Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Shanghai Shenhua
3P 0N 2I
8. mesto · 34 bodova
Forma · Qingdao Jonoon
0P 0N 5I
16. mesto · 14 bodova
Golovi · Over 1.5
93% vs 92%
BTTS 71% / 77% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
9 — 0 — 0
9 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Shanghai Shenhua 92,9% · Qingdao Jonoon 92,3%
92,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Shanghai Stadium
Grad
Shanghai

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Shanghai Shenhua
8. mesto · 34 bodova
Qingdao Jonoon
16. mesto · 14 bodova
Utakmica Shanghai Shenhua - Qingdao Jonoon donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.
13'
Qingdao Jonoon
Liu Junshuai
Žuti karton · Foul
20'
Qingdao Jonoon
Cheuk-Pan Ngan
Žuti karton · Foul
21'
Shanghai Shenhua
João Carlos Teixeira
Žuti karton · Argument
45+3'
Qingdao Jonoon
Nemanja Anđelković
Žuti karton · Foul
46'
Qingdao Jonoon
Ngan Cheuk-Pan
Izmena · Luo Senwen
46'
Shanghai Shenhua
J. Teixeira
Gol
52'
Shanghai Shenhua
M. Gueye
Gol · W. Manafa
53'
Shanghai Shenhua
Makhtar Gueye
VAR
59'
Shanghai Shenhua
Tianyi Gao
Žuti karton · Argument
59'
Qingdao Jonoon
Long Song
Žuti karton · Argument
60'
Qingdao Jonoon
Song Long
Izmena · Li Suda
65'
Shanghai Shenhua
Rafael Ratao
Izmena · Liu Chengyu
65'
Shanghai Shenhua
Gao Tianyi
Izmena · Yang Haoyu
71'
Qingdao Jonoon
Wang Qiao
Izmena · Zhang Wei
71'
Qingdao Jonoon
Jin Yonghao
Izmena · Zheng Cuanhui
77'
Shanghai Shenhua
J. Teixeira
Izmena · Xie Pengfei
78'
Qingdao Jonoon
Sun Zheng'ao
Izmena · Che Shiwei
84'
Shanghai Shenhua
Haijian Wang
Žuti karton · Foul
86'
Shanghai Shenhua
Wu Xi
Izmena · Xu Haoyang
90+7'
Shanghai Shenhua
Haoyang Xu
Žuti karton · Foul
56%
Ball Possession
44%
21
Total Shots
10
8
Shots on Goal
3
6
Shots off Goal
3
7
Blocked Shots
4
16
Shots insidebox
4
5
Shots outsidebox
6
9
Corner Kicks
4
1
Offsides
1
19
Fouls
9
4
Yellow Cards
4
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
6
475
Total passes
368
405
Passes accurate
309
85%
Passes %
84%
3.76
expected_goals
0.83
goals_prevented

Analiza tipova · Shanghai Shenhua

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Qingdao Jonoon

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno
X Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Shanghai Shenhua kod kuće · Qingdao Jonoon u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
92,6%
Shanghai Shenhua 92,9% (14) · Qingdao Jonoon 92,3% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
92,6%
Shanghai Shenhua 92,9% (14) · Qingdao Jonoon 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,6%
Shanghai Shenhua 92,9% (14) · Qingdao Jonoon 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,6%
Shanghai Shenhua 92,9% (14) · Qingdao Jonoon 92,3% (13)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
92,6%
Shanghai Shenhua 85,7% (14) · Qingdao Jonoon 100,0% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
88,9%
Shanghai Shenhua 85,7% (14) · Qingdao Jonoon 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
85,2%
Shanghai Shenhua 85,7% (14) · Qingdao Jonoon 84,6% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
81,5%
Shanghai Shenhua 78,6% (14) · Qingdao Jonoon 84,6% (13)
Bolji uzorak
TipShanghai Shenhua
kod kuće
Qingdao Jonoon
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
92,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
92,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
92,9%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
92,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
92,9%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
92,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
100,0%
uzorak 13
92,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
88,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
85,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
81,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
81,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
77,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
77,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
77,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
74,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
74,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
74,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
74,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
74,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
74,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
70,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
70,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
70,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
70,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
64,3%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
77,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
77,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
70,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
70,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
63,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
63,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
55,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
51,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
51,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
51,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
55,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
55,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
55,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
55,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
55,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
55,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
55,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
48,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
48,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
59,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
59,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
51,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
51,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
48,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
48,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
48,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
48,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
48,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
48,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
44,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
44,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
40,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
40,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
37,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
44,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
29,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
29,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
25,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
29,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
25,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
25,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
25,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
25,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
25,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
25,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
29,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
25,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
25,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
18,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
18,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
25,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
22,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
22,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
22,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
22,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
18,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
18,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
18,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
18,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
14,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
11,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
7,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
7,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7,1%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
7,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
11,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
7,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
7,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
7,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Shanghai Shenhua

Formacija: 4-3-1-2 · Trener: Leonid Slutski
Startna postava 11
1Xue QinghaoG
13W. ManafaD
3Jin ShunkaiD
5Zhu ChenjieD
27Chan ShinichiD
17Gao TianyiM
33Wang HaijianM
15Wu XiM
10J. TeixeiraM
29M. GueyeF
9Rafael RataoF
Klupa 12
24Ma ZhenG
40J. WangG
30Xie PengfeiM
16Yang ZexiangD
26Yang ShuaiD
21Xu HaoyangM
18Liu ChengyuF
45Han JiawenM
25Zhu YueD
36Huang MingD
43Yang HaoyuM
38Q. WuD

Qingdao Jonoon

Formacija: 4-4-2 · Trener: Milan Ristic
Startna postava 11
28Mu PengfeiG
17Wang QiaoD
3Liu JunshuaiD
26N. AndjelkovicD
23Song LongD
7Y. YeboahM
14Sun Zheng'aoM
24Ngan Cheuk-PanM
34Jin YonghaoM
10C. StrandbergF
11A. El MessaoudiF
Klupa 12
1Liu JunG
43M. JapparG
31Luo SenwenM
30Che ShiweiM
18Wu XingyuM
4Jin YangyangD
19Song WenjieF
2Zhang WeiD
5M. TashD
21Liu GuobaoF
29Li SudaD
47Zheng CuanhuiM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.