Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Real Santander
1P 0N 4I
11. mesto · 35 bodova
Forma · Popayan
1P 1N 3I
10. mesto · 36 bodova
Golovi · Over 1.5
69% vs 42%
BTTS 31% / 32% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 4 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 0-1 gol

Real Santander 87,5% · Popayan 84,2%
85,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Villa Concha
Grad
Piedecuesta

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Real Santander
11. mesto · 35 bodova
Popayan
10. mesto · 36 bodova
Utakmica Real Santander - Popayan donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Colombia.
14'
Popayan
L. Perez
Žuti karton
33'
Real Santander
J. Habib
Izmena · J. Ararat
45+2'
Real Santander
F. I. Rivera Mendoza
Žuti karton
45+5'
Real Santander
M. Diaz
Žuti karton
51'
Popayan
J. Jaramillo
Gol
54'
Popayan
J. Ospina
Žuti karton
59'
Real Santander
J. Torres
Izmena · J. Garcia
63'
Popayan
J. Chaverra Palacios
Žuti karton
64'
Popayan
C. Peternina
Žuti karton
65'
Popayan
C. Peternina
Izmena · G. Chara
71'
Real Santander
F. I. Rivera Mendoza
Gol iz penala
73'
Real Santander
H. Salas
Izmena · B. Moreno
73'
Real Santander
Izmena
Izmena · J. D. Guillen Sanchez
78'
Popayan
J. Ospina
Žuti karton
78'
Popayan
J. Ospina
Crveni karton
84'
Real Santander
M. Diaz
Žuti karton
84'
Real Santander
M. Diaz
Crveni karton
87'
Popayan
J. Arcila
Žuti karton
88'
Popayan
J. Monsalve Montoya
Izmena · H. Romana
90'
Real Santander
S. Orejuela
Gol
90'
Popayan
H. Romana
Gol
90+6'
Real Santander
Izmena
Izmena · N. Duran
90+6'
Real Santander
F. I. Rivera Mendoza
Izmena · S. Jimenez

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Real Santander

Primera B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Popayan

Primera B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Real Santander kod kuće · Popayan u gostima · Primera B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 0-1 gol
85,7%
Real Santander 87,5% (16) · Popayan 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,9%
Real Santander 75,0% (16) · Popayan 89,5% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
80,0%
Real Santander 75,0% (16) · Popayan 84,2% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
80,0%
Real Santander 75,0% (16) · Popayan 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
74,3%
Real Santander 75,0% (16) · Popayan 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
74,3%
Real Santander 75,0% (16) · Popayan 73,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
77,1%
Real Santander 68,8% (16) · Popayan 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
74,3%
Real Santander 68,8% (16) · Popayan 79,0% (19)
Bolji uzorak
TipReal Santander
kod kuće
Popayan
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
84,2%
uzorak 19
85,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
89,5%
uzorak 19
82,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
84,2%
uzorak 19
80,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
84,2%
uzorak 19
80,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
73,7%
uzorak 19
74,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
73,7%
uzorak 19
74,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,8%
uzorak 16
84,2%
uzorak 19
77,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
79,0%
uzorak 19
74,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
68,4%
uzorak 19
74,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
68,8%
uzorak 16
68,4%
uzorak 19
68,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
84,2%
uzorak 19
74,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
84,2%
uzorak 19
74,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
79,0%
uzorak 19
71,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
79,0%
uzorak 19
68,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
79,0%
uzorak 19
68,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
63,2%
uzorak 19
57,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
52,6%
uzorak 19
51,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
52,6%
uzorak 19
51,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
47,4%
uzorak 19
62,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
47,4%
uzorak 19
62,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
47,4%
uzorak 19
51,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
47,4%
uzorak 19
48,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
43,8%
uzorak 16
52,6%
uzorak 19
48,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
42,1%
uzorak 19
54,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
42,1%
uzorak 19
54,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
42,1%
uzorak 19
42,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
57,9%
uzorak 19
48,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,4%
uzorak 19
42,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
36,8%
uzorak 19
42,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
36,8%
uzorak 19
42,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,9%
uzorak 19
45,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
57,9%
uzorak 19
45,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,6%
uzorak 19
31,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,6%
uzorak 19
31,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,6%
uzorak 19
31,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,6%
uzorak 19
31,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
47,4%
uzorak 19
37,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
26,3%
uzorak 19
25,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
21,1%
uzorak 19
34,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,1%
uzorak 19
31,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
21,1%
uzorak 19
31,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,1%
uzorak 19
25,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,1%
uzorak 19
25,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,1%
uzorak 19
25,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,1%
uzorak 19
22,9%
Nerešeno
X Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,6%
uzorak 19
25,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
34,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
25,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
25,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
22,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
22,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
22,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
20,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
20,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
20,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
17,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
26,3%
uzorak 19
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
26,3%
uzorak 19
20,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,1%
uzorak 19
17,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12,5%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
14,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12,5%
uzorak 16
15,8%
uzorak 19
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
10,5%
uzorak 19
22,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
10,5%
uzorak 19
22,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
10,5%
uzorak 19
22,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
10,5%
uzorak 19
17,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
10,5%
uzorak 19
17,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
10,5%
uzorak 19
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
14,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
11,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
11,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
11,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
8,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
8,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
8,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
8,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
8,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
5,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,3%
uzorak 19
5,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 19
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.