Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · San Telmo
3P
0N
2I
12. mesto · 37 bodova
Forma · Ciudad de Bolívar
3P
1N
1I
7. mesto · 48 bodova
Golovi · Over 1.5
56%
vs
44%
BTTS
31% /
31% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 0 —
1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
San Telmo 93,8%
· Ciudad de Bolívar 93,8%
93,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Osvaldo Baletto
Grad
Dock Sud
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
9 / 16
56,3%
Over 1.5
7 / 16
43,8%
6 / 16
37,5%
Over 2.5
3 / 16
18,8%
5 / 16
31,3%
Over 3.5
2 / 16
12,5%
7 / 16
43,8%
Under 1.5
9 / 16
56,3%
10 / 16
62,5%
Under 2.5
13 / 16
81,3%
11 / 16
68,8%
Under 3.5
14 / 16
87,5%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 1 završenih utakmica
0
San Telmo pobede
0
Nerešeno
1
Ciudad de Bolívar pobede
12.10.2026.
Ciudad de Bolívar - San Telmo
Primera Nacional
1:0
Utakmica San Telmo - Ciudad de Bolívar donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera Nacional, Argentina.
5'
San Telmo
E. Diaz
Izmena · J. Motroni
5'
San Telmo
E. Diaz
Izmena · J. Motroni
39'
San Telmo
F. Roncaglia
Izmena · M. Gonzalez
39'
San Telmo
F. Roncaglia
Izmena · M. Gonzalez
46'
San Telmo
I. Larthirigoyen
Izmena · M. Batallini
46'
San Telmo
I. Larthirigoyen
Izmena · M. Batallini
57'
San Telmo
M. I. Ledesma
Žuti karton
57'
San Telmo
M. I. Ledesma
Žuti karton
61'
Ciudad de Bolívar
K. Caraballo
Gol · A. Paredes
61'
Ciudad de Bolívar
K. Caraballo
Gol · A. Paredes
64'
Ciudad de Bolívar
A. Gonzalez
Izmena · M. Gutierrez
64'
Ciudad de Bolívar
A. Gonzalez
Izmena · M. Gutierrez
72'
Ciudad de Bolívar
F. Mucignat
Žuti karton
72'
Ciudad de Bolívar
F. Mucignat
Žuti karton
73'
San Telmo
J. Porto
Izmena · M. Salerno
73'
San Telmo
J. Porto
Izmena · M. Salerno
73'
San Telmo
M. I. Ledesma
Izmena · E. Peralta
73'
San Telmo
M. I. Ledesma
Izmena · E. Peralta
76'
Ciudad de Bolívar
T. Fernandez
Izmena · A. Carrion
76'
Ciudad de Bolívar
T. Fernandez
Izmena · A. Carrion
77'
Ciudad de Bolívar
G. Sanchez
Izmena · T. Rodriguez
77'
Ciudad de Bolívar
G. Sanchez
Izmena · T. Rodriguez
85'
Ciudad de Bolívar
T. Rodriguez
Žuti karton
85'
Ciudad de Bolívar
T. Rodriguez
Žuti karton
86'
Ciudad de Bolívar
K. Caraballo
Izmena · J. Maciel
86'
Ciudad de Bolívar
K. Caraballo
Izmena · J. Maciel
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · San Telmo
Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Ciudad de Bolívar
Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
San Telmo kod kuće · Ciudad de Bolívar u gostima · Primera Nacional 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
93,8%San Telmo 93,8% (16) · Ciudad de Bolívar 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,6%San Telmo 87,5% (16) · Ciudad de Bolívar 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
84,4%San Telmo 81,3% (16) · Ciudad de Bolívar 87,5% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
81,3%San Telmo 75,0% (16) · Ciudad de Bolívar 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
75,0%San Telmo 75,0% (16) · Ciudad de Bolívar 75,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
75,0%San Telmo 75,0% (16) · Ciudad de Bolívar 75,0% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
81,3%San Telmo 68,8% (16) · Ciudad de Bolívar 93,8% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,1%San Telmo 68,8% (16) · Ciudad de Bolívar 87,5% (16)
Bolji uzorak
| Tip | San Telmo kod kuće | Ciudad de Bolívar u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
93,8% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
93,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
90,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
84,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
81,3% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
75,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
75,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
81,3% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
78,1% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
78,1% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
71,9% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
68,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
68,8% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
75,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
75,0% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
71,9% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
71,9% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
68,8% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
68,8% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
65,6% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
65,6% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
68,8% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
65,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
62,5% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
59,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
56,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
62,5% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
50,0% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
56,3% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
53,1% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
50,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
50,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
46,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
46,9% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
43,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
43,8% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
43,8% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
40,6% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
40,6% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
40,6% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
43,8% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
40,6% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
37,5% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
34,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
34,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
34,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
34,4% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
31,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
31,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
25,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
31,3% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
28,1% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
28,1% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
28,1% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
28,1% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
25,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
25,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
21,9% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
21,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
21,9% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
21,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
25,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
25,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
25,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
21,9% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
21,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
21,9% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
21,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
21,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
21,9% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
18,8% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
18,8% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
15,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
15,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
15,6% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
9,4% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
6,3% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

San Telmo
Formacija: -
Startna postava 11
1J. C. Enrico
4F. Roncaglia
2L. Pollacchi
6E. Diaz
3R. Gamarra
5E. Britez
8R. Uriburu
7J. Porto
10M. I. Ledesma
11I. Larthirigoyen
9F. Tisera
Klupa 9
12G. Ratalin
13J. Motroni
14M. Laba
15I. Pardo
16M. Gonzalez
17M. Salerno
18E. Peralta
19M. Batallini
20J. Zurbriggen

Ciudad de Bolívar
Formacija: - · Trener: Diego Funes
Startna postava 11
1A. Rufinetti
4T. Fernandez
2E. Navarro
6E. Martinez
3A. Paredes
5A. Diaz
8N. Yeri
7G. Sanchez
10A. Gonzalez
11F. Mucignat
9K. Caraballo
Klupa 9
14A. Carrion
13J. Chacon
16A. Diaz
18M. Gutierrez
20J. Maciel
17T. Rodriguez
15E. Romero
12L. Ruiz
19M. Sotelo
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
