Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Ponte Preta
0P 2N 3I
20. mesto · 15 bodova
Forma · Vila Nova
1P 3N 1I
3. mesto · 63 bodova
Golovi · Over 1.5
81% vs 65%
BTTS 56% / 35% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 6 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Ponte Preta 93,8% · Vila Nova 94,1%
93,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Moisés Lucarelli
Grad
Campinas

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Ponte Preta
20. mesto · 15 bodova
Vila Nova
3. mesto · 63 bodova
Utakmica Ponte Preta - Vila Nova donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Brazil.
6'
Ponte Preta
David Braz
Izmena · Lucas Cunha
30'
Vila Nova
Pedro Romano
Žuti karton · Foul
38'
Vila Nova
Ryan
Gol · Janderson
46'
Ponte Preta
Elvis
Izmena · Luis Phelipe
54'
Vila Nova
Rafael Silva
Žuti karton · Time wasting
63'
Ponte Preta
Rodriguinho
Izmena · Diego Tavares
64'
Vila Nova
Ryan Lima
Žuti karton · Foul
70'
Vila Nova
Ryan
Izmena · Bruno Xavier
70'
Vila Nova
Janderson
Izmena · Hayner
72'
Ponte Preta
Murilo
Žuti karton · Foul
74'
Ponte Preta
Willian Pottker
Izmena · Brandao
74'
Ponte Preta
Murilo
Izmena · Miguel Morais
78'
Vila Nova
Elias
Izmena · Willian Formiga
78'
Vila Nova
Rafa Silva
Izmena · Gustavo Puskas
84'
Vila Nova
Dudu
Izmena · Nathan Camargo
90+5'
Ponte Preta
Kevyson
VAR
90+11'
Vila Nova
Higor
Žuti karton · Foul
50%
Ball Possession
50%
17
Total Shots
14
5
Shots on Goal
5
4
Shots off Goal
6
8
Blocked Shots
3
12
Shots insidebox
9
5
Shots outsidebox
5
9
Corner Kicks
4
9
Offsides
2
12
Fouls
15
1
Yellow Cards
4
Red Cards
4
Goalkeeper Saves
5
355
Total passes
379
277
Passes accurate
296
78%
Passes %
78%
1.83
expected_goals
0.80
0.75
goals_prevented
0.75

Analiza tipova · Ponte Preta

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Vila Nova

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Ponte Preta kod kuće · Vila Nova u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
93,9%
Ponte Preta 93,8% (16) · Vila Nova 94,1% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,8%
Ponte Preta 81,3% (16) · Vila Nova 82,4% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,8%
Ponte Preta 81,3% (16) · Vila Nova 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
81,8%
Ponte Preta 87,5% (16) · Vila Nova 76,5% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%
Ponte Preta 87,5% (16) · Vila Nova 76,5% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
81,8%
Ponte Preta 87,5% (16) · Vila Nova 76,5% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
81,8%
Ponte Preta 87,5% (16) · Vila Nova 76,5% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%
Ponte Preta 75,0% (16) · Vila Nova 88,2% (17)
Bolji uzorak
TipPonte Preta
kod kuće
Vila Nova
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
93,8%
uzorak 16
94,1%
uzorak 17
93,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
81,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
81,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
81,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
81,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
81,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
81,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
81,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
78,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
75,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
72,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
72,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
72,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
69,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
69,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
69,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
72,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
72,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
63,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
72,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
69,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
66,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
63,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
60,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
63,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
69,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
63,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
54,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
60,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
51,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
51,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
48,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
43,8%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
57,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
54,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
54,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
51,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
51,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
48,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
45,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
57,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
57,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
48,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
36,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
24,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
30,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
27,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
27,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
12,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
27,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
24,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
21,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
12,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
12,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
9,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
6,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
6,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
6,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
6,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
15,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
15,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
9,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
9,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
9,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
9,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
6,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
6,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
6,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
3,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
3,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Ponte Preta

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Santana Rodrigo
Startna postava 11
12Diogo SilvaG
22ThalysD
33David BrazD
44Marcio SilvaD
32KevysonD
8Andre LimaM
20MuriloM
90RodriguinhoM
10ElvisM
31Bryan BorgesM
9Willian PottkerF
Klupa 12
30Guilherme VianaG
35TarikM
26BaianinhoF
16Leo GomesM
11Luis PhelipeF
99BrandaoF
17Miguel MoraisM
5Rodrigo SouzaM
14Danilo BarcelosD
7Diego TavaresF
3Lucas CunhaD
2JulioD

Vila Nova

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Ferreira Guto
Startna postava 11
1Helton LeiteG
2EliasD
4Pedro RomanoD
38Caio MarceloD
6HigorD
15DuduM
8Willian MaranhaoM
11Ryan
10Marquinhos GabrielM
99JandersonM
9Rafa SilvaF
Klupa 11
29DalbersonG
33Bruno XavierM
22HaynerD
20Nathan CamargoM
18Enzo BizzottoM
3Tiago PagnussatD
21DodoM
13Willian FormigaD
5Joao VieiraM
14Anderson JesusD
19Gustavo PuskasF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.