Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Rubio NU
1P
2N
2I
10. mesto · 13 bodova
Forma · Sportivo Ameliano
1P
2N
2I
8. mesto · 18 bodova
Golovi · Over 1.5
57%
vs
86%
BTTS
57% /
86% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1
— 1 —
3
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Rubio NU 100,0%
· Sportivo Ameliano 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
La Arboleda
Grad
Asuncion
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
4 / 7
57,1%
Over 1.5
6 / 7
85,7%
3 / 7
42,9%
Over 2.5
2 / 7
28,6%
3 / 7
42,9%
Over 3.5
0 / 7
0,0%
3 / 7
42,9%
Under 1.5
1 / 7
14,3%
4 / 7
57,1%
Under 2.5
5 / 7
71,4%
4 / 7
57,1%
Under 3.5
7 / 7
100,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 5 završenih utakmica
1
Rubio NU pobede
1
Nerešeno
3
Sportivo Ameliano pobede
06.10.2026.
Sportivo Ameliano - Rubio NU
Division Profesional - Clausura
1:2
24.03.2026.
Rubio NU - Sportivo Ameliano
Division Profesional - Apertura
1:2
26.01.2026.
Sportivo Ameliano - Rubio NU
Division Profesional - Apertura
2:2
17.10.2021.
Rubio NU - Sportivo Ameliano
Division Intermedia
0:1
05.07.2021.
Sportivo Ameliano - Rubio NU
Division Intermedia
1:0
Utakmica Rubio NU - Sportivo Ameliano donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Clausura, Paraguay.
37'
Rubio NU
M. Acosta
Gol · W. Mendieta
55'
Sportivo Ameliano
F. Vera
Izmena · L. Ayala
55'
Sportivo Ameliano
M. Benitez
Izmena · A. Paredes
55'
Sportivo Ameliano
A. Contrera
Izmena · R. Cabral
61'
Rubio NU
R. Ruiz Diaz
Izmena · O. Alfonso
61'
Rubio NU
W. Mendieta
Izmena · S. Fretes
68'
Sportivo Ameliano
C. Ocampos
Izmena · R. Torales
76'
Rubio NU
C. Nunez
Izmena · L. Gomez
76'
Rubio NU
M. Acosta
Izmena · E. Alfonso
83'
Sportivo Ameliano
F. Franco
Izmena · L. Bruno
86'
Rubio NU
E. Perez
Izmena · M. Roldan
88'
Rubio NU
Rodrigo Rojas
Žuti karton · Foul
90'
Sportivo Ameliano
E. Moreira
Gol · L. Bruno
90+2'
Rubio NU
Mauricio Roldán
Žuti karton · Foul
43%
Ball Possession
57%
14
Total Shots
9
4
Shots on Goal
3
4
Shots off Goal
3
6
Blocked Shots
3
10
Shots insidebox
5
4
Shots outsidebox
4
8
Corner Kicks
5
0
Offsides
3
10
Fouls
4
2
Yellow Cards
0
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
3
339
Total passes
465
273
Passes accurate
400
81%
Passes %
86%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Rubio NU
Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Sportivo Ameliano
Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Rubio NU kod kuće · Sportivo Ameliano u gostima · Division Profesional - Clausura 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%Rubio NU 100,0% (7) · Sportivo Ameliano 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%Rubio NU 85,7% (7) · Sportivo Ameliano 85,7% (7)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
85,7%Rubio NU 85,7% (7) · Sportivo Ameliano 85,7% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
85,7%Rubio NU 71,4% (7) · Sportivo Ameliano 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
85,7%Rubio NU 71,4% (7) · Sportivo Ameliano 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%Rubio NU 71,4% (7) · Sportivo Ameliano 100,0% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
85,7%Rubio NU 71,4% (7) · Sportivo Ameliano 100,0% (7)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
85,7%Rubio NU 71,4% (7) · Sportivo Ameliano 100,0% (7)
Bolji uzorak
| Tip | Rubio NU kod kuće | Sportivo Ameliano u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
100,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
85,7% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
85,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
85,7% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
85,7% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
85,7% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
85,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
85,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
85,7% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
85,7% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
78,6% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
78,6% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
78,6% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
78,6% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
78,6% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
78,6% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
64,3% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
64,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
64,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
71,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
71,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
64,3% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
57,1% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
57,1% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
14,3% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
0,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
0,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Rubio NU
Formacija: 4-4-2 · Trener: Felipe Gimenez
Startna postava 11
22Carlos ServínG
13Victor CabañasD
3Javier FleitasD
5Pedro AlvarezD
36Carlos GimenezD
18Marcelo AcostaM
8Rodrigo RojasM
15Cristian NúñezM
10William MendietaM
9Rodrigo Ruiz DíazF
40Estiven PérezF
Klupa 12
29Octavio AlfonsoF
26Sergio FretesM
24Lucas PeraltaD
7Elías AlfonsoM
11Mauricio RoldánF
1Tomás CanterosG
14Mariano RamosD
6Jose Diaz LopezM
27Alan LedesmaM
20Aaron PaezF
30Mauricio De CarvalhoF
19Maximiliano GarroneD

Sportivo Ameliano
Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Roberto Nanni
Startna postava 11
35Angel SanchezG
21Fabián FrancoD
26Julio GonzalezD
22Andrea FalabellaD
34Miguel BenítezD
8Estivel MoreiraM
7Fredy VeraM
40Alberto ContreraM
20Valentín LarraldeM
18Luis OrtizM
9Cristhian OcamposF
Klupa 12
19Abel ParedesD
30Raúl CabralM
24Luis AyalaM
17Richard ToralesF
25Bruno LópezF
23Miguel MartínezG
5Hugo BenitezD
32Marcelo CamargoM
6Jonathan Benitez BenitezM
15Walter RodríguezM
16Carlos FaveroF
14Edgar Raul Paez ToralesF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
