Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Sarmiento Junin
1P 2N 2I
11. mesto · 19 bodova
Forma · Tigre
1P 1N 3I
10. mesto · 20 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 63%
BTTS 56% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 5 — 2
9 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Sarmiento Junin 93,8% · Tigre 87,5%
90,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Apertura - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Eva Perón
Grad
Junin

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Sarmiento Junin
11. mesto · 19 bodova
Tigre
10. mesto · 20 bodova
Utakmica Sarmiento Junin - Tigre donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Profesional Argentina, Argentina.
10'
Sarmiento Junin
N. Pasquini
Gol
23'
Sarmiento Junin
Mauricio Martínez
Žuti karton · Foul
27'
Tigre
Ignacio Russo
Žuti karton · Foul
31'
Tigre
P. Martinez
Izmena · S. Lopez
42'
Sarmiento Junin
Juan Manuel Insaurralde
Žuti karton · Foul
46'
Tigre
E. Cabrera
Izmena · T. Serrago
56'
Tigre
Santiago López
Žuti karton · Foul
62'
Sarmiento Junin
P. Magnin
Izmena · J. Contrera
72'
Tigre
Valentín Moreno
Žuti karton · Foul
75'
Tigre
V. Moreno
Izmena · G. Soto
75'
Tigre
J. Saralegui
Izmena · M. Rivas
77'
Sarmiento Junin
J. Marabel
Izmena · Diego Churin
77'
Sarmiento Junin
C. Zabala
Izmena · M. Garcia
82'
Sarmiento Junin
Juan Manuel Insaurralde
Žuti karton · Foul
82'
Sarmiento Junin
Juan Manuel Insaurralde
Crveni karton · Foul
84'
Sarmiento Junin
J. Gomez
Izmena · L. Suarez
84'
Sarmiento Junin
S. Salle
Izmena · G. Diaz
85'
Tigre
G. Pineiro
Izmena · M. Fernandez
90+6'
Tigre
Joaquín Laso
Žuti karton · Argument
47%
Ball Possession
53%
10
Total Shots
15
4
Shots on Goal
2
5
Shots off Goal
10
1
Blocked Shots
3
6
Shots insidebox
5
4
Shots outsidebox
10
3
Corner Kicks
6
2
Offsides
0
11
Fouls
15
3
Yellow Cards
4
1
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
3
339
Total passes
374
226
Passes accurate
263
67%
Passes %
70%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Sarmiento Junin

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Tigre

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Sarmiento Junin kod kuće · Tigre u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,6%
Sarmiento Junin 93,8% (16) · Tigre 87,5% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,6%
Sarmiento Junin 87,5% (16) · Tigre 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
87,5%
Sarmiento Junin 87,5% (16) · Tigre 87,5% (16)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,4%
Sarmiento Junin 93,8% (16) · Tigre 75,0% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,3%
Sarmiento Junin 87,5% (16) · Tigre 75,0% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,3%
Sarmiento Junin 87,5% (16) · Tigre 75,0% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
78,1%
Sarmiento Junin 75,0% (16) · Tigre 81,3% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
78,1%
Sarmiento Junin 81,3% (16) · Tigre 75,0% (16)
Bolji uzorak
TipSarmiento Junin
kod kuće
Tigre
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
93,8%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
90,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
90,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
87,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
84,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
81,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
81,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
68,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
93,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
78,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
93,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
78,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
71,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
65,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
65,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
68,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
59,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
56,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
68,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
65,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
65,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
65,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
59,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
43,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
43,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
46,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
40,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
34,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
46,9%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
34,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
34,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
34,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
28,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
12,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
28,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
28,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
28,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
15,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
9,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
9,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
9,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
9,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
3,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sarmiento Junin

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Facundo Sava
Startna postava 11
1J. BurraiG
29T. SantamariaD
34A. SeyralD
2J. InsaurraldeD
77N. PasquiniD
14M. MartinezM
15C. ZabalaM
8S. SalleM
27J. MarabelM
11J. GomezM
7P. MagninF
Klupa 12
12T. AyalaG
30M. MonacoM
18O. GimenezM
40B. MarquezF
9Diego ChurinF
3L. SuarezD
26Y. ArismendiM
4J. M. CabreraD
5M. GarciaM
19J. ContreraF
33G. DiazD
35F. AlaggiaM

Tigre

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Diego Dabove
Startna postava 11
12F. T. ZenobioG
4V. MorenoD
2J. LasoD
20A. BarrionuevoD
3N. BanegasD
23G. PineiroM
5B. LeyesM
10J. SaraleguiM
28P. MartinezM
33E. CabreraM
29I. RussoF
Klupa 12
26T. SultaniG
42R. AriasD
17G. SotoD
8M. GarayM
32J. VillalbaD
18M. FernandezF
24F. AlvarezD
30J. EliasM
22S. LopezF
55J. MosqueiraM
11T. SerragoM
72M. RivasF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.