Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Shanghai Shenhua
3P 0N 2I
8. mesto · 34 bodova
Forma · Tianjin Teda
3P 2N 0I
12. mesto · 28 bodova
Golovi · Over 1.5
93% vs 69%
BTTS 71% / 38% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 3 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Shanghai Shenhua 92,3% · Tianjin Teda 83,3%
88,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 19
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Shanghai Stadium
Grad
Shanghai

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Shanghai Shenhua
8. mesto · 34 bodova
Tianjin Teda
12. mesto · 28 bodova
Utakmica Shanghai Shenhua - Tianjin Teda donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.
14'
Tianjin Teda
Fan Yang
Žuti karton
22'
Shanghai Shenhua
Rafael Ratão
VAR
57'
Tianjin Teda
Yang Fan
Izmena · Wang Xianjun
63'
Tianjin Teda
Ba Dun
Izmena · Guo Hao
64'
Shanghai Shenhua
Gao Tianyi
Izmena · Yang Zexiang
64'
Shanghai Shenhua
Xie Pengfei
Izmena · J. Teixeira
64'
Tianjin Teda
Wang Qiuming
Izmena · Ji Shengpan
64'
Tianjin Teda
Guilherme Schettine
Izmena · Wu Xinghan
71'
Tianjin Teda
Huang Jiahui
Izmena · Chen Zhexuan
75'
Tianjin Teda
Xadas
Gol · Ji Shengpan
79'
Tianjin Teda
Xinghan Wu
Žuti karton
81'
Tianjin Teda
A. Quiles
Gol · Xadas
52%
Ball Possession
48%
17
Total Shots
11
6
Shots on Goal
4
7
Shots off Goal
3
4
Blocked Shots
4
11
Shots insidebox
6
4
Shots outsidebox
2
5
Corner Kicks
2
5
Offsides
4
7
Fouls
10
0
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
6
301
Total passes
341
241
Passes accurate
267
80%
Passes %
78%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Shanghai Shenhua

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Tianjin Teda

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Shanghai Shenhua kod kuće · Tianjin Teda u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
88,0%
Shanghai Shenhua 92,3% (13) · Tianjin Teda 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,0%
Shanghai Shenhua 92,3% (13) · Tianjin Teda 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,0%
Shanghai Shenhua 76,9% (13) · Tianjin Teda 83,3% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,0%
Shanghai Shenhua 92,3% (13) · Tianjin Teda 75,0% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,0%
Shanghai Shenhua 92,3% (13) · Tianjin Teda 75,0% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,0%
Shanghai Shenhua 84,6% (13) · Tianjin Teda 66,7% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
76,0%
Shanghai Shenhua 84,6% (13) · Tianjin Teda 66,7% (12)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
76,0%
Shanghai Shenhua 84,6% (13) · Tianjin Teda 66,7% (12)
Bolji uzorak
TipShanghai Shenhua
kod kuće
Tianjin Teda
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
88,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
88,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
84,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
84,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61,5%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
64,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
64,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
64,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
60,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
60,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
56,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
56,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
56,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
64,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
63,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
46,2%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
66,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
59,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
59,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
48,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
56,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
69,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
56,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
64,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
64,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
56,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
59,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
51,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
52,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
52,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
44,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
36,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
36,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
36,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
48,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
40,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
32,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
48,1%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
52,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
44,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
44,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
36,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
32,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
25,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
44,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
28,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
28,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
36,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
36,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
32,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
32,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
24,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
38,5%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
24,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
25,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
20,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
16,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
16,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
12,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
25,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
18,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
16,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
14,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
12,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
8,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
4,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Shanghai Shenhua

Formacija: 4-3-1-2 · Trener: Leonid Slutski
Startna postava 11
1Xue QinghaoG
13Wilson ManafáD
5Chenjie ZhuD
26Yang ShuaiD
27Shinichi ChanD
17Gao TianyiM
33Haijian WangM
15Wu XiM
30Xie PengfeiM
19Luís AsuéF
9Rafael RatãoF
Klupa 10
16Yang ZexiangD
10João Carlos TeixeiraM
24Zhen MaG
50Jiang ZhichengG
6Songyi LiD
2Shilong WangD
25Zhu YueD
36Ming HuangD
21Haoyang XuM
45Jiawen HanM

Tianjin Teda

Formacija: 4-5-1 · Trener: Genwei Yu
Startna postava 11
25Yan BingliangG
4Fan YangD
11Xie WeijunD
18Aitor CórdobaD
31Ming-Him SunD
29Dun BaM
8Bruno XadasM
30Qiuming WangM
14Jiahui HuangM
7Guilherme SchettineM
9Alberto QuilesF
Klupa 11
6Xianjun WangD
20Shengpan JiF
28Hao GuoM
17Xinghan WuD
24Chen ZhexuanD
21Qi YuxiG
16Shuai LiuM
3Zhenghao WangD
40Shi YanM
22Li YongjiaM
19Junxian LiuM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.