
32H. SaundersF
11K. Simon-SwyerF
24C. Lemonheigh-EvansM
9Matthew WarhurstF

Rotherham

Formacija: 3-4-1-2 · Trener: A. Bruce
Startna postava 11
13J. EyestoneG
12D. HallD
27D. IorfaD
14Sonny AljofreeD
23A. NemaneM
6O. AshleyM
28Brandon Ashley CoverM
3E. OtooM
4J. AusterfieldM
7Fábio TavaresF
10P. MullinF
Klupa 7
8K. SpenceM
5K. NgwenyaD
15Jayce FitzgeraldM
1T. CannG
24J. BuyabuD
9T. BradshawF
16E. AdegboyegaD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.10.2026. 3 min čitanja

Northampton - Rotherham 0:1, League Two 7. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 7. kolu engleske League Two, na stadionu Sixfields u Northamptonu, domaći tim Northampton dočekao je Rotherham. Utakmica je završena rezultatom 0:1 u korist gostiju iz Rotherhama, koji su ostvarili važnu pobedu na gostovanju. Jedini gol na utakmici postignut je iz penala u 73. minutu.

Tok utakmice

Utakmica je bila izjednačena tokom prvog poluvremena, što potvrđuje i rezultat na poluvremenu 0:0. Drugo poluvreme donelo je više događaja, uključujući nekoliko žutih kartona i izmene na obe strane. U 48. minutu, Josh Austerfield iz Rotherhama dobio je žuti karton zbog prekršaja, a sličan karton dobio je i njegov saigrač Ossama Ashley u 66. minutu. Northampton je takođe imao dva žuta kartona, jedan za Maxa Dychea u 72. minutu i jedan za Tyrese Fornaha u 85. minutu.

U 60. minutu Rotherham je izvršio izmene u odbrani, u igru je ušao Dominic Iorfa umesto Jili Buyabua. Minut kasnije, u 67. minutu, u igru su ušli Fabio Tavares i Ossama Ashley, koji su zamenili Tom Bradshawa i Kian Spencea. Istovremeno, Northampton je u istoj minuti izvršio izmene na napadu, u igru je ušao Sam Chambers umesto Harveyja Saundersa.

Ključni trenutak utakmice desio se u 73. minutu kada je Paul Mullin iz Rotherhama realizovao penal, donoseći gostima prednost od 1:0. Nakon gola, Rotherham je izvršio još dve izmene u 79. minutu, Paul Mullin je izašao iz igre, a ušao je Kieran Ngwenya, dok je Aaron Nemane ušao umesto Emmanuela Adegboyega. Northampton je na kraju utakmice izvršio još dve izmene, u 81. minutu Owen Dale ušao je umesto Logana Briggsa, a u 82. minutu Max Dyche je izašao, a u igru je ušao Matthew Warhurst. U 87. minutu ušli su Tyrese Fornah i Nathaniel Opoku, zamenivši Sam Hoskins i Connor Lemonheigh-Evansa.

Ključni momenti
  • 48' - Josh Austerfield (Rotherham) dobio je žuti karton zbog prekršaja.
  • 60' - Ušao je Dominic Iorfa umesto Jili Buyabua (Rotherham).
  • 66' - Ossama Ashley (Rotherham) dobio je žuti karton.
  • 67' - Fabio Tavares ušao je umesto Tom Bradshawa, a Ossama Ashley umesto Kian Spencea (Rotherham); Sam Chambers ušao je umesto Harvey Saundersa (Northampton).
  • 72' - Max Dyche (Northampton) dobio je žuti karton.
  • 73' - Paul Mullin (Rotherham) postigao je gol sa penala.
  • 79' - Paul Mullin izašao je iz igre, ušao je Kieran Ngwenya; Aaron Nemane ušao je umesto Emmanuela Adegboyega (Rotherham).
  • 81' - Owen Dale ušao je umesto Logana Briggsa (Northampton).
  • 82' - Max Dyche izašao je, ušao je Matthew Warhurst (Northampton).
  • 85' - Tyrese Fornah (Northampton) dobio je žuti karton.
  • 87' - Tyrese Fornah ušao je umesto Sam Hoskins, a Nathaniel Opoku umesto Connora Lemonheigh-Evansa (Northampton).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Northampton 4-4-2 C. Hogg
Rotherham 3-4-1-2 A. Bruce
Tim Broj Igrač Pozicija
Northampton1Z. JeacockG
Northampton16J. WormleightonD
Northampton35M. DycheD
Northampton6E. MooreD
Northampton5J. GuthrieD
Northampton19O. DaleM
Northampton14T. FornahM
Northampton4J. O'Brien-WhitmarshM
Northampton22Joshua Alan PowellM
Northampton17N. OpokuF
Northampton26S. ChambersF
Rotherham13J. EyestoneG
Rotherham12D. HallD
Rotherham27D. IorfaD
Rotherham14Sonny AljofreeD
Rotherham23A. NemaneM
Rotherham6O. AshleyM
Rotherham28Brandon Ashley CoverM
Rotherham3E. OtooM
Rotherham4J. AusterfieldM
Rotherham7Fábio TavaresF
Rotherham10P. MullinF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte43%57%
Blokirani šutevi73
Korneri57
Prekršaji1411
Slobodni udarci1114
Odbrane golmana43
Offside21
Precizni pasovi154224
Ukupni pasovi268357
Šutevi unutar šesnaesterca117
Šutevi van šesnaesterca64
Šutevi ukupno1711
Šutevi u okvir gola35
Žuti kartoni22
Crveni kartoni00
Zaključak

Utakmica između Northamptona i Rotherhama u 7. kolu League Two završena je minimalnom pobedom gostiju zahvaljujući golu iz penala u 73. minutu. Statistički podaci pokazuju da je Rotherham imao veći posed lopte (57%) i više preciznih pasova (224 naspram 154), dok je Northampton imao više šuteva ukupno (17 prema 11) i više šuteva unutar šesnaesterca (11 prema 7). Oba tima su imala po dva žuta kartona, ali nije bilo isključenja. Izmene su bile učestale, naročito u drugom poluvremenu, što ukazuje na prilagođavanje taktike i osveženje u sastavu. Ova analiza se zasniva isključivo na dostupnim podacima bez dodatnih subjektivnih ocena.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.