Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Peterhead
0P 1N 4I
5. mesto · 43 bodova
Forma · Cove Rangers
3P 1N 1I
7. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
89% vs 78%
BTTS 67% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 7
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Peterhead 83,3% · Cove Rangers 83,3%
83,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
2:0
Stadion
Balmoor
Grad
Peterhead

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Peterhead
5. mesto · 43 bodova
Cove Rangers
7. mesto · 38 bodova
Utakmica Peterhead - Cove Rangers donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja League One, Scotland.
10'
Peterhead
M. Barry
Gol · C. McGuffie
13'
Cove Rangers
M. Doyle
Žuti karton
26'
Peterhead
K. Shanks
Gol
52'
Cove Rangers
L. Bisland
Žuti karton
62'
Cove Rangers
D. Eguaibor
Gol
64'
Peterhead
C. McGuffie
Izmena · S. Ross
67'
Cove Rangers
B. Yule
Žuti karton
71'
Cove Rangers
B. Yule
Žuti karton
71'
Cove Rangers
B. Yule
Crveni karton
72'
Cove Rangers
M. Megginson
Žuti karton
72'
Peterhead
C. Smith
Žuti karton
74'
Peterhead
C. Smith
Izmena · J. Brown
79'
Peterhead
J. Brown
Gol · K. Shanks
81'
Peterhead
K. Shanks
Izmena · O. Colloty
81'
Peterhead
M. Barry
Izmena · N. McGinn
86'
Peterhead
D. Forrest
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Peterhead

League One · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cove Rangers

League One · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Peterhead kod kuće · Cove Rangers u gostima · League One 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
Peterhead 83,3% (18) · Cove Rangers 83,3% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
83,3%
Peterhead 88,9% (18) · Cove Rangers 77,8% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
83,3%
Peterhead 88,9% (18) · Cove Rangers 77,8% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
77,8%
Peterhead 77,8% (18) · Cove Rangers 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
83,3%
Peterhead 94,4% (18) · Cove Rangers 72,2% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
83,3%
Peterhead 94,4% (18) · Cove Rangers 72,2% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
77,8%
Peterhead 72,2% (18) · Cove Rangers 83,3% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
77,8%
Peterhead 72,2% (18) · Cove Rangers 83,3% (18)
Bolji uzorak
TipPeterhead
kod kuće
Cove Rangers
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
83,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
88,9%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
83,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
88,9%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
94,4%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
83,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
94,4%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
83,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
77,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
77,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
94,4%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
77,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61,1%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
63,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
63,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
61,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
61,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
61,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
55,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
55,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
55,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
55,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
55,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
52,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
52,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
52,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
47,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
47,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
47,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
47,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
47,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
44,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
44,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
44,4%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
41,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
44,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
41,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
41,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
36,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
36,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
36,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
38,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
38,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
38,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
38,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
33,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
27,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
27,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
19,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
19,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
19,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
19,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5,6%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
22,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
19,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
19,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5,6%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
11,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
2,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.