Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Santa Fe
2P 1N 2I
7. mesto · 31 bodova
Forma · Atletico Nacional
1P 2N 2I
3. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
59% vs 73%
BTTS 44% / 65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 3 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Santa Fe 92,6% · Atletico Nacional 88,5%
90,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 26
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
2:2
Stadion
Estadio Nemesio Camacho El Campín
Grad
Bogotá, D.C.

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Santa Fe
7. mesto · 31 bodova
Atletico Nacional
3. mesto · 37 bodova
Utakmica Santa Fe - Atletico Nacional donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera A, Colombia.
15'
Santa Fe
H. Rodallega
Gol iz penala
19'
Santa Fe
H. Rodallega
Žuti karton
19'
Atletico Nacional
E. Cardona
Žuti karton
25'
Atletico Nacional
E. Cardona
Gol iz penala
32'
Atletico Nacional
K. Viveros
Gol
37'
Santa Fe
O. Fernandez
Gol
39'
Santa Fe
E. Olivera
Žuti karton
45+5'
Atletico Nacional
K. Viveros
VAR
60'
Santa Fe
H. Mosquera
Izmena · J. Ararat
61'
Santa Fe
J. Angulo
Izmena · C. Mafla
61'
Atletico Nacional
S. Guzman
Izmena · M. Uribe
61'
Atletico Nacional
A. Roman
Izmena · C. Uribe
69'
Atletico Nacional
K. Viveros
Žuti karton
80'
Santa Fe
E. Perlaza
Izmena · Y. A. Perlaza Perea
81'
Atletico Nacional
A. Morelos
Izmena · F. A. Gil Mosquera
86'
Santa Fe
A. Zapata
Izmena · L. Rios
90'
Santa Fe
D. Torres
Žuti karton
90+2'
Santa Fe
E. Murillo
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Santa Fe

Primera A · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
27 12 15 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
27 8 19 29,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27 7 20 25,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
27 20 7 74,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
27 19 8 70,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
27 15 12 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
27 11 16 40,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
27 15 12 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
27 24 3 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
27 16 11 59,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
27 12 15 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
27 3 24 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
27 16 11 59,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
27 12 15 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
27 3 24 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
27 11 16 40,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
27 15 12 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
27 24 3 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
27 12 15 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
27 10 17 37,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
27 10 17 37,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
27 13 14 48,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
27 12 15 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
27 15 12 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
27 19 8 70,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
27 16 11 59,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
27 8 19 29,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
27 16 11 59,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
27 8 19 29,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
27 20 7 74,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
27 9 18 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
27 3 24 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
27 14 13 51,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
27 7 20 25,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
27 1 26 3,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
27 13 14 48,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
27 7 20 25,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
27 8 19 29,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
27 4 23 14,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
27 6 21 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
27 1 26 3,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
27 12 15 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
27 8 19 29,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
27 6 21 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
27 8 19 29,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
27 6 21 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
27 4 23 14,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
27 8 19 29,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
27 7 20 25,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
27 3 24 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
27 3 24 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
27 5 22 18,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27 7 20 25,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27 5 22 18,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27 5 22 18,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27 5 22 18,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27 5 22 18,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
27 5 22 18,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
27 2 25 7,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
27 21 6 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
27 14 13 51,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
27 6 21 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
27 2 25 7,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
27 14 13 51,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
27 6 21 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
27 2 25 7,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
27 13 14 48,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
27 21 6 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
27 25 2 92,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
27 11 16 40,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
27 8 19 29,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
27 8 19 29,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
27 15 12 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
27 11 16 40,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
27 11 16 40,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
27 7 20 25,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
27 10 17 37,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
27 8 19 29,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
27 8 19 29,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
27 6 21 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
27 13 14 48,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
27 11 16 40,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Atletico Nacional

Primera A · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
26 8 18 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
26 11 15 42,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
26 7 19 26,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
26 19 7 73,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
26 15 11 57,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
26 18 8 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
26 7 19 26,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
26 11 15 42,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
26 19 7 73,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
26 19 7 73,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
26 15 11 57,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
26 7 19 26,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
26 4 22 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
26 19 7 73,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
26 15 11 57,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
26 7 19 26,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
26 7 19 26,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
26 11 15 42,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
26 19 7 73,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
26 17 9 65,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
26 14 12 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
26 14 12 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
26 8 18 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
26 17 9 65,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
26 9 17 34,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
26 17 9 65,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
26 19 7 73,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
26 9 17 34,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
26 19 7 73,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
26 9 17 34,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
26 19 7 73,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
26 10 16 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
26 3 23 11,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
26 19 7 73,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
26 11 15 42,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
26 4 22 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
26 7 19 26,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
26 7 19 26,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26 7 19 26,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26 1 25 3,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
26 4 22 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
26 3 23 11,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
26 8 18 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26 7 19 26,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26 6 20 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26 7 19 26,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26 6 20 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26 6 20 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
26 2 24 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26 8 18 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26 6 20 23,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26 6 20 23,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
26 5 21 19,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
26 7 19 26,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26 6 20 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26 6 20 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26 6 20 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26 6 20 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
26 5 21 19,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26 2 24 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
26 16 10 61,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
26 16 10 61,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
26 10 16 38,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
26 3 23 11,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
26 16 10 61,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
26 10 16 38,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
26 3 23 11,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
26 10 16 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
26 16 10 61,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
26 23 3 88,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26 10 16 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
26 8 18 30,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26 8 18 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
26 14 12 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
26 13 13 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
26 13 13 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26 9 17 34,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
26 13 13 50,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
26 12 14 46,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
26 12 14 46,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
26 9 17 34,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
26 13 13 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
26 12 14 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Santa Fe kod kuće · Atletico Nacional u gostima · Primera A 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,6%
Santa Fe 92,6% (27) · Atletico Nacional 88,5% (26)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,1%
Santa Fe 88,9% (27) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,1%
Santa Fe 88,9% (27) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
73,6%
Santa Fe 74,1% (27) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,6%
Santa Fe 74,1% (27) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
67,9%
Santa Fe 70,4% (27) · Atletico Nacional 65,4% (26)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
69,8%
Santa Fe 77,8% (27) · Atletico Nacional 61,5% (26)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
69,8%
Santa Fe 77,8% (27) · Atletico Nacional 61,5% (26)
Bolji uzorak
TipSanta Fe
kod kuće
Atletico Nacional
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
92,6%
uzorak 27
88,5%
uzorak 26
90,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
88,9%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
81,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
88,9%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
81,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
74,1%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
73,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
74,1%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
73,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
70,4%
uzorak 27
65,4%
uzorak 26
67,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
77,8%
uzorak 27
61,5%
uzorak 26
69,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 27
61,5%
uzorak 26
69,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
59,3%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
66,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
59,3%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
66,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
59,3%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
66,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
59,3%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
66,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,4%
uzorak 27
57,7%
uzorak 26
64,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
55,6%
uzorak 27
69,2%
uzorak 26
62,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 27
53,9%
uzorak 26
54,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
51,9%
uzorak 27
73,1%
uzorak 26
62,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
51,9%
uzorak 27
61,5%
uzorak 26
56,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
51,9%
uzorak 27
61,5%
uzorak 26
56,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
48,2%
uzorak 27
50,0%
uzorak 26
49,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 27
65,4%
uzorak 26
54,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
44,4%
uzorak 27
65,4%
uzorak 26
54,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 27
57,7%
uzorak 26
50,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 27
57,7%
uzorak 26
50,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 27
42,3%
uzorak 26
49,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 27
42,3%
uzorak 26
49,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
40,7%
uzorak 27
50,0%
uzorak 26
45,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
40,7%
uzorak 27
50,0%
uzorak 26
45,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
40,7%
uzorak 27
46,2%
uzorak 26
43,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
48,2%
uzorak 27
38,5%
uzorak 26
43,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,7%
uzorak 27
38,5%
uzorak 26
39,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
37,0%
uzorak 27
53,9%
uzorak 26
45,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
37,0%
uzorak 27
53,9%
uzorak 26
45,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
37,0%
uzorak 27
50,0%
uzorak 26
43,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
55,6%
uzorak 27
34,6%
uzorak 26
45,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 27
38,5%
uzorak 26
35,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
48,2%
uzorak 27
30,8%
uzorak 26
39,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
44,4%
uzorak 27
30,8%
uzorak 26
37,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 27
30,8%
uzorak 26
37,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
29,6%
uzorak 27
46,2%
uzorak 26
37,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
29,6%
uzorak 27
46,2%
uzorak 26
37,7%
Nerešeno
X Ceo meč
29,6%
uzorak 27
42,3%
uzorak 26
35,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
29,6%
uzorak 27
34,6%
uzorak 26
32,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
29,6%
uzorak 27
34,6%
uzorak 26
32,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
29,6%
uzorak 27
30,8%
uzorak 26
30,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
29,6%
uzorak 27
30,8%
uzorak 26
30,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
48,2%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
37,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,7%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
34,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,7%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
34,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
29,6%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
28,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
29,6%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
28,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
29,6%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
28,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,9%
uzorak 27
42,3%
uzorak 26
34,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,9%
uzorak 27
34,6%
uzorak 26
30,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,9%
uzorak 27
30,8%
uzorak 26
28,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,9%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
26,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,9%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
26,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,9%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
26,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 27
38,5%
uzorak 26
30,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 27
38,5%
uzorak 26
30,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 27
34,6%
uzorak 26
28,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
22,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
22,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,5%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
20,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,5%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
20,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,5%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
20,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,5%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
20,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18,5%
uzorak 27
19,2%
uzorak 26
18,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18,5%
uzorak 27
19,2%
uzorak 26
18,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 27
15,4%
uzorak 26
18,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,8%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
18,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
18,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 27
26,9%
uzorak 26
18,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
17,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 27
23,1%
uzorak 26
17,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 27
11,5%
uzorak 26
11,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
29,6%
uzorak 27
7,7%
uzorak 26
18,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7,4%
uzorak 27
11,5%
uzorak 26
9,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7,4%
uzorak 27
11,5%
uzorak 26
9,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,4%
uzorak 27
7,7%
uzorak 26
7,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,8%
uzorak 27
3,9%
uzorak 26
9,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3,7%
uzorak 27
15,4%
uzorak 26
9,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3,7%
uzorak 27
15,4%
uzorak 26
9,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3,7%
uzorak 27
11,5%
uzorak 26
7,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.