Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Rayo Vallecano
2P 1N 2I
13. mesto · 8 bodova
Forma · Espanyol
1P 2N 2I
12. mesto · 8 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 100% / 75% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 0 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Rayo Vallecano 100,0% · Espanyol 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 3
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
2:0
Stadion
Estadio Municipal de Butarque
Grad
Leganes

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Rayo Vallecano
13. mesto · 8 bodova
Espanyol
12. mesto · 8 bodova
Rayo Vallecano je u 6. kolu La Lige na stadionu Municipal de Butarque u Leganesu pobedio Espanyol sa 2:1. Analiziramo ključne momente, statistiku i sastave utakmice.
3'
Rayo Vallecano
Álvaro García
Gol
26'
Rayo Vallecano
Adrià Pedrosa
Gol · Álvaro García
45'
Espanyol
Roger Hinojo
Izmena · Marcos Fernández
45'
Espanyol
Rafel Bauzà
Izmena · Bryan Zaragoza
45'
Espanyol
Gabriel Moscardo
Izmena · Eduardo Expósito Jaén
45+2'
Rayo Vallecano
Unai López
Žuti karton · Foul
54'
Espanyol
Roberto Fernández Jaén
Gol · Francisco Javier Hernandez Coarasa
61'
Rayo Vallecano
Mujaid Sadick
Izmena · Óscar Valentín
61'
Rayo Vallecano
Unai López
Izmena · Gnangoro Bouare
63'
Espanyol
Marcos Fernández
Žuti karton · Foul
67'
Rayo Vallecano
Georgiy Tsitaishvili
Žuti karton · Foul
70'
Rayo Vallecano
Pathé Ciss
Žuti karton · Dissent
74'
Espanyol
Francisco Javier Hernandez Coarasa
Izmena · Álex Calatrava Torrado
76'
Rayo Vallecano
Georgiy Tsitaishvili
Izmena · Francisco Pérez Martínez
76'
Rayo Vallecano
Sergio Camello
Izmena · Alexandre Zurawski
80'
Rayo Vallecano
Gnangoro Bouare
Žuti karton · Foul
84'
Espanyol
Urko Gonzalez
Izmena · Pol Lozano
84'
Rayo Vallecano
Álvaro García
Izmena · Ivan Balliu
90+1'
Rayo Vallecano
Alexandre Zurawski
Žuti karton · Foul
90+8'
Espanyol
Omar El Hilali
Crveni karton · Handball
54%
Ball Possession
46%
16
Total Shots
19
2
Shots on Goal
5
10
Shots off Goal
7
4
Blocked Shots
7
9
Shots insidebox
12
7
Shots outsidebox
7
3
Corner Kicks
5
0
Offsides
2
10
Fouls
15
5
Yellow Cards
1
0
Red Cards
1
3
Goalkeeper Saves
0
449
Total passes
355
370
Passes accurate
283
12
Free Kicks
10

Analiza tipova · Rayo Vallecano

La Liga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Espanyol

La Liga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Rayo Vallecano kod kuće · Espanyol u gostima · La Liga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
Rayo Vallecano 100,0% (3) · Espanyol 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
Rayo Vallecano 100,0% (3) · Espanyol 100,0% (4)
Srednji uzorak
Gost - 1+ gol
100,0%
Rayo Vallecano 100,0% (3) · Espanyol 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Rayo Vallecano 100,0% (3) · Espanyol 100,0% (4)
Srednji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
100,0%
Rayo Vallecano 100,0% (3) · Espanyol 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno
85,7%
Rayo Vallecano 100,0% (3) · Espanyol 75,0% (4)
Srednji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
85,7%
Rayo Vallecano 100,0% (3) · Espanyol 75,0% (4)
Srednji uzorak
Oba tima daju gol - Da
85,7%
Rayo Vallecano 100,0% (3) · Espanyol 75,0% (4)
Srednji uzorak
TipRayo Vallecano
kod kuće
Espanyol
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
100,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
100,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
85,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
71,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
42,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
14,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Rayo Vallecano

Formacija: 4-3-3 · Trener: Beñat San José
Startna postava 11
25E. AuderoG
2A. RațiuD
24F. LejeuneD
15Mujaid SadickD
17Adrià PedrosaD
4Pedro DíazM
6P. CissM
8Unai LópezM
14G. TsitaishviliF
10Sergio CamelloF
18Álvaro GarcíaF
Klupa 12
37Rayane BelidF
20I. BalliuD
36G. BouareM
1Dani CárdenasG
22Pelayo FernándezD
3M. KumbullaD
30Adrián MolinaG
21Fran PérezF
31M. RomanM
23Óscar ValentínM
9AlemãoF
26Marco de las SíasD

Espanyol

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Manolo González
Startna postava 11
13M. DmitrovićG
23O. El HilaliD
5C. RiedelD
6L. CabreraD
21Roger HinojoD
4Urko GonzálezM
20Gabriel MoscardoM
28Javier HernandezM
26Rafel BauzàM
3Q. HartmanM
9Roberto FernándezF
Klupa 12
24T. DolanF
16V. DrkušićD
8Edu ExpósitoM
18Marcos FernándezF
1Ángel FortuñoG
10Pol LozanoM
32J. A. LopezD
11Pere MillaM
14Unai NúñezD
31Llorenç SerredG
15Bryan ZaragozaF
22Álex CalatravaF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 16.09.2026. 3 min čitanja

Rayo Vallecano - Espanyol 2:1, La Liga 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 6. kola španske La Lige za sezonu 2026, ekipa Rayo Vallecano ugostila je na stadionu Municipal de Butarque u Leganesu tim Espanyola. Utakmica je završena pobedom domaćina rezultatom 2:1, uz golove koji su postignuti u prvom i drugom poluvremenu. Ova analiza pruža detaljan pregled ključnih događaja na meču, statističkih pokazatelja kao i formacija i startnih postava obe ekipe.

Tok utakmice

Već u trećem minutu meča Rayo Vallecano je postigao prvi gol preko Álvara Garcíe, koji je uspeo da se dva puta upiše u listu strelaca u istoj minuti. Na 26. minut, Adrià Pedrosa je povećao prednost domaćina, a asistenciju je ostvario Álvaro García. Do kraja prvog poluvremena rezultat je ostao 2:0.

U finišu prvog dela utakmice, tačnije u 45. minutu, Espanyol je izvršio tri izmene: Roger Hinojo je ušao umesto Marcosa Fernándeza, Rafel Bauzà je ušao umesto Bryana Zaragoze, dok je Gabriel Moscardo zamenio Eduarda Expósita Jaéna.

Na 45+2. minut, Unai López iz Rayo Vallecanoa dobio je žuti karton zbog prekršaja. U nastavku igre, u 54. minutu, Roberto Fernández Jaén je smanjio rezultat za Espanyol golom uz asistenciju Francisca Javiera Hernándeza Coarase.

U 61. minutu Rayo Vallecano je izvršio dve izmene: Mujaid Sadick je ušao umesto Óscara Valentína, dok je Unai López zamenio Gnangoro Bouarea. Dva minuta kasnije, Marcos Fernández iz Espanyola dobio je žuti karton zbog prekršaja.

Dalje, žute kartone dobili su Georgiy Tsitaishvili (67. minut) i Pathé Ciss (70. minut) iz Rayo Vallecanoa, oba zbog prekršaja i nesportskog ponašanja. U 74. minutu, Francisco Javier Hernández Coarasa je ušao u igru umesto Álexa Calatrave Torrada za Espanyol, dok su u 76. minutu za domaćine ušli Georgiy Tsitaishvili umesto Francisca Péreza Martíneza i Sergio Camello umesto Alexandre Zurawskog.

U 80. minutu, žuti karton je dobio Gnangoro Bouare iz Rayo Vallecanoa zbog prekršaja. U 84. minutu, za Espanyol je ušao Urko Gonzalez umesto Pol Lozana, dok je za Rayo Vallecano ušao Álvaro García umesto Ivana Balliua.

Na samom kraju utakmice, u 90+1. minutu, Alexandre Zurawski je dobio žuti karton zbog prekršaja. Dodatno, u 90+8. minutu Espanyol je ostao sa igračem manje nakon što je Omar El Hilali isključen crvenim kartonom zbog igranja rukom.

Ključni momenti
  • 3' - Álvaro García postiže dva gola za Rayo Vallecano.
  • 26' - Adrià Pedrosa postiže gol uz asistenciju Álvara Garcíe.
  • 45' - Tri izmene za Espanyol na poluvremenu.
  • 45+2' - Žuti karton za Unai Lópeza (Rayo Vallecano).
  • 54' - Roberto Fernández smanjuje rezultat za Espanyol.
  • 61' - Izmene za obe ekipe.
  • 63', 67', 70', 80', 90+1' - Žuti kartoni za igrače Rayo Vallecano i Espanyol.
  • 90+8' - Crveni karton za Omara El Hilalija (Espanyol).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Espanyol 4-2-3-1 Manolo González
Rayo Vallecano 4-3-3 Beñat San José
Tim Broj Igrač Pozicija
Espanyol13M. DmitrovićG
Espanyol23O. El HilaliD
Espanyol5C. RiedelD
Espanyol6L. CabreraD
Espanyol21Roger HinojoD
Espanyol20Gabriel MoscardoM
Espanyol4Urko GonzálezM
Espanyol26Rafel BauzàM
Espanyol28Javier HernandezM
Espanyol3Q. HartmanM
Espanyol9Roberto FernándezF
Rayo Vallecano25E. AuderoG
Rayo Vallecano2A. RațiuD
Rayo Vallecano24F. LejeuneD
Rayo Vallecano15Mujaid SadickD
Rayo Vallecano17Adrià PedrosaD
Rayo Vallecano4Pedro DíazM
Rayo Vallecano6P. CissM
Rayo Vallecano8Unai LópezM
Rayo Vallecano14G. TsitaishviliF
Rayo Vallecano10Sergio CamelloF
Rayo Vallecano18Álvaro GarcíaF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession54%46%
Blocked Shots47
Corner Kicks35
Fouls1015
Free Kicks1210
Goalkeeper Saves30
Offsides02
Passes accurate371284
Red Cards01
Shots insidebox912
Shots off Goal107
Shots on Goal25
Shots outsidebox77
Total passes450357
Total Shots1619
Yellow Cards51
Zaključak

Utakmica između Rayo Vallecanoa i Espanyola završena je pobedom domaćeg tima sa 2:1, uz rano vođstvo koje su domaći stekli golovima Álvara Garcíe i Adrià Pedrose u prvom poluvremenu. Statistički podaci pokazuju da je Rayo imao nešto više preciznih dodavanja i ukupno pasa, kao i tri odbrane golmana, dok je Espanyol imao više šuteva u okvir gola i blokiranih šuteva. Izmene na obe strane i kartoni, posebno crveni karton za Omar El Hilalija na kraju utakmice, uticali su na dinamiku završnice. Ova analiza se zasniva isključivo na dostupnim podacima i pruža uvid u tok i statistiku utakmice bez dodatnih interpretacija.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.