Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:3
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Santos
1P 3N 1I
8. mesto · 47 bodova
Forma · Fluminense
2P 0N 3I
4. mesto · 54 bodova
Golovi · Over 1.5
88% vs 87%
BTTS 63% / 73% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 4 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Santos 87,5% · Fluminense 86,7%
87,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 12
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:3
Poluvreme
1:1
Stadion
Estádio Urbano Caldeira
Grad
Santos

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Santos
8. mesto · 47 bodova
Fluminense
4. mesto · 54 bodova
Utakmica Santos - Fluminense donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie A, Brazil.
9'
Santos
Gabriel Barbosa
Gol
20'
Santos
Igor Vinícius
Žuti karton · Foul
24'
Fluminense
J. Savarino
Gol · R. Castillo
25'
Santos
Gustavo Henrique Pereira
Žuti karton · Foul
33'
Santos
Gabriel Barbosa
Žuti karton · Argument
33'
Fluminense
Facundo Bernal
Žuti karton · Foul
45+4'
Fluminense
Alisson
Žuti karton · Foul
46'
Santos
Moises
Izmena · Rafael Gonzaga
57'
Santos
A. Barreal
Gol · Gabriel Barbosa
58'
Fluminense
Alisson
Izmena · John Kennedy
60'
Fluminense
R. Castillo
Gol · Guga
61'
Santos
A. Barreal
Izmena · L. Diaz
65'
Santos
Lucas Veríssimo
Žuti karton · Foul
80'
Fluminense
F. Bernal
Izmena · Otavio
80'
Fluminense
J. Savarino
Izmena · Riquelme Felipe
81'
Santos
Gustavo Henrique
Izmena · B. Rollheiser
86'
Fluminense
John Kennedy
Gol · Guga
87'
Fluminense
R. Castillo
Izmena · PH Ganso
87'
Fluminense
K. Serna
Izmena · Rene
88'
Santos
Luan Peres
Žuti karton · Foul
89'
Santos
Gabriel Bontempo
Izmena · Thaciano
90+3'
Fluminense
Otávio
Žuti karton · Persistent fouling
47%
Ball Possession
53%
7
Total Shots
10
4
Shots on Goal
3
1
Shots off Goal
6
2
Blocked Shots
1
6
Shots insidebox
4
1
Shots outsidebox
6
6
Corner Kicks
4
1
Offsides
2
13
Fouls
14
5
Yellow Cards
3
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
2
444
Total passes
502
377
Passes accurate
431
85%
Passes %
86%
1.30
expected_goals
0.64
-0.06
goals_prevented
-0.06

Analiza tipova · Santos

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Fluminense

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Santos kod kuće · Fluminense u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
87,1%
Santos 87,5% (16) · Fluminense 86,7% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,1%
Santos 87,5% (16) · Fluminense 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,1%
Santos 81,3% (16) · Fluminense 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,6%
Santos 75,0% (16) · Fluminense 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,6%
Santos 75,0% (16) · Fluminense 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
77,4%
Santos 75,0% (16) · Fluminense 80,0% (15)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
77,4%
Santos 75,0% (16) · Fluminense 80,0% (15)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
77,4%
Santos 75,0% (16) · Fluminense 80,0% (15)
Bolji uzorak
TipSantos
kod kuće
Fluminense
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
87,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
87,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
93,3%
uzorak 15
87,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
80,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
80,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
77,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
77,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
77,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
83,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
77,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
77,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
77,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
74,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
74,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
74,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
74,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
74,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
74,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
71,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
67,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
62,5%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
67,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
64,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
64,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
67,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
56,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
64,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
58,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
64,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
64,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
64,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
61,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
58,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
58,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
58,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
54,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
54,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
54,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
58,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
51,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
54,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
54,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
54,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
54,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
48,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
45,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
45,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
45,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
51,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
41,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
45,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
41,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
41,9%
Nerešeno
X Ceo meč
43,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
38,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
35,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
35,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
35,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
32,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
43,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
43,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
35,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
43,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
35,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
29,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
29,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
29,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
25,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
38,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
35,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
35,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
35,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
25,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
25,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
25,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
25,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
25,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
25,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
25,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
25,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
25,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
22,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
22,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
19,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
19,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
19,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
19,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
12,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
9,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
9,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 15
3,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Santos

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Cuca
Startna postava 11
77Gabriel BrazãoG
18Igor ViníciusD
4Lucas VeríssimoD
14Luan PeresD
22Álvaro BarrealD
15Willian AraoM
48Gustavo Henrique PereiraM
49Gabriel BontempoM
10NeymarM
21MoisésM
9Gabriel BarbosaF
Klupa 12
38Rafael GonzagaD
19Lautaro DíazF
32Benjamín RollheiserF
16ThacianoM
1DiogenesG
12MaykeD
98Adonis FríasD
7Robinho JúniorF
30MiguelitoM
6Ze RafaelM
28Christian OlivaM
5Joao SchmidtM

Fluminense

Formacija: 4-3-3 · Trener: Francisco Zubeldia Luis
Startna postava 11
1FábioG
23GugaD
3JemmesD
22Juan FreytesD
13Guilherme AranaD
35HérculesM
5Facundo BernalM
25AlissonM
11Jefferson SavarinoF
19Rodrigo CastilloF
90Kevin SernaF
Klupa 12
9John KennedyF
28Riquelme FelipeF
94OtávioM
6ReneD
10GansoM
27Marcelo PitalugaG
2Samuel XavierD
21Igor RabelloD
4IgnácioD
29Julián MillánD
46Júlio FidelisD
34Wesley NatãF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.