Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Paks
1P 2N 2I
3. mesto · 57 bodova
Forma · Puskas Academy
4P 1N 0I
2. mesto · 66 bodova
Golovi · Over 1.5
94% vs 82%
BTTS 81% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 0 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Paks 87,5% · Puskas Academy 88,2%
87,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Paksi FC Stadion
Grad
Paks

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Paks
3. mesto · 57 bodova
Puskas Academy
2. mesto · 66 bodova
Utakmica Paks - Puskas Academy donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja NB I, Hungary.
8'
Puskas Academy
A. Favorov
Žuti karton
12'
Paks
B. Lenzser
Žuti karton
21'
Paks
D. Böde
Gol iz penala
32'
Puskas Academy
Z. Nagy
Gol
45+1'
Puskas Academy
Z. Nagy
VAR
46'
Paks
B. Vécsei
Izmena · B. Tóth
56'
Paks
K. Papp
Žuti karton
59'
Paks
E. Silye
Izmena · K. Hinora
63'
Puskas Academy
L. Colley
Izmena · J. Fameyeh
63'
Puskas Academy
A. Favorov
Izmena · J. Plšek
70'
Puskas Academy
Z. Nagy
Promašen penal · Z. Nagy
72'
Paks
S. Mezei
Izmena · J. Windecker
73'
Paks
B. Tóth
Gol · B. Ötvös
79'
Paks
B. Otvos
Žuti karton
80'
Puskas Academy
J. Fameyeh
Žuti karton
84'
Puskas Academy
M. Soisalo
Izmena · U. Nissilä
88'
Paks
D. Böde
Izmena · K. Horváth
88'
Puskas Academy
J. Levi
Izmena · B. Vékony
90+2'
Puskas Academy
J. Fameyeh
Gol · G. Harutyunyan

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Paks

NB I · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Puskas Academy

NB I · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Paks kod kuće · Puskas Academy u gostima · NB I 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,9%
Paks 87,5% (16) · Puskas Academy 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,9%
Paks 87,5% (16) · Puskas Academy 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,9%
Paks 93,8% (16) · Puskas Academy 82,4% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,9%
Paks 93,8% (16) · Puskas Academy 82,4% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
81,8%
Paks 81,3% (16) · Puskas Academy 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,8%
Paks 75,0% (16) · Puskas Academy 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
78,8%
Paks 75,0% (16) · Puskas Academy 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
81,8%
Paks 100,0% (16) · Puskas Academy 64,7% (17)
Bolji uzorak
TipPaks
kod kuće
Puskas Academy
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
87,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
87,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
87,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
87,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
81,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
81,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
78,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
81,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
75,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
75,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
87,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
69,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
69,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
63,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
63,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
69,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
69,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
60,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
63,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
81,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
63,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
63,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
63,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
51,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
43,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
48,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
51,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
51,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
45,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
45,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
57,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
51,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
51,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
48,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
48,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
36,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
36,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
33,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
36,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
27,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
30,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
30,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
30,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
12,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
12,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
18,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
18,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
12,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.