Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Palmeiras
4P 1N 0I
2. mesto · 70 bodova
Forma · Atletico-MG
2P 0N 3I
7. mesto · 50 bodova
Golovi · Over 1.5
73% vs 63%
BTTS 60% / 38% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 3 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Palmeiras 93,3% · Atletico-MG 87,5%
90,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 20
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Nubank Parque
Grad
Sao Paulo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Palmeiras
2. mesto · 70 bodova
Atletico-MG
7. mesto · 50 bodova
Utakmica Palmeiras - Atletico-MG donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie A, Brazil.
16'
Palmeiras
Joaquín Piquerez
VAR
31'
Atletico-MG
Ángelo Preciado
Žuti karton · Foul
46'
Atletico-MG
Maycon
Izmena · M. Cisse
54'
Atletico-MG
Victor Hugo
Gol
59'
Palmeiras
A. Giay
Izmena · Felipe Anderson
59'
Palmeiras
E. Martinez
Izmena · Vitor Roque
65'
Palmeiras
Paulinho
Izmena · Heittor Vinicius
71'
Atletico-MG
Victor Hugo
Izmena · Igor Gomes
71'
Atletico-MG
Bernard
Izmena · A. Minda
75'
Palmeiras
Felipe Anderson
Gol · J. Arias
76'
Atletico-MG
Ruan
Žuti karton · Foul
77'
Atletico-MG
Igor Gomes
Gol · A. Minda
78'
Palmeiras
J. Piquerez
Izmena · Arthur Gabriel
78'
Palmeiras
Mauricio
Izmena · Lucas Evangelista
85'
Atletico-MG
A. Preciado
Izmena · Vitor Hugo
90'
Atletico-MG
T. Perez
Izmena · Alexsander
90+3'
Atletico-MG
Renan Lodi
Žuti karton · Foul
69%
Ball Possession
31%
22
Total Shots
9
6
Shots on Goal
4
11
Shots off Goal
4
5
Blocked Shots
1
14
Shots insidebox
6
8
Shots outsidebox
3
10
Corner Kicks
5
Offsides
7
Fouls
11
0
Yellow Cards
3
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
5
669
Total passes
307
593
Passes accurate
218
89%
Passes %
71%
1.79
expected_goals
1.99
0.63
goals_prevented
0.63

Analiza tipova · Palmeiras

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno
X Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 5 10 33,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Atletico-MG

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Palmeiras kod kuće · Atletico-MG u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
90,3%
Palmeiras 93,3% (15) · Atletico-MG 87,5% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
87,1%
Palmeiras 93,3% (15) · Atletico-MG 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,6%
Palmeiras 80,0% (15) · Atletico-MG 81,3% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
80,6%
Palmeiras 80,0% (15) · Atletico-MG 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
80,6%
Palmeiras 86,7% (15) · Atletico-MG 75,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,6%
Palmeiras 73,3% (15) · Atletico-MG 87,5% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
77,4%
Palmeiras 73,3% (15) · Atletico-MG 81,3% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
77,4%
Palmeiras 86,7% (15) · Atletico-MG 68,8% (16)
Bolji uzorak
TipPalmeiras
kod kuće
Atletico-MG
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
93,3%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
90,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
93,3%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
87,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
80,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
80,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
80,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
80,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
77,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
77,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
64,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
54,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
48,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
51,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
35,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
41,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
41,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
22,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
19,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
16,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Palmeiras

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Ferreira Abel
Startna postava 11
1Carlos MiguelG
26MuriloD
15G. GomezD
32E. MartinezD
4A. GiayM
8Andreas PereiraM
17Marlon FreitasM
22J. PiquerezM
18MauricioF
11J. AriasF
10PaulinhoF
Klupa 11
14Marcelo LombaG
21Kaique PereiraG
7Felipe AndersonM
9Vitor RoqueF
37Riquelme Fillipi
56Arthur GabrielD
39Heittor ViniciusF
30Lucas EvangelistaM
43BenedettiD
48LarsonM
45Erick BeleM

Atletico-MG

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Eduardo Dominguez
Startna postava 11
22EversonG
2NatanaelD
4Ruan TressoldiD
13LyancoD
23A. PreciadoM
25T. PerezM
8MayconM
6R. LodiM
30Victor HugoF
11BernardF
9M. CassierraF
Klupa 12
1Gabriel DelfimG
14Vitor HugoD
19ReinierM
5AlexsanderM
3I. RomanD
92DuduF
17Igor GomesM
27A. MindaF
29CauaF
36K. PasciniD
39M. CisseM
48GutteM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.