Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · SC Freiburg
4P 1N 0I
1. mesto · 13 bodova
Forma · Werder Bremen
2P 2N 1I
7. mesto · 8 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 67% / 100% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
7 — 2 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

SC Freiburg 100,0% · Werder Bremen 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 3
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
2:0
Stadion
Europa-Park Stadion
Grad
Freiburg

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

SC Freiburg
1. mesto · 13 bodova
Werder Bremen
7. mesto · 8 bodova
SC Freiburg je na svom terenu u okviru prve runde Bundeslige 2026 ostvario ubedljivu pobedu nad Werder Bremenom rezultatom 4:1. Pregled ključnih događaja, formacija i statistika utakmice.
29'
SC Freiburg
Y. Suzuki
Gol · J. Beste
45'
SC Freiburg
I. Matanovic
Gol · M. Ginter
46'
SC Freiburg
J. Beste
Izmena · C. Irie
46'
Werder Bremen
S. Lynen
Izmena · D. Stalmach
48'
Werder Bremen
Ludovit Reis
Žuti karton · Foul
48'
SC Freiburg
Y. Suzuki
Gol
55'
SC Freiburg
Y. Suzuki
Gol · I. Matanovic
61'
Werder Bremen
N. Fullkrug
Izmena · C. Itten
61'
Werder Bremen
J. Njinmah
Izmena · S. Musah
69'
SC Freiburg
P. Lienhart
Izmena · M. Rosenfelder
69'
SC Freiburg
L. Kubler
Izmena · P. Treu
73'
SC Freiburg
I. Matanovic
Izmena · L. Holer
76'
Werder Bremen
D. Stalmach
Gol · M. Grull
80'
SC Freiburg
Y. Suzuki
Izmena · K. Goto
85'
Werder Bremen
M. Grull
Izmena · P. Covic
85'
Werder Bremen
L. Reis
Izmena · E. Dinkci
88'
SC Freiburg
Keisuke Goto
Žuti karton · Foul
53%
Ball Possession
47%
19
Total Shots
9
5
Shots on Goal
3
7
Shots off Goal
1
7
Blocked Shots
5
8
Shots insidebox
6
11
Shots outsidebox
3
6
Corner Kicks
5
0
Offsides
1
13
Fouls
16
1
Yellow Cards
1
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
1
489
Total passes
429
437
Passes accurate
371
89%
Passes %
86%
1.94
expected_goals
0.48
-0.94
goals_prevented
-0.94

Analiza tipova · SC Freiburg

Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno
X Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Werder Bremen

Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno
X Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

SC Freiburg kod kuće · Werder Bremen u gostima · Bundesliga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
100,0%
SC Freiburg 100,0% (3) · Werder Bremen 100,0% (3)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
100,0%
SC Freiburg 100,0% (3) · Werder Bremen 100,0% (3)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
SC Freiburg 100,0% (3) · Werder Bremen 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%
SC Freiburg 100,0% (3) · Werder Bremen 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
SC Freiburg 100,0% (3) · Werder Bremen 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
SC Freiburg 100,0% (3) · Werder Bremen 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
100,0%
SC Freiburg 100,0% (3) · Werder Bremen 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
100,0%
SC Freiburg 100,0% (3) · Werder Bremen 100,0% (3)
Srednji uzorak
TipSC Freiburg
kod kuće
Werder Bremen
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
66,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

SC Freiburg

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Julian Schuster
Startna postava 11
1Mio BackhausG
17Lukas KüblerD
28Matthias GinterD
3Philipp LienhartD
33Jordy MakengoD
8Maximilian EggesteinM
16Yannick EngelhardtM
19Jan-Niklas BesteM
14Yuito SuzukiM
7Derry ScherhantM
31Igor MatanovićF
Klupa 9
22Cyriaque IriéF
29Philipp TreuD
37Maximilian RosenfelderD
9Lucas HölerF
42Keisuke GotoF
21Florian MüllerG
27Berkay YılmazD
30Christian GünterD
32Vincenzo GrifoM

Werder Bremen

Formacija: 4-3-3 · Trener: Daniel Thioune
Startna postava 11
1Karl HeinG
33Mick SchmetgensD
5Amos PieperD
32Marco FriedlD
2Olivier DemanD
20ChukiM
14Senne LynenM
15Ludovit ReisM
11Justin NjinmahF
10Niclas FüllkrugF
17Marco GrüllF
Klupa 9
23Dariusz StalmachM
29Salim MusahF
26Cédric IttenF
24Patrice ČovićM
18Eren DinkçiF
30Alexander SchlagerG
22Julián MalatiniD
7Samuel MbangulaF
38Paul ErevbenagieF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 13.09.2026. 3 min čitanja

Freiburg - Werder Bremen 4:1, Bundesliga 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru prve runde Bundeslige 2026, SC Freiburg je na svom terenu, Europa-Park Stadionu u Freiburgu, ostvario ubedljivu pobedu nad Werder Bremenom rezultatom 4:1. Utakmica je odigrana 30. avgusta 2026. godine i pružila je zanimljive momente koje ćemo detaljno analizirati u nastavku.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Yuito Suzuki u 29. minutu, nakon asistencije Jan-Niklas Bestea. Pred kraj prvog poluvremena, u 45. minutu, Igor Matanović je povećao vođstvo Freiburg-a na 2:0, a asistirao mu je Matthias Ginter. Na početku drugog poluvremena došlo je do promena u sastavima oba tima: u 46. minutu Jan-Niklas Beste je izašao iz igre, a ušao je Cyriaque Irié, dok je kod Werdera u igru ušao Senne Lynen umesto Daria Stalmacha.

Već u 48. minutu Suzuki je postigao svoj drugi gol na utakmici, čime je Freiburg povećao prednost na 3:0. U tom minutu, Ludovit Reis iz Werdera je dobio žuti karton zbog prekršaja. U 55. minutu Suzuki je postigao i svoj treći gol na utakmici, a asistenciju mu je pružio Matanović, čime je Freiburg stekao značajnu prednost od 4:0.

Werder Bremen je pokušao da reaguje izmenama: u 61. minutu ušli su Niclas Füllkrug i Justin Njinmah umesto Cédrica Ittena i Salima Musaha, dok je Freiburg u 69. minutu uveo Philippa Lienharta i Lukasa Küblera umesto Maximiliana Rosenfeldera i Philippa Treua. U 73. minutu Matanović je izašao, a ušao je Lucas Höler.

Werder je uspeo da postigne počasni gol u 76. minutu preko Dariusza Stalmacha, koji je ušao u igru umesto Justina Njinmaha, a asistirao mu je Marco Grüll. U 80. minutu Freiburg je izvršio poslednju izmenu, u igru je ušao Keisuke Goto umesto Yuita Suzukija. Werder je takođe u 85. minutu izvršio dve izmene: ušli su Marco Grüll i Ludovit Reis umesto Patrice Čovića i Erena Dinkćija. U 88. minutu žuti karton je dobio Keisuke Goto zbog prekršaja.

Ključni momenti
  • 29' - Gol Yuito Suzukija za 1:0, asistirao Jan-Niklas Beste
  • 45' - Gol Igora Matanovića za 2:0, asistirao Matthias Ginter
  • 48' - Drugi gol Suzukija za 3:0
  • 48' - Žuti karton Ludovitu Reisu zbog prekršaja
  • 55' - Treći gol Suzukija za 4:0, asistirao Igor Matanović
  • 76' - Gol Dariusza Stalmacha za Werder Bremen, asistirao Marco Grüll
  • Izmene kod oba tima koje su uticale na ritam igre
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
SC Freiburg 4-2-3-1 Julian Schuster
Werder Bremen 4-3-3 Daniel Thioune
Tim Broj Igrač Pozicija
SC Freiburg1Mio BackhausG
SC Freiburg17Lukas KüblerD
SC Freiburg28Matthias GinterD
SC Freiburg3Philipp LienhartD
SC Freiburg33Jordy MakengoD
SC Freiburg8Maximilian EggesteinM
SC Freiburg16Yannick EngelhardtM
SC Freiburg19Jan-Niklas BesteM
SC Freiburg14Yuito SuzukiM
SC Freiburg7Derry ScherhantM
SC Freiburg31Igor MatanovićF
Werder Bremen1Karl HeinG
Werder Bremen33Mick SchmetgensD
Werder Bremen5Amos PieperD
Werder Bremen32Marco FriedlD
Werder Bremen2Olivier DemanD
Werder Bremen20ChukiM
Werder Bremen14Senne LynenM
Werder Bremen15Ludovit ReisM
Werder Bremen11Justin NjinmahF
Werder Bremen10Niclas FüllkrugF
Werder Bremen17Marco GrüllF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte53%47%
Blokirani šutevi75
Korneri65
Očekivani golovi (xG)1.940.48
Faulovi1316
Odbrane golmana21
Golovi sprečeni (goals prevented)-0.94-0.94
Offside01
Procenat uspešnih pasova89%86%
Precizni pasovi437371
Ukupni pasovi489429
Šutevi unutar šesnaesterca86
Šutevi pored gola71
Šutevi u okvir gola53
Šutevi van šesnaesterca113
Ukupno šutevi199
Žuti kartoni11
Crveni kartoni--
Zaključak

SC Freiburg je na domaćem terenu ostvario ubedljivu pobedu rezultatom 4:1 protiv Werder Bremena, što potvrđuju i statistički podaci gde su domaći imali veći broj preciznih pasova (437 naspram 371), kao i dvostruko više ukupnih šuteva (19 prema 9). Yuito Suzuki je bio istaknuti pojedinac sa tri postignuta gola, dok je Igor Matanović doprineo sa jednim golom. Werder Bremen je uspeo da postigne samo počasni gol u drugom poluvremenu preko Dariusza Stalmacha. Oba tima su imala po jedan žuti karton, a utakmica je vođena pod sudijskom kontrolom Daniela Sieberta iz Nemačke. Ova analiza pokazuje jasnu efikasnost Freiburg-a u završnici i veću aktivnost tokom meča, dok je Werder Bremen imao manji učinak u ključnim segmentima igre.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.