Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Phoenix Rising
2P 1N 2I
8. mesto · 40 bodova
Forma · San Antonio
2P 1N 2I
6. mesto · 45 bodova
Golovi · Over 1.5
92% vs 60%
BTTS 85% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 1 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Phoenix Rising 76,9% · San Antonio 93,3%
85,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Group Stage
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Wild Horse Pass Stadium
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Phoenix Rising
8. mesto · 40 bodova
San Antonio
6. mesto · 45 bodova
Utakmica Phoenix Rising - San Antonio donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja USL Championship, USA.
19'
San Antonio
C. Parano
Izmena · D. Erofeev
34'
Phoenix Rising
A. Pelayo
Žuti karton · Foul
44'
Phoenix Rising
C. Dennis
Crveni karton · Serious foul
45'
San Antonio
D. Erofeev
Gol · E. Cuello
48'
San Antonio
M. Taintor
Žuti karton · Foul
50'
Phoenix Rising
P. Mar Boye
Žuti karton · Foul
61'
San Antonio
A. Crognale
Izmena · D. Barbir
62'
San Antonio
E. Cuello
Izmena · N. Blanco
64'
San Antonio
N. Blanco
Žuti karton · Foul
66'
Phoenix Rising
C. Smith
Žuti karton · Foul
70'
San Antonio
D. Pacheco
Žuti karton · Delay of game
70'
San Antonio
C. Calov
Izmena · L. Berron
71'
San Antonio
Izmena
Izmena · D. Pacheco
73'
Phoenix Rising
H. Avayevu
Izmena · G. Studenhofft
73'
Phoenix Rising
D. Gomez
Izmena · G. Rivera
80'
Phoenix Rising
A. Pelayo
Gol
84'
Phoenix Rising
A. Pelayo
Izmena · E. Ramirez
89'
Phoenix Rising
L. Biasi
Izmena · N. Cross
90+3'
Phoenix Rising
I. Sacko
Žuti karton · Foul

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Phoenix Rising

USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · San Antonio

USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Phoenix Rising kod kuće · San Antonio u gostima · USL Championship 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%
Phoenix Rising 76,9% (13) · San Antonio 93,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
78,6%
Phoenix Rising 84,6% (13) · San Antonio 73,3% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
82,1%
Phoenix Rising 69,2% (13) · San Antonio 93,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,6%
Phoenix Rising 92,3% (13) · San Antonio 66,7% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
75,0%
Phoenix Rising 61,5% (13) · San Antonio 86,7% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
75,0%
Phoenix Rising 92,3% (13) · San Antonio 60,0% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
75,0%
Phoenix Rising 92,3% (13) · San Antonio 60,0% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
71,4%
Phoenix Rising 84,6% (13) · San Antonio 60,0% (15)
Bolji uzorak
TipPhoenix Rising
kod kuće
San Antonio
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
93,3%
uzorak 15
85,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
84,6%
uzorak 13
73,3%
uzorak 15
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
93,3%
uzorak 15
82,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
75,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
75,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
71,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
64,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
60,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
71,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
60,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
67,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
67,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
67,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
67,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
53,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
64,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
84,6%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
64,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
60,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
53,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
53,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
93,3%
uzorak 15
71,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
93,3%
uzorak 15
71,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
64,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
50,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
53,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
46,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
46,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
60,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
60,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
73,3%
uzorak 15
57,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
38,5%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
39,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
39,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
53,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
53,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
46,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
46,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
46,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
42,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
39,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
39,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
39,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
39,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
46,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
46,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
39,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
35,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
35,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
35,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
28,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
46,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
46,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
46,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
42,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
39,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
39,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
39,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
35,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
35,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
32,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
25,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
35,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
32,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
25,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
17,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
17,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
17,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
17,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
17,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
35,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
28,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
28,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
28,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
21,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
21,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
14,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
32,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
25,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,7%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
21,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
17,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
17,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
10,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
28,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
25,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
17,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
14,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
14,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
7,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
7,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
3,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Phoenix Rising

Formacija: - · Trener: Pa-Modou Kah
Startna postava 11
1P. Rakovsky
2C. Smith
4P. Mar Boye
24A. Pelayo
20L. Biasi
13J. Moursou
17JP Scearce
12C. Dennis
8D. Gomez
10H. Avayevu
7I. Sacko
Klupa 8
14C. Odunze
11G. Studenhofft
44J. Ping
80A. Balanzar
37G. Rivera
91E. Ramirez
47N. Cross
33J. Gaydon

San Antonio

Formacija: - · Trener: Carlos Llamosa
Startna postava 11
98J. Batrouni
13A. Ward
21A. Crognale
43Tiago
3M. Taintor
22E. Cuello
19C. Parano
15M. Maldonado
6C. Calov
10J. Hernandez
99C. Sorto
Klupa 7
1R. Sanchez
4N. Blanco
9S. Patino
70D. Pacheco
55D. Erofeev
17D. Barbir
14L. Berron

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.