Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · ST Johnstone
1P 3N 1I
7. mesto · 14 bodova
Forma · Kilmarnock
1P 1N 3I
11. mesto · 9 bodova
Golovi · Over 1.5
83% vs 67%
BTTS 83% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 2 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

ST Johnstone 83,3% · Kilmarnock 83,3%
83,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:3
Poluvreme
1:1
Stadion
McDiarmid Park
Grad
Perth

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

ST Johnstone
7. mesto · 14 bodova
Kilmarnock
11. mesto · 9 bodova
Utakmica ST Johnstone - Kilmarnock donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Premiership, Scotland.
16'
ST Johnstone
Josh Fowler
Gol · Jamie Gullan
21'
Kilmarnock
Tyreece John-Jules
Žuti karton · Foul
37'
Kilmarnock
Greg Kiltie
Gol · Tom Lowery
45'
Kilmarnock
Tyreece John-Jules
Izmena · Jamie Brandon
45+4'
ST Johnstone
Liam Smith
Žuti karton · Foul
47'
ST Johnstone
Cheick Diabate
Gol · Jamie Gullan
49'
Kilmarnock
Joe Hugill
Gol
52'
ST Johnstone
Cheick Diabate
Žuti karton · Argument
53'
Kilmarnock
Jason Holt
Autogol
59'
Kilmarnock
Nicky Cleșcenco
Izmena · Roshaun Mathurin
59'
Kilmarnock
Aaron Tshibola
Izmena · Bailey Rice
61'
ST Johnstone
Ruari Paton
Izmena · Kai Fotheringham
61'
ST Johnstone
Jason Holt
Izmena · Logan Chalmers
66'
Kilmarnock
Erik Ring
Izmena · Mark O'Hara
69'
ST Johnstone
Michael Schjønning-Larsen
Autogol
69'
ST Johnstone
Reece McAlear
Izmena · Louis LLoyd
80'
ST Johnstone
Kai Fotheringham
Gol · Josh Fowler
82'
Kilmarnock
Jamie Brandon
Žuti karton · Foul
84'
ST Johnstone
Josh Fowler
Izmena · Macaulay Tait
85'
ST Johnstone
Jamie Gullan
Izmena · Jack Baird
85'
Kilmarnock
Greg Kiltie
Izmena · Ieuan Owen
56%
Ball Possession
44%
15
Total Shots
7
5
Shots on Goal
5
7
Shots off Goal
2
3
Blocked Shots
0
10
Shots insidebox
6
5
Shots outsidebox
1
6
Corner Kicks
3
1
Offsides
0
6
Fouls
13
2
Yellow Cards
2
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
2
530
Total passes
415
446
Passes accurate
329
84%
Passes %
79%
1.76
expected_goals
0.79
-1.06
goals_prevented
-1.06

Analiza tipova · ST Johnstone

Premiership · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Kilmarnock

Premiership · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

ST Johnstone kod kuće · Kilmarnock u gostima · Premiership 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
83,3%
ST Johnstone 83,3% (6) · Kilmarnock 83,3% (6)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
83,3%
ST Johnstone 100,0% (6) · Kilmarnock 66,7% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
75,0%
ST Johnstone 83,3% (6) · Kilmarnock 66,7% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
75,0%
ST Johnstone 83,3% (6) · Kilmarnock 66,7% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
75,0%
ST Johnstone 66,7% (6) · Kilmarnock 83,3% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
75,0%
ST Johnstone 66,7% (6) · Kilmarnock 83,3% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
75,0%
ST Johnstone 83,3% (6) · Kilmarnock 66,7% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,0%
ST Johnstone 83,3% (6) · Kilmarnock 66,7% (6)
Bolji uzorak
TipST Johnstone
kod kuće
Kilmarnock
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

ST Johnstone

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Simo Valakari
Startna postava 11
1Toby StewardG
33Liam SmithD
5Zach MitchellD
3Cheick DiabateD
14Matty FouldsD
42Reece McAlearM
8Jason HoltM
11Sam StantonM
10Jamie GullanM
99Ruari PatonM
9Josh FowlerF
Klupa 9
23Logan ChalmersM
18Kai FotheringhamF
17Louis LLoydF
25Macaulay TaitM
15Jack BairdD
20Ross SinclairG
4Morgan BoyesD
19Danny FinlaysonD
7Taylor StevenF

Kilmarnock

Formacija: 4-4-1-1 · Trener: Neil McCann
Startna postava 11
1Max StryjekG
8Erik RingD
25Ethan BrownD
14George StangerD
21Michael Schjønning-LarsenD
11Greg KiltieM
36Aaron TshibolaM
18Tom LoweryM
20Nicky CleșcencoM
10Tyreece John-JulesF
9Joe HugillF
Klupa 9
2Jamie BrandonD
49Bailey RiceM
23Roshaun MathurinF
5Mark O'HaraM
27Ieuan OwenF
12Calum FerrieG
39Euan BowieD
15Johnly YfekoD
7Rory McKenzieM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.