Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Real Cartagena
0P
3N
2I
4. mesto · 56 bodova
Forma · Bogota FC
1P
3N
1I
8. mesto · 39 bodova
Golovi · Over 1.5
89%
vs
63%
BTTS
61% /
44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
8
— 1 —
1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Real Cartagena 77,8%
· Bogota FC 100,0%
88,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - Quadrangular - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
2:0
Stadion
-
Grad
Cartagena
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
16 / 18
88,9%
Over 1.5
10 / 16
62,5%
13 / 18
72,2%
Over 2.5
4 / 16
25,0%
8 / 18
44,4%
Over 3.5
0 / 16
0,0%
2 / 18
11,1%
Under 1.5
6 / 16
37,5%
5 / 18
27,8%
Under 2.5
12 / 16
75,0%
10 / 18
55,6%
Under 3.5
16 / 16
100,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
8
Real Cartagena pobede
1
Nerešeno
1
Bogota FC pobede
21.08.2026.
Real Cartagena - Bogota FC
Primera B
2:0
18.05.2026.
Bogota FC - Real Cartagena
Primera B
1:2
09.02.2026.
Bogota FC - Real Cartagena
Primera B
0:1
21.07.2025.
Bogota FC - Real Cartagena
Primera B
0:3
09.02.2025.
Real Cartagena - Bogota FC
Primera B
5:0
13.08.2024.
Bogota FC - Real Cartagena
Primera B
0:1
23.02.2024.
Real Cartagena - Bogota FC
Primera B
3:0
21.08.2023.
Real Cartagena - Bogota FC
Primera B
3:3
04.03.2023.
Bogota FC - Real Cartagena
Primera B
0:2
08.10.2022.
Bogota FC - Real Cartagena
Primera B
1:0
Utakmica Real Cartagena - Bogota FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Colombia.
16'
Bogota FC
J. C. Moreno Abadia
Žuti karton
18'
Real Cartagena
F. Montero
Gol
40'
Real Cartagena
A. Escobar
Žuti karton
45'
Real Cartagena
M. Manotas
Gol
46'
Real Cartagena
J. Rodriguez
Izmena · L. Guevara
46'
Bogota FC
R. Jefferson
Izmena · S. Canizalez
46'
Bogota FC
H. Sandoval Lasso
Izmena · C. Mosquera
57'
Bogota FC
B. Cuero
Izmena · A. Alfonso
57'
Bogota FC
B. Castro
Izmena · J. Perez
66'
Real Cartagena
F. Montero
Izmena · J. Nieva
66'
Real Cartagena
J. Herrera
Izmena · C. Paternina
72'
Real Cartagena
A. Escobar
Izmena · C. Florez
73'
Bogota FC
J. Perez
Žuti karton
77'
Bogota FC
A. Gutierrez
Žuti karton
78'
Real Cartagena
J. Aleman
Izmena · L. Yanes
79'
Real Cartagena
L. Yanes
Žuti karton
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Real Cartagena
Primera B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
18 | 10 | 8 | 55,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
18 | 2 | 16 | 11,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
18 | 6 | 12 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
18 | 12 | 6 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
18 | 16 | 2 | 88,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
18 | 8 | 10 | 44,4% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
18 | 2 | 16 | 11,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
18 | 10 | 8 | 55,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
18 | 16 | 2 | 88,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
18 | 13 | 5 | 72,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
18 | 8 | 10 | 44,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
18 | 16 | 2 | 88,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
18 | 13 | 5 | 72,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
18 | 8 | 10 | 44,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
18 | 2 | 16 | 11,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
18 | 10 | 8 | 55,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
18 | 11 | 7 | 61,1% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
18 | 11 | 7 | 61,1% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
18 | 11 | 7 | 61,1% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
18 | 11 | 7 | 61,1% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
18 | 7 | 11 | 38,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
18 | 16 | 2 | 88,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
18 | 13 | 5 | 72,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
18 | 16 | 2 | 88,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
18 | 13 | 5 | 72,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
18 | 15 | 3 | 83,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
18 | 13 | 5 | 72,2% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
18 | 3 | 15 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
18 | 13 | 5 | 72,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
18 | 7 | 11 | 38,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
18 | 3 | 15 | 16,7% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
18 | 3 | 15 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
18 | 3 | 15 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
18 | 10 | 8 | 55,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
18 | 9 | 9 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
18 | 7 | 11 | 38,9% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
18 | 9 | 9 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
18 | 7 | 11 | 38,9% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
18 | 6 | 12 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
18 | 4 | 14 | 22,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
18 | 1 | 17 | 5,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
18 | 1 | 17 | 5,6% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
18 | 1 | 17 | 5,6% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
18 | 1 | 17 | 5,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
18 | 6 | 12 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
18 | 6 | 12 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
18 | 6 | 12 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
18 | 4 | 14 | 22,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
18 | 2 | 16 | 11,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
18 | 9 | 9 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
18 | 12 | 6 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
18 | 9 | 9 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
18 | 4 | 14 | 22,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
18 | 12 | 6 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
18 | 9 | 9 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
18 | 4 | 14 | 22,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
18 | 6 | 12 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
18 | 9 | 9 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
18 | 14 | 4 | 77,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
18 | 9 | 9 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
18 | 5 | 13 | 27,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
18 | 4 | 14 | 22,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
18 | 11 | 7 | 61,1% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
18 | 10 | 8 | 55,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
18 | 10 | 8 | 55,6% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
18 | 8 | 10 | 44,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
18 | 7 | 11 | 38,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
18 | 7 | 11 | 38,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
18 | 7 | 11 | 38,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
18 | 6 | 12 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
18 | 15 | 3 | 83,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
18 | 12 | 6 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
18 | 3 | 15 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
18 | 4 | 14 | 22,2% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
18 | 5 | 13 | 27,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
18 | 3 | 15 | 16,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
18 | 2 | 16 | 11,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
18 | 3 | 15 | 16,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
18 | 2 | 16 | 11,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
18 | 2 | 16 | 11,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
18 | 10 | 8 | 55,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
18 | 14 | 4 | 77,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
18 | 6 | 12 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
18 | 10 | 8 | 55,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
18 | 15 | 3 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
18 | 12 | 6 | 66,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
18 | 11 | 7 | 61,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
18 | 13 | 5 | 72,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
18 | 11 | 7 | 61,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
18 | 3 | 15 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
18 | 5 | 13 | 27,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
18 | 6 | 12 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
18 | 9 | 9 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
18 | 12 | 6 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
18 | 9 | 9 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
18 | 6 | 12 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
18 | 9 | 9 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
18 | 6 | 12 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
18 | 6 | 12 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
18 | 10 | 8 | 55,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
18 | 12 | 6 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
18 | 10 | 8 | 55,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
18 | 11 | 7 | 61,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
18 | 11 | 7 | 61,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
18 | 9 | 9 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
18 | 9 | 9 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
18 | 3 | 15 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
18 | 6 | 12 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
18 | 5 | 13 | 27,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
18 | 5 | 13 | 27,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
18 | 6 | 12 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
18 | 6 | 12 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
18 | 7 | 11 | 38,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
18 | 10 | 8 | 55,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
18 | 9 | 9 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
18 | 8 | 10 | 44,4% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Bogota FC
Primera B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 16 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W16 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 16 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W16 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 16 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 16 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W16 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 16 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W16 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Real Cartagena kod kuće · Bogota FC u gostima · Primera B 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,2%Real Cartagena 77,8% (18) · Bogota FC 100,0% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,2%Real Cartagena 77,8% (18) · Bogota FC 100,0% (16)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
76,5%Real Cartagena 83,3% (18) · Bogota FC 68,8% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
70,6%Real Cartagena 66,7% (18) · Bogota FC 75,0% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,5%Real Cartagena 88,9% (18) · Bogota FC 62,5% (16)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,5%Real Cartagena 88,9% (18) · Bogota FC 62,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
64,7%Real Cartagena 66,7% (18) · Bogota FC 62,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
64,7%Real Cartagena 66,7% (18) · Bogota FC 62,5% (16)
Bolji uzorak
| Tip | Real Cartagena kod kuće | Bogota FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
77,8% uzorak 18 |
100,0% uzorak 16 |
88,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
77,8% uzorak 18 |
100,0% uzorak 16 |
88,2% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
83,3% uzorak 18 |
68,8% uzorak 16 |
76,5% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
66,7% uzorak 18 |
75,0% uzorak 16 |
70,6% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
88,9% uzorak 18 |
62,5% uzorak 16 |
76,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
88,9% uzorak 18 |
62,5% uzorak 16 |
76,5% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
66,7% uzorak 18 |
62,5% uzorak 16 |
64,7% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
66,7% uzorak 18 |
62,5% uzorak 16 |
64,7% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
88,9% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
73,5% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
88,9% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
73,5% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
88,9% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
73,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
72,2% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
64,7% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
61,8% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
61,8% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
100,0% uzorak 16 |
76,5% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
100,0% uzorak 16 |
76,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
100,0% uzorak 16 |
76,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
81,3% uzorak 16 |
67,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
62,5% uzorak 16 |
58,8% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
93,8% uzorak 16 |
70,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
83,3% uzorak 18 |
50,0% uzorak 16 |
67,6% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
72,2% uzorak 18 |
50,0% uzorak 16 |
61,8% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
50,0% uzorak 18 |
68,8% uzorak 16 |
58,8% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 18 |
68,8% uzorak 16 |
58,8% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
50,0% uzorak 16 |
55,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
52,9% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
68,8% uzorak 16 |
55,9% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
50,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
83,3% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
64,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
52,9% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
52,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
52,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
52,9% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
47,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
47,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
44,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
68,8% uzorak 16 |
52,9% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
47,1% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
47,1% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
38,9% uzorak 18 |
50,0% uzorak 16 |
44,1% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
41,2% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
41,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
37,5% uzorak 16 |
41,2% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
37,5% uzorak 16 |
38,2% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
37,5% uzorak 16 |
38,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
62,5% uzorak 16 |
47,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
38,2% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
33,3% uzorak 18 |
37,5% uzorak 16 |
35,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
37,5% uzorak 16 |
35,3% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
44,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
55,6% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
44,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
41,2% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
41,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
35,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
35,3% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
27,8% uzorak 18 |
87,5% uzorak 16 |
55,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
87,5% uzorak 16 |
55,9% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
75,0% uzorak 16 |
50,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
75,0% uzorak 16 |
50,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
41,2% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
50,0% uzorak 16 |
38,2% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
37,5% uzorak 16 |
32,4% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
72,2% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
50,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
72,2% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
50,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
72,2% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
50,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
47,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
66,7% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
47,1% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
44,1% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
44,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
44,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
38,2% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
38,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
35,3% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
32,4% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
29,4% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
29,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
22,2% uzorak 18 |
87,5% uzorak 16 |
52,9% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
22,2% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
32,4% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
22,2% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
23,5% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
35,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
35,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
32,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
32,4% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
29,4% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
29,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
26,5% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
26,5% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
26,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
26,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
26,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
23,5% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
23,5% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
23,5% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
22,2% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
20,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
35,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
35,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
35,3% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
23,5% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
20,6% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
72,2% uzorak 18 |
12,5% uzorak 16 |
44,1% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
72,2% uzorak 18 |
12,5% uzorak 16 |
44,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
12,5% uzorak 16 |
29,4% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
12,5% uzorak 16 |
20,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
12,5% uzorak 16 |
20,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
11,1% uzorak 18 |
56,3% uzorak 16 |
32,4% |
Nerešeno X Ceo meč |
11,1% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
26,5% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
11,1% uzorak 18 |
37,5% uzorak 16 |
23,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
11,1% uzorak 18 |
37,5% uzorak 16 |
23,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
11,1% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
20,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
11,1% uzorak 18 |
31,3% uzorak 16 |
20,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
61,1% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
35,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
29,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
26,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
26,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
26,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
23,5% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
23,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
20,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
17,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
11,1% uzorak 18 |
6,3% uzorak 16 |
8,8% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
5,6% uzorak 18 |
43,8% uzorak 16 |
23,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
5,6% uzorak 18 |
25,0% uzorak 16 |
14,7% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
5,6% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
11,8% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
5,6% uzorak 18 |
18,8% uzorak 16 |
11,8% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
23,5% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
23,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
23,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
44,4% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
23,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
20,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
20,6% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
38,9% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
20,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
17,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
17,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
17,6% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
14,7% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
14,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
27,8% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
14,7% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
22,2% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
11,8% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
22,2% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
11,8% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
8,8% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
8,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
8,8% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
16,7% uzorak 18 |
0,0% uzorak 16 |
8,8% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Real Cartagena
Formacija: - · Trener: Alvaro Hernandez
Startna postava 11
22G. E. Gomez Tovar
26C. Graciano
23R. Lora
24G. Tegue
6A. Escobar
14D. Pino
21J. Rodriguez
17J. Aleman
30J. Herrera
9M. Manotas
10F. Montero
Klupa 9
1A. Montes
8L. Guevara
19J. Moreno
20J. Nieva
28C. Paternina
11L. Yanes
15C. Florez
29F. Tamayo
5J. A. Solarte Espana

Bogota FC
Formacija: -
Startna postava 11
29A. Aguilar
32A. Gutierrez
30F. Moreno
13J. C. Moreno Abadia
16R. Jefferson
6K. Castro
5J. Sanchez
11H. Sandoval Lasso
18B. Cuero
10B. Castro
99D. Castillo
Klupa 7
1J. Osorno
36S. Canizalez
28M. Medina
3S. Diaz
14A. Alfonso
33J. Perez
7C. Mosquera
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
