Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · PRO Vercelli
1P 1N 3I
14. mesto · 46 bodova
Forma · Lecco
2P 1N 2I
4. mesto · 64 bodova
Golovi · Over 1.5
63% vs 58%
BTTS 32% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

PRO Vercelli 84,2% · Lecco 94,7%
89,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone A - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Stadio Silvio Piola
Grad
Vercelli

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

PRO Vercelli
14. mesto · 46 bodova
Lecco
4. mesto · 64 bodova
Utakmica PRO Vercelli - Lecco donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone A, Italy.
18'
Lecco
A. Metlika
Žuti karton
24'
Lecco
L. Sipos
Žuti karton
24'
Lecco
L. Sipos
Gol iz penala
26'
PRO Vercelli
E. Pino
Žuti karton
32'
Lecco
J. Furlan
Žuti karton
34'
PRO Vercelli
J. Akpa Akpro
Žuti karton
61'
Lecco
G. Pellegrino
Izmena · D. Grassini
61'
Lecco
A. Galeandro
Izmena · A. Alaoui
61'
Lecco
A. Metlika
Izmena · M. R. Frigerio
64'
PRO Vercelli
D. Huiberts
Izmena · A. Sow
67'
Lecco
Izmena
Izmena · M. Rizzo
70'
Lecco
A. Mallamo
Žuti karton
77'
Lecco
A. Mallamo
Izmena · D. Voltan
80'
PRO Vercelli
L. Piran
Izmena · S. Marchetti
80'
PRO Vercelli
E. Pino
Izmena · G. Coppola
80'
PRO Vercelli
A. Burruano
Izmena · N. Ronchi

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · PRO Vercelli

Serie C - Girone A · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Lecco

Serie C - Girone A · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

PRO Vercelli kod kuće · Lecco u gostima · Serie C - Girone A 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,5%
PRO Vercelli 84,2% (19) · Lecco 94,7% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
79,0%
PRO Vercelli 79,0% (19) · Lecco 79,0% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
79,0%
PRO Vercelli 79,0% (19) · Lecco 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,3%
PRO Vercelli 79,0% (19) · Lecco 73,7% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
73,7%
PRO Vercelli 79,0% (19) · Lecco 68,4% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
71,1%
PRO Vercelli 73,7% (19) · Lecco 68,4% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
71,1%
PRO Vercelli 73,7% (19) · Lecco 68,4% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-2
68,4%
PRO Vercelli 68,4% (19) · Lecco 68,4% (19)
Bolji uzorak
TipPRO Vercelli
kod kuće
Lecco
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
89,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
76,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
73,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
71,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
71,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
71,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
65,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
68,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
60,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
60,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
60,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
52,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
60,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
52,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
36,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
36,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
39,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno
X Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
31,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
42,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
29,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
23,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.