Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Olympique Safi
0P 3N 2I
16. mesto · 22 bodova
Forma · Kawkab Marrakech
1P 3N 1I
9. mesto · 36 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 57%
BTTS 57% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 0
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 0-1 gol

Olympique Safi 92,9% · Kawkab Marrakech 92,9%
92,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 24
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Stade El Massira
Grad
Safi

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Olympique Safi
16. mesto · 22 bodova
Kawkab Marrakech
9. mesto · 36 bodova
Utakmica Olympique Safi - Kawkab Marrakech donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Botola Pro, Morocco.
31'
Olympique Safi
H. Ferhani
Žuti karton
43'
Olympique Safi
S. Errahouli
Gol · I. Khannouss
49'
Kawkab Marrakech
I. El Alami
Žuti karton
69'
Olympique Safi
A. Soufeir
Izmena · A. Ouhatti
69'
Olympique Safi
I. Khannouss
Izmena · Y. Najari
72'
Kawkab Marrakech
C. Gnolou
Izmena · S. Essallami
72'
Kawkab Marrakech
Y. El Bahraoui
Izmena · K. Boutaib
78'
Olympique Safi
S. El Bouchqali
Žuti karton
79'
Olympique Safi
S. Errahouli
Izmena · S. El Morsli
79'
Olympique Safi
A. Habbassi
Izmena · A. Eddaou
82'
Olympique Safi
Y. Najari
Žuti karton
83'
Kawkab Marrakech
S. Cisse
Izmena · K. Tamrani
83'
Kawkab Marrakech
I. Mihrab
Izmena · O. Haffari
86'
Kawkab Marrakech
M. Elabdi
Izmena · J. Omurwa
88'
Olympique Safi
H. Ferhani
Izmena · T. Sanou

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Olympique Safi

Botola Pro · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Kawkab Marrakech

Botola Pro · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Olympique Safi kod kuće · Kawkab Marrakech u gostima · Botola Pro 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 0-1 gol
92,9%
Olympique Safi 92,9% (14) · Kawkab Marrakech 92,9% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
92,9%
Olympique Safi 85,7% (14) · Kawkab Marrakech 100,0% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
92,9%
Olympique Safi 85,7% (14) · Kawkab Marrakech 100,0% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,3%
Olympique Safi 78,6% (14) · Kawkab Marrakech 100,0% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,6%
Olympique Safi 71,4% (14) · Kawkab Marrakech 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
71,4%
Olympique Safi 78,6% (14) · Kawkab Marrakech 64,3% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
71,4%
Olympique Safi 78,6% (14) · Kawkab Marrakech 64,3% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-2
71,4%
Olympique Safi 57,1% (14) · Kawkab Marrakech 85,7% (14)
Bolji uzorak
TipOlympique Safi
kod kuće
Kawkab Marrakech
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
92,9%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
92,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
92,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
92,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
89,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
78,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
71,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
71,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
71,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
71,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
67,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
64,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
64,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
60,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
71,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
64,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
60,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
53,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
53,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
42,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
42,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
28,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
28,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
10,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
10,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
10,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Olympique Safi

Formacija: - · Trener: Zakaria Aboub
Startna postava 11
25Y. El Motie
2A. Soufeir
32I. Serbout
30A. Mkhair
13H. Ferhani
4F. Ngoma
8F. Karmoune
28A. Habbassi
29S. El Bouchqali
5S. Errahouli
18I. Khannouss
Klupa 12
26I. Askar
31H. Semmoumy
35T. Sanou
6S. El Moudane
10A. Ouhatti
11M. Elaz
27S. El Morsli
19Y. Najari
22A. Eddaou
21M. Chemlal
7A. Samoudi
17A. El Houari

Kawkab Marrakech

Formacija: - · Trener: Hicham Dmiai
Startna postava 11
22M. Jemjami
26H. Fassoukh
13R. Mennioui
44I. El Alami
31M. Elabdi
5O. Mahrous
35C. Gnolou
19I. Mihrab
6H. El Janati
18S. Cisse
47Y. El Bahraoui
Klupa 9
37N. Ait Oubna
12A. El Hamdaoui
27M. Battah
55J. Omurwa
8K. Tamrani
11S. Essallami
14H. Smaali
99O. Haffari
10K. Boutaib

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.