Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · San Martin Tucuman
2P
1N
2I
10. mesto · 43 bodova
Forma · Atlanta
4P
1N
0I
3. mesto · 58 bodova
Golovi · Over 1.5
69%
vs
63%
BTTS
44% /
44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 2 —
3
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
San Martin Tucuman 93,8%
· Atlanta 93,8%
93,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio La Ciudadela
Grad
Tucuman
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
11 / 16
68,8%
Over 1.5
10 / 16
62,5%
6 / 16
37,5%
Over 2.5
7 / 16
43,8%
2 / 16
12,5%
Over 3.5
3 / 16
18,8%
5 / 16
31,3%
Under 1.5
6 / 16
37,5%
10 / 16
62,5%
Under 2.5
9 / 16
56,3%
14 / 16
87,5%
Under 3.5
13 / 16
81,3%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 7 završenih utakmica
2
San Martin Tucuman pobede
2
Nerešeno
3
Atlanta pobede
11.10.2026.
Atlanta - San Martin Tucuman
Primera Nacional
1:0
15.09.2025.
San Martin Tucuman - Atlanta
Primera Nacional
4:0
11.05.2025.
Atlanta - San Martin Tucuman
Primera Nacional
3:1
23.07.2022.
San Martin Tucuman - Atlanta
Primera Nacional
0:0
18.08.2021.
San Martin Tucuman - Atlanta
Primera Nacional
3:0
04.04.2021.
Atlanta - San Martin Tucuman
Primera Nacional
2:1
17.01.2021.
Atlanta - San Martin Tucuman
Primera Nacional
2:2
Utakmica San Martin Tucuman - Atlanta donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera Nacional, Argentina.
10'
San Martin Tucuman
A. Cisnero
Izmena · L. Ferreyra
22'
Atlanta
A. Quintana
Žuti karton
45'
San Martin Tucuman
S. Brinone
Žuti karton
45+2'
San Martin Tucuman
D. Diellos
Žuti karton
45+2'
Atlanta
J. Puch
Žuti karton
59'
Atlanta
J. Puch
Gol · L. Fedele
61'
Atlanta
N. Previtali
Žuti karton
63'
Atlanta
F. Alvarez
Izmena · B. Rivero
69'
San Martin Tucuman
L. Arfaras
Izmena · B. Borasi
69'
Atlanta
J. Puch
Izmena · I. Rodriguez
69'
Atlanta
A. Quintana
Izmena · F. Castro
70'
San Martin Tucuman
Izmena
Izmena · G. Rodriguez
70'
San Martin Tucuman
T. Penalba
Izmena · F. Pons
74'
San Martin Tucuman
J. Juarez
Žuti karton
75'
San Martin Tucuman
Žuti karton
Žuti karton
77'
Atlanta
L. Fedele
Izmena · M. Ibarra
80'
San Martin Tucuman
J. Juarez
Izmena · V. Salazar
90'
San Martin Tucuman
Žuti karton
Žuti karton
90'
San Martin Tucuman
D. Diellos
Žuti karton
90'
San Martin Tucuman
D. Diellos
Crveni karton
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · San Martin Tucuman
Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Atlanta
Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
San Martin Tucuman kod kuće · Atlanta u gostima · Primera Nacional 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,8%San Martin Tucuman 93,8% (16) · Atlanta 93,8% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,4%San Martin Tucuman 87,5% (16) · Atlanta 81,3% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,4%San Martin Tucuman 87,5% (16) · Atlanta 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,4%San Martin Tucuman 87,5% (16) · Atlanta 81,3% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
81,3%San Martin Tucuman 87,5% (16) · Atlanta 75,0% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
78,1%San Martin Tucuman 81,3% (16) · Atlanta 75,0% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
78,1%San Martin Tucuman 81,3% (16) · Atlanta 75,0% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
75,0%San Martin Tucuman 75,0% (16) · Atlanta 75,0% (16)
Bolji uzorak
| Tip | San Martin Tucuman kod kuće | Atlanta u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
93,8% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
93,8% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
84,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
84,4% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
87,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
84,4% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
81,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
78,1% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
78,1% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
75,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
75,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
68,8% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
71,9% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
68,8% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
71,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
68,8% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
68,8% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
65,6% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
65,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
71,9% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
62,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
59,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
56,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
56,3% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
68,8% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
59,4% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
50,0% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
53,1% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
50,0% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
53,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
53,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
53,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
53,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
56,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
50,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
46,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
46,9% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
46,9% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
50,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
50,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
40,6% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
40,6% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
40,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
40,6% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
40,6% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
40,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
40,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
40,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
40,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
40,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
37,5% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
34,4% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
34,4% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
34,4% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
31,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
31,3% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
31,3% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
25,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
25,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
28,1% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
25,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
25,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Nerešeno X Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
31,3% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
28,1% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
28,1% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
25,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
18,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
15,6% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
15,6% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
15,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
15,6% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
15,6% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
15,6% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
6,3% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

San Martin Tucuman
Formacija: - · Trener: Andres Yllana
Startna postava 11
1D. Sand
4J. Juarez
2T. Penalba
6E. Parnisari
3L. Diarte
8S. Brinone
5G. Rodriguez
10N. Castro
11A. Cisnero
7L. Arfaras
9D. Diellos
Klupa 9
12N. Manganelli
14N. Gallardo
15E. Lopez
16B. Borasi
17V. Salazar
18L. Ferreyra
19G. Rodriguez
20F. Pons
13M. Rios

Atlanta
Formacija: - · Trener: Cristian Pellerano
Startna postava 11
1F. Rago
4M. Garcia
2R. Moreira
6T. Rojas
3D. Arguello
8T. Castro Ponce
5N. Previtali
10J. Puch
7F. Alvarez
9A. Quintana
11L. Fedele
Klupa 9
12L. Lopez Kaleniuk
13L. Galeano
14P. Ostachuk
15B. Rivero
16G. Mendoza
17M. Ibarra
18R. Sosa
19I. Rodriguez
20F. Castro
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
