Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:5
Kraj
HT 1:3

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Odra Opole
1P 1N 3I
14. mesto · 30 bodova
Forma · Tychy 71
1P 3N 1I
7. mesto · 53 bodova
Golovi · Over 1.5
76% vs 59%
BTTS 47% / 59% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 4 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Odra Opole 82,4% · Tychy 71 88,2%
85,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 22
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:5
Poluvreme
1:3
Stadion
Stadion Miejski
Grad
Tychy

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Odra Opole
14. mesto · 30 bodova
Tychy 71
7. mesto · 53 bodova
Utakmica Odra Opole - Tychy 71 donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja I Liga, Poland.
2'
Tychy 71
J. Ertlthaler
Gol
10'
Odra Opole
A. Chrzanowski
Žuti karton
11'
Tychy 71
J. Ertlthaler
Gol iz penala
23'
Odra Opole
T. Prikryl
VAR
25'
Odra Opole
M. Mansfeld
Žuti karton
29'
Tychy 71
M. Błachewicz
Gol
34'
Odra Opole
T. Přikryl
Gol
38'
Tychy 71
J. Ertlthaler
Žuti karton
38'
Odra Opole
T. Prikryl
Žuti karton
46'
Odra Opole
J. Bartosz
Izmena · D. Czapliński
68'
Tychy 71
J. Keiblinger
Gol
74'
Tychy 71
B. Śpiączka
Gol
75'
Odra Opole
M. Czyżycki
Izmena · A. Purzycki
75'
Odra Opole
T. Přikryl
Izmena · S. Mida
78'
Tychy 71
J. Ertlthaler
Izmena · T. Kubik
79'
Tychy 71
B. Śpiączka
Izmena · D. Rumin
79'
Tychy 71
N. Dzięgielewski
Izmena · M. Stangret
83'
Odra Opole
M. Mansfeld
Izmena · R. Niziołek
83'
Tychy 71
M. Szpakowski
Izmena · R. Makowski
83'
Tychy 71
J. Bieroński
Izmena · T. Kurtaran
84'
Odra Opole
D. Tront
Izmena · J. Pochcioł
90+2'
Odra Opole
A. Chrzanowski
Žuti karton
90+2'
Odra Opole
A. Chrzanowski
Crveni karton
90+4'
Odra Opole
K. Nowak
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Odra Opole

I Liga · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Tychy 71

I Liga · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 4 13 23,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Odra Opole kod kuće · Tychy 71 u gostima · I Liga 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,3%
Odra Opole 82,4% (17) · Tychy 71 88,2% (17)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
79,4%
Odra Opole 76,5% (17) · Tychy 71 82,4% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
79,4%
Odra Opole 82,4% (17) · Tychy 71 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
73,5%
Odra Opole 76,5% (17) · Tychy 71 70,6% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
73,5%
Odra Opole 76,5% (17) · Tychy 71 70,6% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
70,6%
Odra Opole 76,5% (17) · Tychy 71 64,7% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
70,6%
Odra Opole 76,5% (17) · Tychy 71 64,7% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
67,6%
Odra Opole 76,5% (17) · Tychy 71 58,8% (17)
Bolji uzorak
TipOdra Opole
kod kuće
Tychy 71
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
85,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
79,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
67,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
67,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
67,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
55,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
55,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
52,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
44,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
35,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno
X Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.