Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Stuttgart II
1P 1N 3I
14. mesto · 46 bodova
Forma · Verl
3P 0N 2I
6. mesto · 64 bodova
Golovi · Over 1.5
84% vs 84%
BTTS 74% / 74% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 2 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Stuttgart II 84,2% · Verl 89,5%
86,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 3
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
WIRmachenDRUCK Arena
Grad
Aspach

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Stuttgart II
14. mesto · 46 bodova
Verl
6. mesto · 64 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 3 završenih utakmica
Utakmica Stuttgart II - Verl donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 3. Liga, Germany.
2'
Verl
A. Besio
Gol · O. Mhamdi
5'
Stuttgart II
M. Sankoh
Gol iz penala
39'
Verl
A. Besio
Izmena · C. Onuoha
44'
Stuttgart II
Lauri Penna
Žuti karton
45+3'
Verl
Yari Otto
Žuti karton
46'
Stuttgart II
D. Zagadou
Izmena · M. Herwerth
46'
Stuttgart II
J. Diehl
Izmena · J. Majchrzak
46'
Verl
E. Kohler
Izmena · F. Otto
48'
Stuttgart II
Samuele Di Benedetto
Žuti karton
48'
Stuttgart II
Lauri Penna
Žuti karton
48'
Stuttgart II
Lauri Penna
Crveni karton
51'
Verl
Oualid Mhamdi
Žuti karton
64'
Stuttgart II
S. Di Benedetto
Izmena · N. Sessa
67'
Verl
Y. Otto
Izmena · J. Stark
67'
Verl
D. Steczyk
Izmena · J. Arweiler
72'
Stuttgart II
N. Darvich
Izmena · J. Luers
72'
Stuttgart II
K. Amaniampong
Izmena · M. Gluck
79'
Verl
O. Mhamdi
Izmena · P. Lehmann
86'
Verl
Martin Ens
Žuti karton
90+4'
Verl
Julian Stark
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Stuttgart II

3. Liga · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Verl

3. Liga · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Stuttgart II kod kuće · Verl u gostima · 3. Liga 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
86,8%
Stuttgart II 84,2% (19) · Verl 89,5% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
86,8%
Stuttgart II 89,5% (19) · Verl 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,8%
Stuttgart II 89,5% (19) · Verl 84,2% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,2%
Stuttgart II 84,2% (19) · Verl 84,2% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,2%
Stuttgart II 84,2% (19) · Verl 84,2% (19)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
81,6%
Stuttgart II 84,2% (19) · Verl 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
76,3%
Stuttgart II 73,7% (19) · Verl 79,0% (19)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
73,7%
Stuttgart II 73,7% (19) · Verl 73,7% (19)
Bolji uzorak
TipStuttgart II
kod kuće
Verl
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
86,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
86,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
86,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
84,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
84,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
76,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
73,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
73,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
73,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
73,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
63,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
73,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
63,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
73,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
68,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
68,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
63,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
57,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
55,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
52,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
52,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
57,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
52,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
47,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
47,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
57,9%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
42,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
28,9%
Nerešeno
X Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
15,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.