Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Richmond Kickers
2P 0N 3I
17. mesto · 26 bodova
Forma · Alta
0P 2N 3I
13. mesto · 34 bodova
Golovi · Over 1.5
73% vs 73%
BTTS 53% / 60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Richmond Kickers 80,0% · Alta 93,3%
86,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Group Stage
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
1:0
Stadion
City Stadium
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Richmond Kickers
17. mesto · 26 bodova
Alta
13. mesto · 34 bodova
Utakmica Richmond Kickers - Alta donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja USL League One, USA.
22'
Richmond Kickers
T. Freeman
Gol
45+4'
Richmond Kickers
T. Freeman
Žuti karton
47'
Alta
I. Aoumaich
Izmena · G. Antwi
48'
Alta
J. Villalobos
Gol · A. Aoumaich
50'
Alta
J. Villalobos
Žuti karton
64'
Richmond Kickers
O. O'Malley
Žuti karton
66'
Richmond Kickers
T. Freeman
Izmena · J. Kirkland
68'
Richmond Kickers
S. Vinberg
Žuti karton
71'
Richmond Kickers
H. Hanson
Izmena · B. Howell
71'
Richmond Kickers
D. Barnathan
Izmena · A. Sasankhah
71'
Alta
A. Aoumaich
Izmena · J. Acuna
75'
Alta
N. Relerford
Žuti karton
75'
Richmond Kickers
J. Kirkland
Gol · M. Bolduc
77'
Richmond Kickers
Y. Fillion
Žuti karton
79'
Richmond Kickers
M. Bolduc
Gol · D. Espinal
80'
Alta
C. Bahena Jr
Izmena · M. Ibarra
81'
Richmond Kickers
Z. Vazquez
Izmena · T. Pannholzer
81'
Richmond Kickers
O. O'Malley
Izmena · A. Amer
81'
Alta
N. Relerford
Izmena · C. Ortiz
81'
Alta
O. Lay
Izmena · S. Ramos
84'
Alta
J. Desdunes
Žuti karton
85'
Richmond Kickers
J. Kirkland
Žuti karton
87'
Alta
J. Acuna
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Richmond Kickers

USL League One · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Alta

USL League One · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno
X Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Richmond Kickers kod kuće · Alta u gostima · USL League One 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
86,7%
Richmond Kickers 80,0% (15) · Alta 93,3% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
83,3%
Richmond Kickers 86,7% (15) · Alta 80,0% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
83,3%
Richmond Kickers 86,7% (15) · Alta 80,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
Richmond Kickers 86,7% (15) · Alta 80,0% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
80,0%
Richmond Kickers 73,3% (15) · Alta 86,7% (15)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
76,7%
Richmond Kickers 80,0% (15) · Alta 73,3% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
73,3%
Richmond Kickers 73,3% (15) · Alta 73,3% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
73,3%
Richmond Kickers 73,3% (15) · Alta 73,3% (15)
Bolji uzorak
TipRichmond Kickers
kod kuće
Alta
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
86,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
86,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
83,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
86,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
83,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
80,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
76,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
73,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
73,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
73,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
73,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
80,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
73,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
73,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
70,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
70,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
70,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
66,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
66,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
63,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
63,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
63,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
63,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
56,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
56,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
53,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
53,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
56,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
56,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
46,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
60,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
60,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
60,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
56,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
56,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
56,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
56,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
53,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
53,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
53,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
53,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
46,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
46,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
53,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
50,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
46,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
46,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
46,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
46,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
43,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
43,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
40,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
46,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
43,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
36,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
36,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
43,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
40,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
40,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
36,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
36,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
46,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
30,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
30,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
30,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
30,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
30,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
23,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
30,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
26,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
23,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
23,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
16,7%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
13,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
6,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
13,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
6,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
6,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.