Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Remo
0P 2N 3I
19. mesto · 25 bodova
Forma · Flamengo
4P 1N 0I
1. mesto · 61 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 87%
BTTS 71% / 60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Remo 92,9% · Flamengo 93,3%
93,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 26
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Mangueirão
Grad
Belem

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Remo
19. mesto · 25 bodova
Flamengo
1. mesto · 61 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Remo pobede
0
Nerešeno
1
Flamengo pobede
20.03.2026.
Flamengo - Remo
Serie A
3:0
Utakmica 26. kola brazilskog Serie A između Remo i Flamenga završena je minimalnom pobedom gostiju rezultatom 1:0. Analiziramo ključne momente, formacije i statistiku meča.
39'
Remo
Antonio Galeano
Žuti karton · Dissent
41'
Flamengo
Giorgian de Arrascaeta
Žuti karton · Foul
48'
Flamengo
Jorge Carrascal
Žuti karton · Dissent
60'
Remo
Glaybson Yago Souza Lisboa
Izmena · Jandir Breno Souza Silva
64'
Flamengo
Jorge Carrascal
Izmena · Bruno Henrique
65'
Flamengo
Samuel Lino
Gol · Giorgian de Arrascaeta
69'
Remo
Ze Ricardo
Izmena · Vitor Bueno
69'
Remo
Gabriel Taliari
Izmena · Alef·Manga
76'
Flamengo
Giorgian de Arrascaeta
Izmena · Erick Pulgar
76'
Flamengo
Pedro
Izmena · Joaquín Freitas
76'
Remo
Marcelo Rodrigues Souza
Žuti karton · Foul
84'
Flamengo
Lucas Paquetá
Izmena · Saúl Ñíguez
84'
Flamengo
Samuel Lino
Izmena · Anthony Valencia
84'
Remo
Patrick Bezerra do Nascimento
Izmena · Gabriel Poveda
84'
Remo
Antonio Galeano
Izmena · Edson Fernando
90+5'
Remo
Edson Fernando
Crveni karton · Abusive Language
36%
Ball Possession
64%
7
Total Shots
21
1
Shots on Goal
5
3
Shots off Goal
10
3
Blocked Shots
6
4
Shots insidebox
14
3
Shots outsidebox
7
7
Corner Kicks
9
1
Offsides
1
9
Fouls
13
2
Yellow Cards
2
1
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
1
359
Total passes
664
287
Passes accurate
599
13
Free Kicks
9

Analiza tipova · Remo

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Flamengo

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Remo kod kuće · Flamengo u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
93,1%
Remo 92,9% (14) · Flamengo 93,3% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
86,2%
Remo 85,7% (14) · Flamengo 86,7% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
86,2%
Remo 85,7% (14) · Flamengo 86,7% (15)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
82,8%
Remo 85,7% (14) · Flamengo 80,0% (15)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
82,8%
Remo 85,7% (14) · Flamengo 80,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
86,2%
Remo 78,6% (14) · Flamengo 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,2%
Remo 78,6% (14) · Flamengo 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,8%
Remo 78,6% (14) · Flamengo 86,7% (15)
Bolji uzorak
TipRemo
kod kuće
Flamengo
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
93,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
86,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
86,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
82,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
82,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
86,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
86,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
82,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
75,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
75,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
75,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
72,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
72,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
72,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
69,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
69,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
72,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
69,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
65,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
65,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
62,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
62,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
65,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
58,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
51,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
48,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
51,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
48,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
48,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
48,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
44,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
44,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
34,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
44,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
41,4%
Nerešeno
X Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
34,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
34,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
34,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
37,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
37,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
27,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
27,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
17,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
17,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
13,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
13,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
10,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
13,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
10,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
10,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
50,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
50,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
6,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Remo

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Leonardo Condé
Startna postava 11
88Marcelo RangelG
79MarcelinhoD
13MarllonD
18D. TchambaD
6MarlonD
14L. PiccoM
8PatrickM
22Yago PikachuM
55Zé RicardoM
21A. GaleanoM
19Gabriel TaliariF
Klupa 12
28José WelisonM
27Zé IvaldoD
4Matheus FelipeD
97IvanG
9Gabriel PovedaF
11Alef MangaF
15Vitor BuenoF
35Edson FernandoM
7Jája SilvaM
26David FranciscoM
77MaykD
2Matheus AlexandreD

Flamengo

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Leonardo Jardim
Startna postava 11
1A. RossiG
22Emerson RoyalD
3Léo OrtizD
4Léo PereiraD
6Ayrton LucasD
20Lucas PaquetáM
21JorginhoM
15J. CarrascalM
10G. de ArrascaetaM
16Samuel LinoM
9PedroF
Klupa 12
42AndrewG
5E. PulgarM
27Bruno HenriqueF
13DaniloD
7Luiz AraújoF
11EvertonF
18N. de la CruzM
8SaúlM
30J. FreitasF
14A. ValenciaF
2G. VarelaD
77Johnny GóesD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 13.09.2026. 3 min čitanja

Remo - Flamengo 0:1, Serie A Brazil, 26. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica 26. kola brazilskog Serie A odigrana je 6. septembra 2026. godine na stadionu Mangueirão u Belemu, gde su snage odmerili domaći tim Remo i gostujući Flamengo. Konačan rezultat bio je 0:1 u korist Flamenga, koji je uspeo da ostvari važnu pobedu na ovom gostovanju.

Tok utakmice

Tok utakmice obeležen je relativno čvrstom igrom sa nekoliko žutih kartona i jednom crvenom karton na samom kraju susreta. Prvi žuti karton dobio je Antonio Galeano iz Remoa u 39. minutu zbog negodovanja, dok je dva minuta kasnije sličan karton dobio Giorgian de Arrascaeta iz Flamenga zbog prekršaja. U 48. minutu žuti karton dobio je i Jorge Carrascal iz Flamenga, takođe zbog negodovanja.

U drugom poluvremenu izvedene su brojne izmene na obe strane, sa ciljem osveženja tima i promene ritma igre. Najvažniji trenutak dogodio se u 65. minutu kada je Samuel Lino postigao jedini gol na utakmici, nakon asistencije Giorgiana de Arrascaete.

Konačno, u sudijskoj nadoknadi od pet minuta, Edson Fernando iz Remoa je dobio crveni karton zbog upotrebe uvredljivog jezika, što je dodatno otežalo situaciju domaćinu u završnici meča.

Ključni momenti
  • 39' - Žuti karton za Antonio Galeano (Remo) zbog negodovanja.
  • 41' - Žuti karton za Giorgiana de Arrascaetu (Flamengo) zbog prekršaja.
  • 48' - Žuti karton za Jorge Carrascala (Flamengo) zbog negodovanja.
  • 60' - Izmena: Glaybson Yago Souza Lisboa ušao u igru umesto Jandir Breno Souza Silva (Remo).
  • 64' - Izmena: Jorge Carrascal ušao u igru umesto Bruno Henrique (Flamengo).
  • 65' - Gol za Flamengo: Samuel Lino, asistirao Giorgian de Arrascaeta.
  • 69' - Izmene za Remo: Ze Ricardo ušao umesto Vitor Bueno, Gabriel Taliari ušao umesto Alef Manga.
  • 76' - Izmene za Flamengo: Erick Pulgar ušao umesto Giorgiana de Arrascaete, Pedro ušao umesto Joaquína Freitasa. Žuti karton za Marcelo Rodrigues Souza (Remo) zbog prekršaja.
  • 84' - Izmene za Flamengo: Lucas Paquetá ušao umesto Saúla Ñígueza, Samuel Lino ušao umesto Anthony Valencie. Izmene za Remo: Patrick Bezerra do Nascimento ušao umesto Gabriela Povede, Antonio Galeano ušao umesto Edsona Fernanda.
  • 90+5' - Crveni karton za Edsona Fernanda (Remo) zbog uvredljivog jezika.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Remo 4-2-3-1 Leonardo Condé
Flamengo 4-2-3-1 Leonardo Jardim
Tim Broj Igrač Pozicija
Remo88Marcelo RangelG
Remo79MarcelinhoD
Remo13MarllonD
Remo18D. TchambaD
Remo6MarlonD
Remo14L. PiccoM
Remo8PatrickM
Remo22Yago PikachuM
Remo55Zé RicardoM
Remo21A. GaleanoM
Remo19Gabriel TaliariF
Flamengo1A. RossiG
Flamengo22Emerson RoyalD
Flamengo3Léo OrtizD
Flamengo4Léo PereiraD
Flamengo6Ayrton LucasD
Flamengo20Lucas PaquetáM
Flamengo21JorginhoM
Flamengo15J. CarrascalM
Flamengo10G. de ArrascaetaM
Flamengo16Samuel LinoM
Flamengo9PedroF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession36%64%
Blocked Shots36
Corner Kicks79
Fouls913
Free Kicks139
Goalkeeper Saves41
Offsides11
Passes accurate287599
Red Cards10
Shots insidebox414
Shots off Goal310
Shots on Goal15
Shots outsidebox37
Total passes359664
Total Shots721
Yellow Cards22
Zaključak

Utakmica između Remoa i Flamenga pokazala je jasnu statističku dominaciju gostiju, naročito u broju preciznih i ukupnih pasa (599 naspram 287 i 664 naspram 359), kao i u ukupnom broju šuteva (21 prema 7). Flamengo je uspeo da iskoristi jednu od svojih prilika u 65. minutu preko Samuela Lina, koji je postigao jedini gol na meču. Domaći tim je imao angažovan nastup, ali je i završio utakmicu sa igračem manje zbog crvenog kartona u sudijskoj nadoknadi. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim statističkim i događajnim podacima, bez dodatnih interpretacija koje nisu podržane činjenicama.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.