Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Strasbourg
2P 1N 2I
11. mesto · 7 bodova
Forma · Monaco
3P 2N 0I
1. mesto · 14 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 67%
BTTS 100% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 1 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 0-3

Strasbourg 100,0% · Monaco 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 2
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Stade de la Meinau
Grad
Strasbourg

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Strasbourg
11. mesto · 7 bodova
Monaco
1. mesto · 14 bodova
U utakmici 4. kola francuske Ligue 1 Strasbourg i Monaco odigrali su nerešeno 1:1 na stadionu Stade de la Meinau. Pogledajte analizu formacija, statistiku i ključne momente meča.
22'
Monaco
Anis Soubeir
Izmena · Matthis Abline
45'
Strasbourg
Diogo Sousa
Izmena · Dario Essugo
52'
Strasbourg
Sadibou Sane
Autogol
69'
Strasbourg
Jacobo Ortega
Izmena · Conrad Harder
71'
Monaco
Paris Brunner
Gol · Lamine Camara
72'
Monaco
Stanis Idumbo
Izmena · Mathys Detourbet
78'
Strasbourg
Pape Demba Diop
Žuti karton · Foul
81'
Strasbourg
Giovanni Reyna
Izmena · Samir El-Mourabet
82'
Strasbourg
Sebastian Nanasi
Izmena · Samuel Amo-Ameyaw
90'
Monaco
Aleksandr Golovin
Žuti karton · Dissent
90+2'
Strasbourg
Gessime Yassine
Izmena · Abdoul Karim Coulibaly
44%
Ball Possession
56%
13
Total Shots
12
2
Shots on Goal
3
8
Shots off Goal
6
3
Blocked Shots
3
6
Shots insidebox
7
7
Shots outsidebox
5
2
Corner Kicks
7
0
Offsides
3
9
Fouls
10
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
2
441
Total passes
562
370
Passes accurate
510
10
Free Kicks
9

Analiza tipova · Strasbourg

Ligue 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno
X Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
2 0 2 0,0% 0,0%
0/2
0,0%
0/2
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
2 2 0 100,0% 100,0%
2/2
100,0%
2/2
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
2 1 1 50,0% 50,0%
1/2
50,0%
1/2
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Monaco

Ligue 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Strasbourg kod kuće · Monaco u gostima · Ligue 1 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 0-3
100,0%
Strasbourg 100,0% (2) · Monaco 100,0% (3)
Mali uzorak
Manje od 3,5 gola
100,0%
Strasbourg 100,0% (2) · Monaco 100,0% (3)
Mali uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
100,0%
Strasbourg 100,0% (2) · Monaco 100,0% (3)
Mali uzorak
Gost - 1+ gol
100,0%
Strasbourg 100,0% (2) · Monaco 100,0% (3)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Strasbourg 100,0% (2) · Monaco 100,0% (3)
Mali uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
100,0%
Strasbourg 100,0% (2) · Monaco 100,0% (3)
Mali uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
100,0%
Strasbourg 100,0% (2) · Monaco 100,0% (3)
Mali uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
100,0%
Strasbourg 100,0% (2) · Monaco 100,0% (3)
Mali uzorak
TipStrasbourg
kod kuće
Monaco
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
100,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
80,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
100,0%
uzorak 3
80,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
60,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
60,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
60,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
60,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
60,0%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
40,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
66,7%
uzorak 3
40,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
20,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
33,3%
uzorak 3
20,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 2
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Strasbourg

Formacija: 4-3-3 · Trener: Hugo Oliveira
Startna postava 11
1F. JörgensenG
16G. AntwiD
4J. MitchellD
6I. DoukouréD
36OsoD
80Gessime YassineM
21P. DiopM
10G. ReynaM
23Diogo SousaF
30J. OrtegaF
11S. NanasiF
Klupa 9
12M. PiekutowskiG
24L. HøgsbergD
31Abdoul Karim CoulibalyD
28Tyrese NoubissieM
14Dário EssugoM
29S. El MourabetM
45B. BrantlindM
7S. Amo-AmeyawF
40C. HarderF

Monaco

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Filipe Luís
Startna postava 11
1L. HrádeckýG
2VandersonD
72Sadibou SanéD
15E. DierD
20Flávio NazinhoD
8L. CamaraM
6D. ZakariaM
46A. SoubeirM
10A. GolovinM
17S. Idumbo-MuzamboM
29Paris Josua BrunnerF
Klupa 9
13C. Mawissa ElebiD
16P. KöhnG
7M. DetourbetF
19Pape CabralM
14M. BierethF
47S. BenzahraM
11M. AblineF
22M. SalisuD
49I. TouréM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 13.09.2026. 2 min čitanja

Strasbourg - Monaco 1:1, Ligue 1, 4. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 4. kola francuske Ligue 1, utakmica između Strasbourg i Monaco završena je rezultatom 1:1. Meč je odigran 12. septembra 2026. godine na stadionu Stade de la Meinau u Strazburu. Obe ekipe su podelile bodove u susretu koji je doneo izjednačen rezultat, a u nastavku teksta donosimo detaljnu analizu sastava, statističkih podataka i ključnih aspekata utakmice.

Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Monaco 4-2-3-1 Filipe Luís
Strasbourg 4-3-3 Hugo Oliveira
Tim Broj Igrač Pozicija
Monaco1L. HrádeckýG
Monaco2VandersonD
Monaco72Sadibou SanéD
Monaco15E. DierD
Monaco20Flávio NazinhoD
Monaco8L. CamaraM
Monaco6D. ZakariaM
Monaco46A. SoubeirM
Monaco10A. GolovinM
Monaco17S. Idumbo-MuzamboM
Monaco29Paris Josua BrunnerF
Strasbourg1F. JörgensenG
Strasbourg16G. AntwiD
Strasbourg4J. MitchellD
Strasbourg6I. DoukouréD
Strasbourg36OsoD
Strasbourg80Gessime YassineM
Strasbourg21P. DiopM
Strasbourg10G. ReynaM
Strasbourg23Diogo SousaF
Strasbourg30J. OrtegaF
Strasbourg11S. NanasiF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte44%56%
Ukupno šuteva1312
Šutevi u okvir gola23
Šutevi van okvira gola86
Šutevi izvan kaznenog prostora75
Šutevi iz kaznenog prostora67
Udarci blokirani33
Korneri27
Faulovi910
Slobodni udarci109
Offside03
Precizni pasovi370510
Ukupni pasovi441562
Odbrane golmana22
Žuti kartoni11
Crveni kartoni00
Zaključak

Utakmica između Strasbourg i Monaco završila je nerešenim rezultatom 1:1, što ukazuje na izjednačenost u efikasnosti obe ekipe. Monaco je imao nešto veću posed lopte sa 56%, kao i više kornera (7 naspram 2), što sugeriše na nešto aktivniji ofanzivni pristup. S druge strane, Strasbourg je imao jedan šut više ukupno (13 prema 12), ali je preciznost šuteva u okvir gola bila nešto bolja kod Monaca (3 naspram 2). Broj faulova i slobodnih udaraca bio je sličan, kao i broj žutih kartona, dok crvenih kartona nije bilo. Formacije 4-2-3-1 kod Monaca i 4-3-3 kod Strasbourga odražavaju različite pristupe u sredini terena i napadu, a oba trenera su izabrala postave sa standardnim rasporedom igrača. Ukupni podaci ukazuju na uravnotečen susret sa relativno izjednačenim šansama i angažmanom obe ekipe.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.